poster

Hon za svobodou

 • USA

  Chasing Liberty

 • Slovensko

  Honba za slobodou

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2004, 111 min

 • Céčko
  *

  Americky prezident se spolu s Asiatama snazi vymyslet, jak by premluvili Evropskou Unii k humanitarni akci pro rozvojove zeme. To je gól. Kdyz jsou ve vsech filmech Americani brani jako pupek sveta, neni divu, ze si to pak sami jejich obcane mysli a dokud se budou tocit takovehle filmy, tak i myslet budou.(11.7.2010)

 • Radiq
  **

  Někoho potěší známé prostředí Prahy. Mě ani ne, mě to bylo celkem jedno, protože ju stejně moc neznám. Ostatní města jsou klasické evropské turistické oblasti a zajímavy prostředí bylo tak maximálně Love Parade. Jinak se jednalo o klasickou romantickou kostru - chlap, kterej jí musí lhát, pak se to provalí, naserou se na sebe a happy end. Mezitím samozřejmě poznávání sebe samých, kde se sem tam objevil zajímavej okamih. Zajímavější mi přišel ten vztah mezi těma dvěma agenty, kteří ji hlídali a hledali a pak se hlodali a hladili a kousali a chodili...(11.11.2007)

 • EastWicka
  **

  Tý kravce titulní bych dala pěstí, ale za pražskou epizodu, což byla jinak celkem prča, dávám alespoň 2 hvězdy :). "Evropský vlaky jsou plný divnejch lidí, úchylů a vrahů...fakt nestojej za nic. Ty vlaky...ne ti vrazi."(22.8.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Český imatrikulační kód OK-WIO, kterého je možné všimnout si na tmavě červeném vrtulníku, jenž na konci vyzvedne prezidentovu dceru, ve filmu nese vrtulník typu Bell 222. Ve skutečnosti je tento kód registrován pro vrtulník typu Bell 206, který slouží na základně Kryštof 05 letecké záchranné služby v Ostravě. (Zdroj: Wikipedia). (VMa)

 • - Poslední scéna obsahuje zkoušku Pucciniho opery "Nessun Dorma", ta zde však není odehrána celá, protože její závěr byl použit na konci koncertu The Roots. (HappySmile)

 • - Točeno v Praze a Washingtonu. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace