Hon za svobodou

Honba za slobodou

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2004, 111 min

• Fanucci

Totální blbost...nebyl jsem schopen to dokoukat. Jedna perla za všechny: "Evropské vlaky jsou velmi nebezpečné. Jezdí s nimi jen úchylové, vrazi a delikventi!" :-))(21.6.2006)

Tahle romantická komedie nemá v sobě vůbec nic zajímavého. Vlastně je to úplně normální film, ale tvůrcům musím složit poklonu za to, jak nádherně Prahu ve filmu prvních skoro 40 minut představovali.(25.6.2012)

• Ilicka

Nudná klišovitá projíďka Evropou s hodně blbou romantickou(?) zápletkou a Prahou v úsměvných situacích.(4.8.2007)

• Tommassi3

"Myslíš, že mě zastřelí, když tě políbím ??" - "Ne, ale já ano, když mě nepolíbíš.." ;)(7.3.2016)

• Hunt

HUDBA: Christian Henson; Vzhledem k tomu, že nejsem -náctiletá, nezadaná, chlapachtivá, po romantice toužící dívka, tak jediné, co se mi na tomto snímku líbilo byla okouzlující, neokoukatelná a stále přitažlivá Praha. Ale věřím, že si tato červená knihovna své příznivce (ehm, spíše příznivkyně najde). Je to vlastně úplně stejné jako stovky jiných romantických filmů, akorát se podívate na chvíli do Prahy (sál Lucerna, Karlův most, Staré město, Letenská pláň, Hradčany...), do Benátek, do Berlína a Londýna.(15.1.2007)