Hon za svobodou

Honba za slobodou

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2004, 111 min

• AngelAngie

Mandy je kočka, to jo, to nepopírám, že se mi líbí, ale film je opravdu hrozný a i když mnohdy na tenhle druh naladěna jsem, nemění to nic na tom, že tohle se opravdu nepovedlo a jedinné, co se mi krom herečky líbilo, byly záběry z Prahy a hezký úvod do ČR. Matthew Goode je sympaťák od nepaměti, ale tomuhle se měl raději vyhnout. Na kvalitě filmu mi ani nepřidalo to, že jsem jej viděla ve španělštině, takže jsem si pomáhala jen CZ titulky a zážitek je téměř nulový. // Mimojiné divák koukne krom Prahy do Benátek, Rakouska a poté Berlína na LoveParade. Závěrečná scéna se pak odehrává v Londýně.(12.10.2008)

• Stegr

40%(21.8.2007)

• Želik

Za Prahu a Benátky.(1.11.2009)

• Handle

Čekal jsem dvouhvězdičkovou, trochu milou podívanou, ale přesto krávovinu - a taky jsem jí dostal. Musím ale říct, že obzvlášť záběry z Prahy a Benátek byly úžasné! Pěkné prostředí bylo na tom filmu opravdu asi to nejlepší.(23.8.2011)

• Ilicka

Nudná klišovitá projíďka Evropou s hodně blbou romantickou(?) zápletkou a Prahou v úsměvných situacích.(4.8.2007)

• - Když je Anna v koupelně na koncertě The Roots, můžete vidět na zdi nálepku šestidolarového chlápka. Je to ta samá, co má později McGruff v rukou. (HappySmile)

• - Přímý vlakový spoj mezi pražským Hlavním nádražím a italskými Benátkami tak, jak jej můžeme ve filmu vidět, neexistuje. Naopak z Berlína se do Prahy přímým spojem dostat můžete. (KillHurt)

• - Točeno v Praze a Washingtonu. (M.B)