Hon za svobodou

Honba za slobodou

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2004, 111 min

• Céčko

Americky prezident se spolu s Asiatama snazi vymyslet, jak by premluvili Evropskou Unii k humanitarni akci pro rozvojove zeme. To je gól. Kdyz jsou ve vsech filmech Americani brani jako pupek sveta, neni divu, ze si to pak sami jejich obcane mysli a dokud se budou tocit takovehle filmy, tak i myslet budou.(11.7.2010)

• Ridick

hlupa teenegerovina, samozrejme dost pritiahnuta za vlasy, ako tak to zachranuje mandy, svojou krasou.(18.2.2007)

• Vědma

Dívala jsem se, jen abych viděla Prahu, která jen málokdy v amerických filmech nedělá kaskadéra Vídni nebo Paříži a hraje sama sebe. To jsem ještě nevěděla o Benátkách. Praha je prostě nádherná, Benátky taky, ale příběh byl naprosto stupidní a komedie to taky nebyla, alespoň jsem se nezasmála ani jednou. No jednou vlastně jo, tomu Dunaji. Člověk se občas zasměje i hloupému vtipu.(19.9.2009)

• Alqarin

Goodea je pro tyhle věci strašná škoda.(7.2.2015)

• Gereth

Za překrásně vykreslenou Prahu a za překrásnou Mandy Moore. Toliko pozitiva této romanťárny. 45%(20.8.2009)