50x a stále poprvé

50 First Dates

50x a stále po prvý raz

Komedie / Romantický

USA, 2004, 92 min

je to takovy dost divny, sandler se sice snazi, ale na vic nez na 3* to nebude(30.1.2005)

Sandler je veľmi vďačná tvárička do komédií, hlavne keď má romantický podtón a milú partnerku do páru, akou je Drew. Plus podarený a ozaj originálny námet a ako výsledok sa nám dostane príjemná oddychovka, na ktorú treba mať ovšem tú správnu náladu, inak ju ohodnotíte z úplne iného uhla pohľadu. 80%.(18.5.2006)

Nejromantičtější film se Sandlerem.(31.10.2011)

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Hold Me Now - Wayne Wonder [4:12] ,2. Love Song - 311 [3:28] ,3. Lips Like Sugar - Seal/Mickey Dread [5:00] ,4. Your Love - Wyclef Jean/Eve [4:13] ,5. Drive - Ziggy Marley [4:27] ,6. True - Will.I.Am and Fergie [3:46] ,7. Slave To Love - Elan Atias/Gwen Stefani [4:24] ,8. Every Breath You Take - UB40 [3:55] ,9. Ghost In You - Mark McGrath [4:23] ,10. Friday, I'm In Love - Dryden Mitchell [3:01] ,11. Breakfast In Bed - Nicole Kea [3:21] ,12. I Melt With You - Jason Mraz [3:36] ,13. Forgetful Lucy - Adam Sandler [1:53],(10.6.2011)

Na Sandlera překvapivě solidní komedie, rozvíjející docela originální zápletku. Musím se přiznat, že ke konci mě vcelku úspěšně dojímala, což bych od filmu se Sandlerem a Schneiderem opravdu nečekal. Málem čtyři hvězdy.(25.8.2006)

• - V závěru filmu zní píseň "Somewhere Over The Rainbow" od zpěváka jménem Israel Kamakawiwo´ole, zkráceně IZ. Píseň se stala v ČR populární až na konci roku 2010. Původní píseň je ale mnohem starší. Objevila se ve filmovém muzikálu Čaroděj ze země Oz z roku 1939, kde ji zpívá Judy Garland. (blackrain)

• - Původně se měl film odehrávat v Seattle, rodném městě scenáristy George Winga. (Cappuccino)

• - Roli Jocka si zahrál mrož Sivuqaq, kterého můžete vidět v kalifornském zábavním parku Six Flags Marine World. (HappySmile)