Hon za svobodou

Honba za slobodou

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2004, 111 min

• MarekT

Film jako takový je slepencem různých klišé, ale i tak mi, sám nevím proč, přišel zábavnější než většina nijak se neodlišujících zástupců žánru. Možná asi kvůli té pestré výpravě, jinak moc pozitiv nevidím...(11.9.2009)

No moc se nestává,že by dcera nějákého prezidenta dokázala utéct svým bodyguardům - a proč taky?Má všechno co chce a když jde večer po ulici tak nejde nikdy sama.Tohle je celkem hezký romantický film,který si ráda pustím klidně i několikrát,protože mám ráda Mandy Moore a sladký Matthew Goode je pro mě pastva pro oči.Za 111 minut procestujete s hlavními hrdiny skoro třetinu Evropy - tak proč ne?(20.7.2012)

Soundtrack Christian Henson: 1. American Girl ,2. Life Will Go On ,3. If I'm Not in Love ,4. Stop the Rock ,5. To Be With You ,6. Vivi Davvero ,7. Stay Away(10.5.2011)

• Handle

Čekal jsem dvouhvězdičkovou, trochu milou podívanou, ale přesto krávovinu - a taky jsem jí dostal. Musím ale říct, že obzvlášť záběry z Prahy a Benátek byly úžasné! Pěkné prostředí bylo na tom filmu opravdu asi to nejlepší.(23.8.2011)

Tahle romantická komedie nemá v sobě vůbec nic zajímavého. Vlastně je to úplně normální film, ale tvůrcům musím složit poklonu za to, jak nádherně Prahu ve filmu prvních skoro 40 minut představovali.(25.6.2012)

• - Přímý vlakový spoj mezi pražským Hlavním nádražím a italskými Benátkami tak, jak jej můžeme ve filmu vidět, neexistuje. Naopak z Berlína se do Prahy přímým spojem dostat můžete. (KillHurt)

• - Když je Anna v koupelně na koncertě The Roots, můžete vidět na zdi nálepku šestidolarového chlápka. Je to ta samá, co má později McGruff v rukou. (HappySmile)

• - Scéna, když se Anna (Mandy Moore) a Ben (Matthew Goode) dostanou do Německa a jsou na mostě, kde se provozuje bungee jumping, byla natočena v Česku, na Zvíkovském mostě, kde se doopravdy běžně provozuje bungee jumping. Také si můžete všimnout vysokých hor v pozadí - ty jsou počítačově dosazené. (MissSimm)