Nekecej a pádluj!

Nekecaj a pádluj!

Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Nový Zéland, 2004, 95 min

• Indiana

Na tuhle komedii jsem se celkem těšil, neboť mám slabost jak pro Setha Greena, tak i pro Matthewa Lillarda. Nakonec jsem se ale dočkal nevtipné, prostě po všech stránkách sotva průměrné komedie. Nebyl tu ani jeden moment, u kterého bych se fakt zasmál a spíš jsem se teda skoro furt nudil.(19.7.2006)

• mandes

rozpočet : $19 million tržby celosvetovo : $69,397,368(19.4.2007)

• GilEstel

Tři kamarádi (blbouni) potulující se odnikud nikam (zažívající dobrodružství), chtějí oblažit diváky trochou metrosexuálního humoru a na závěr přidat rozumnou dávku morálního poučení. Příp. když to půjde najít nějakej ten poklad. V cestě jim stojí dva zlouni v jeepu s brokovnicemi a kulomety plus medvědí máma, co hledá své medvídě a neváhá si tak ochočit lidského hošíka. Ještě štěstí, že našim hrdinům pomáhají městský amazonky žijící v koruně stromů jako akt boje proti globálnímu oteplování a strejda poustevník co vypadá jako Krakonoš a hraje si na Divokýho Billa. Tenhle film zachránilo před odpadem jen to, že sem ho sledoval jedním okem a byl v mimořádně dobrý silvestrovský náladě. Komu čest, tomu čest. 15%(4.1.2012)

• AngelAngie

Ne tak velký průšvih, jak jsem očekávala.(21.5.2008)

Nenáročná, svižná, příjemná a vcelku zábavná podívaná. Mohlo to dopadnout mnohem lépe, ale zaplať pánbů aspoň za tohle.(17.8.2008)