Hon za svobodou

Chasing Liberty

Honba za slobodou

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2004, 111 min

Dost ubohy pokus, ale hvezda navic za Prahu a Benatky a dalsi za Matthew Goodea.(10.7.2010)

• Fanucci

Totální blbost...nebyl jsem schopen to dokoukat. Jedna perla za všechny: "Evropské vlaky jsou velmi nebezpečné. Jezdí s nimi jen úchylové, vrazi a delikventi!" :-))(21.6.2006)

Praha byla opravdu reálně zobrazená. Tenhle film se dá shlédnout bez nějakých psychických problémů. Nezanechá na duši žádný šrám. Poslední dobou mám problém s americkými filmy a nejen s nimi, které byly natáčené u nás. Většinou ty místa, kde se natáčelo bezpečně poznám nebo se o nich dohadujeme a to je právě kámen úrazu, protože to na mě působí jako rušivý element. Takže pak z filmu nic nemám. Příběh se tak pro mě dostane na vedlejší kolej.(12.7.2010)

• Indiana

Není to úplný shit, ale prkennost hlavních představitelů a stupidní scénář ho srážejí ke dnu s velkým úspěchem. Nicméně Praha je tady znázorněna docela pěkně.(13.2.2006)

• flanker.27

Hůů, zrovna na to kouká ženská část domácnosti, to je prča, ty český reálie. Kdyby aspoň jednou řekli něco míň klišovitýho než "tys mi lhal". A že by Manda byla ňáká kočka se taky říct nedá. Update: Po zralé úvaze to vytahuju z hlubin odpadu a jednu přece jen dám, zas taková katastrofa to nebyla.(13.1.2007)