Nekecej a pádluj!

Without a Paddle

Nekecaj a pádluj!

Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Nový Zéland, 2004, 95 min

Pohodová ale ničím výnimočná jednohubka, ktorá spoľahlivo spríjemní 95 minút tohto desného života na tejto pekelnej planéte. Seth Green je úžasný ako vždy a Matthew Lillard má v sebe veľký potenciál, len akosi jeho talent stále nevybuchol. A ako bonus Culture Club!(9.8.2008)

• becki_tu

Průměrná blbinka s minimem kvalitního humoru, která mi dost často lezla na nervy hlavně díky nesmírně tupému a zoufale neoriginálnímu scénáři. Takže smůla hoši, příště už s váma na žádný výlet nepojedu.(17.8.2008)

• WANDRWALL

Výzva dobrá, co je za ní je už horší.***(6.10.2010)(6.10.2010)

Po dlouhé době sem viděl aspon nákou slošnou komedii.(9.7.2008)

• heyda

Slabě podprůměrná podívaná, která však potěší alespoň pěknou vizuální stránkou, hudbou a herci. Jinak po obsahové stránce je vlastně o ničem a humor mi tak úplně nesedl. 4/10(23.12.2009)

• - Dax Shepard, Seth Green, a Matthew Lillard točili většinu nebezpečných scén bez pomoci kaskadérů. (D3VIL)

• - Postava D.B. Coopera je založena na skutečném muži, který v roce 1971 unesl letadlo a od majitelů si vynutil $200,000. S bankovkami v hodnotě $20 uvázanými k tělu následně z letadla seskočil. Nebyl nikdy chycen. (D3VIL)

• - Ve scéně, kdy se hlavní hrdinové řítí peřejemi, má v průběhu jízdy Jerry (Matthew Lillard) oblečenou košili. V dalším záběru má modré tílko a na dalším zase košili. (Mr.Hudson)