Nekecej a pádluj!

Without a Paddle

Nekecaj a pádluj!

Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Nový Zéland, 2004, 95 min

Slušná dobrodružná komédia so sympaťákmi v hlavných úlohách. Spoznali ste Burta Reynoldsa?(26.5.2007)

Zdá se mi to anebo Seth Green vykope cokoli o třídu výše? Bez něho tu máme klasickou teenagerskou komedii jak s jejími plusy tak i mínusy.(3.2.2008)

Celkom zábavné dobrodružstvo. Občas klišé (vrátane záverečnej životnej múdrosti), ale filmík slušne odsýpa. Záležitosť, ktorá je tak strelená, že nemáte dôvod na nej hľadať chyby...(30.6.2014)

• heyda

Slabě podprůměrná podívaná, která však potěší alespoň pěknou vizuální stránkou, hudbou a herci. Jinak po obsahové stránce je vlastně o ničem a humor mi tak úplně nesedl. 4/10(23.12.2009)

Někdy je lepší nevěřit nadšencům o kultovosti a dbát většinového mínění. To je moje dnešní zkušenost s Nekecej a pádluj. Obyčejná blbůstka, která kladné body ode mě dostala hlavně za hezkou přírodu a vodácký pády. Doporučuju třeba při cestě vlakem a tak.(26.2.2009)