Hon za svobodou

Chasing Liberty

Honba za slobodou

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2004, 111 min

Jednohubka, která sice není ani třeskutě vtipná, ani třeskutě originální, ale ani to nepředstírá. Prostě pohodová zábava pro večer ve dvou, která jako bonus přidává Prahu a fandům Čechomoru Františka Černého, hrajícího v baru své Deja vu, za což má film malé plus, takže se nakonec na ty tři hvězdičky dostane.(18.9.2010)

• Indiana

Není to úplný shit, ale prkennost hlavních představitelů a stupidní scénář ho srážejí ke dnu s velkým úspěchem. Nicméně Praha je tady znázorněna docela pěkně.(13.2.2006)

• Stegr

40%(21.8.2007)

Tento snímek mi nepřišel jako nepovedný, občas byl vtipný, ale vidět bych ho podruhé nemusel, no i když ... spíš zase za pár let. Velkým plusem byly panoramata Prahy, Benátek a Londýna. Velkým mínusem pak samotný děj .. škoda.(21.9.2009)

• Ilicka

Nudná klišovitá projíďka Evropou s hodně blbou romantickou(?) zápletkou a Prahou v úsměvných situacích.(4.8.2007)