poster

Zorro: Tajemná tvář

 • USA

  The Mask of Zorro

 • Německo

  Die Maske des Zorro

 • Slovensko

  Zorro: Tajomná tvár

Dobrodružný / Akční / Drama / Romantický

USA / Německo, 1998, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Ideálne šarmantný Zorro v ideálnom prostredí a príbeh v podaní tých najviac možne šarmantných akčných scén. Banderasovi sa maska hodila minimálne rovnako ako gitarová pištoľ vo filme 'Desperado' a ja som sa perfektne bavkal. 75%.(5.3.2006)

 • flanker.27
  odpad!

  Nikdy jsem nelnul k nepřemožitelným hrdinům, schopným vypořádat se s jakýmkoli nepřítelem a ještě si přitom zavolat (zdravím Muže z Acapulca :)). Nic na tom nemění, že CZJ je kus ženský, tomuhle prostě neuvěří ani děcko (zdravím A. J. Rimmera). Co bych asi tak od filmu mohl dostat. Napětí? Vždyť výsledek je jasný ještě než se film vůbec rozjede v promítačce. Humor? Leda z debility scénáře. Svižnou akci? Prdlajz, tohle žádná přesdžková neni. No a na hezkou ženskou se můžu koukat i v něčem pořádnym, o reálu nemluvě. Tyhle typy filmu prostě nemaj smysl exisence.(26.10.2007)

 • Anthony
  ****

  Výborná úvodní scéna se skvělou hudbou Jamese Hornera naznačuje, že půjde o dobrodružství v klasickém (skoro již zapomenutém) stylu. Navíc je zde mnoho humoru (skvělá jiskřící soubojová scéna mezi Banderasem a Zeta-Jones). No a jako bonus nejlepší herec vůbec - Anthony Hopkins.(3.10.2003)

 • movie
  ****

  Je to sice úděsná komerčárna, ale zase mnohem zábavnější než třeba Mumie a Mumie se vrací...ale že by to byl nějaký magafilm, to se taky říct nedá!(13.10.2002)

 • salahadin
  *

  Sek sek sek a máte z toho velké Z. Z jako Zorro. Z jako "zase"?? Z jako "zatraceně safra pajzl". Zorro, takový zámořský Robin Hood, je přesně látka pro Amíky. Spousta patosu a příležitost vyzkoušet si zaběhnuté žánrové postupy a Campbell to splnil do puntíku - takže nevidím důvod, proč věnovat filmu minimální pozornost. Tak jo, jeden tu je - TA ženská, ale jinak nic :) Ale to je vlastně jen smrdutá vypočítavost tvůrců, takže další mínus.(19.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace