Nekecej a pádluj!

Without a Paddle

Nekecaj a pádluj!

Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Nový Zéland, 2004, 95 min

Pohodová ale ničím výnimočná jednohubka, ktorá spoľahlivo spríjemní 95 minút tohto desného života na tejto pekelnej planéte. Seth Green je úžasný ako vždy a Matthew Lillard má v sebe veľký potenciál, len akosi jeho talent stále nevybuchol. A ako bonus Culture Club!(9.8.2008)

• freddy

Tak nevím proč, ale tohle mne nijak extra nenadchlo. Asi to bylo dějem samotným. Ten mi totiž vůbec nepřišel zajímavý. Sjíždění vody, motání se v nepropustném lese, utíkání před dealery marihuany. A tohle pořád dokola. Už mne to přestávalo bavit a skončilo to v ten nejlepší možný čas. Ještě chvilku, a mé hodnocení by kleslo. Takhle jen mohu konstatovat, že je to podprůměrná komedie s méně záživným dějem, který mne prostě nebavil. Herci dělali co mohli a jejich chyba to rozhodně není. Ostatně Matthewa Lillarda mám docela rád, viděl jsem ho v mnoha filmech. Taktéž Dax Shepard je mi sympatický. Ale tohle mi prostě dějově nesedlo. A tak dávám dvě hvězdičky, a to hlavně díky hereckým výkonům a díky dvou sympatickým slečnám, které žijí na stromě. Ale to jsou všechna pozitiva. Taže dvě hvězdičky pro tuhle dobrodružnou komedii.(17.8.2008)

Trochu dětinský a stupidní námět, kterému jsem nevěřil, ale nakonec to nedopadlo až tak špatně...(26.7.2009)

• AngelAngie

Ne tak velký průšvih, jak jsem očekávala.(21.5.2008)

Rozpočet $19miliónovTržby USA $58,169,327Tržby Celosvetovo $69,631,118/35%/(27.3.2006)

• - Ve scéně, kdy hlavní hrdiny zaměřují v marihuanovém poli lasery, je možné v pozadí zahlédnout postavu lezoucí po kolenou. (Mr.Hudson)

• - Během jízdy trojice hrdinů loďkou má v jednom záběru Dan (Seth Green) klobouk a v dalším zase ne. (Mr.Hudson)

• - Natáčení probíhalo ve Wellingtonu a na Novém Zélandu. (WolfR)