Nekecej a pádluj!

Nekecaj a pádluj!

Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Nový Zéland, 2004, 95 min

• MM_Ramone

Traja maníci po tridsiatke sa rozhodnú pre návrat do detstva a vydajú sa do divočiny hľadať stratený poklad. Cestou natrafia na nejednu nepríjemnú situáciu a dvoch nepríjemných pestovateľov marihuany. Tiež na dve príjemné ekologické aktivistky. Jedného dotieravého medveďa. Kriváckeho miestneho šerifa. Podivného pústovníka. Aby nakoniec zistili, že najväčším pokladom je ich priateľstvo. Vznikla z toho celkom príjemná komédia. Trio hlavných hrdinov v obsadení Lillard, Green, Shepard bolo vcelku prijateľné a to isté môžem povedať povedať aj o dvojici statných záporákov. **(8.8.2008)

Nenáročná, svižná, příjemná a vcelku zábavná podívaná. Mohlo to dopadnout mnohem lépe, ale zaplať pánbů aspoň za tohle.(17.8.2008)

Tři kámoši si vyjedou teda spíš vyplujou na road trip za pokladem. O zabavu je postaráno, srandovní scény i hlášky mě se to dost libilo! :) A hlavně ty tři jsou mí oblíbenci(30.3.2012)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +zábavné, akční, Bart the Bear je skvělej, dobrá hudba -mohlo být údernější na bránici/// Nekecej a pádluj jsem chtěl vidět už dávno, ale nějak jsem to nemohl sehnat. Trailer tehdy zaujal a film dnes nezklamal. Je to film určený čistě na relax. Je nenáročný, zábavný a v mnoha směrech odlehčený. Není to žádné terno co si budeme povídat, najdou se i lepší komici, ale i tak to za to zkouknutí stálo. Něco je přehnané, ale není těch přehmatů zase tolik, takže spokojenost./// Celkem 69%///(23.12.2009)

Soundtrack Christophe Beck: 1. Bump N' Grin 2. Deliverance 3. Do You Really Want to Hurt Me 4. Hold on Loosely 5. Black Betty 6. No Rain 7. Ooh La La 8. When I Grow Up (To be a Man) 9. The Corn Rocket 10. Let It Flow 11. Invisible(16.5.2011)

• - Během jízdy trojice hrdinů loďkou má v jednom záběru Dan (Seth Green) klobouk a v dalším zase ne. (Mr.Hudson)

• - Ve scéně, kdy se hlavní hrdinové řítí peřejemi, má v průběhu jízdy Jerry (Matthew Lillard) oblečenou košili. V dalším záběru má modré tílko a na dalším zase košili. (Mr.Hudson)

• - Keď Dan (Seth Green) zakladá oheň, má tam iba zopár vetvičiek, ale keď tam Tom (Dax Shepard) vypľuje whisky, je tam hromada veľkých driev. (Methodix)