Hon za svobodou

Honba za slobodou

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2004, 111 min

• Marek1991

Dva podobné filmy o dcére amerického prezidenta v jeden rok. Tento sa mi páčil menej, bol pretiahnutý k neznesiteľnosti, bol veľmi hlúpy, trápny a mimoriadne naivný. Praha v ňom mala prakticky triviálnu reklamu a navyše to bol svojím spôsobom aj cestovný film po Európe. Ako romantická komédia to prepadlo, niečo tak infantilné, scenáristicky hrozné si mohli odpustiť. O takúto reklamu by som nestál. Na mňa to má k dnešku prehnané hodnotenie. 51% na tejto stránke a 5.9 na imdb.com, to ste ľudia vážne stratili vkus? Nech je po vašom, ale ja hovorím na toto, už viac nie.(1.2.2013)

• Indiana

Není to úplný shit, ale prkennost hlavních představitelů a stupidní scénář ho srážejí ke dnu s velkým úspěchem. Nicméně Praha je tady znázorněna docela pěkně.(13.2.2006)

Praha byla opravdu reálně zobrazená. Tenhle film se dá shlédnout bez nějakých psychických problémů. Nezanechá na duši žádný šrám. Poslední dobou mám problém s americkými filmy a nejen s nimi, které byly natáčené u nás. Většinou ty místa, kde se natáčelo bezpečně poznám nebo se o nich dohadujeme a to je právě kámen úrazu, protože to na mě působí jako rušivý element. Takže pak z filmu nic nemám. Příběh se tak pro mě dostane na vedlejší kolej.(12.7.2010)

No jo, aby to tady zase nemělo tak malý hodnocení, protože to má předvídatelnou zápletku a je to normální romantická komedie. Není to převratné, ale je to prostě určeno k odpočinku a nevidím důvod proč tomu nedat míň než 3*(10.7.2010)

Soundtrack Christian Henson: 1. American Girl ,2. Life Will Go On ,3. If I'm Not in Love ,4. Stop the Rock ,5. To Be With You ,6. Vivi Davvero ,7. Stay Away(10.5.2011)