50x a stále poprvé

50 First Dates

50x a stále po prvý raz

Komedie / Romantický

USA, 2004, 92 min

Příjemné a romantické to určitě je. Dokonce se to dá vidět i víc než jednou. Sandler je konečně koukatelný a ostatní herci jsou taky moc "fajn", krom divné a původně vtipné postavy kolegyně ze Zoo, která jakoby se svými nechutnými vtípky vypadla z jiného filmu. Velkou devizou tohoto filmu je překvapivě samotný Rob Schneider, jehož postava je neotřelá a jeho vtípky doslova k popukání (vážně jsem smál! ... Ne, nebyl jsem zhulený!). Celá romantická zápletka je celkem průhledná, ale o to víc má jednodušší tah na bránu. Barrymore je přiměřeně sladká, tak přesně jak to má být. Ovšem na tenhle film nezapomenu kvůli jedné tragédii. Tento snímek totiž prozradí celkovou pointu Šestého Smyslu, těm kdo tento film ještě neviděli doporučuji se této komedii vyhnout, nebo si Shyamalana už tak moc neužijete! Ale jinak nemohu toho moc negativního říci k této komedii, jen škoda že tolik toho pozitivního taky ne.(14.8.2006)

Komedie, která si na nic nehraje a plní to, kvůli čemu byla vytvořena - pobaví. 60%.(21.7.2008)

Nápad trošičku vychází z "Hromnic", ovšem všechno ostatní se týká úplně něčeho jiného. Příjemná, sentimentální komedie, kde je potřeba přimhouřit oko nad logikou či opravdu trapnými hereckýmy výkony, respektive jedním (Schneider.) 70%.(15.5.2006)

• brit84

Je jen pár filmů, kde hrál Sandler a nestojí za ho.... Tenhle mezi ně nepatří. Jako malý světýlko ve tmě shledávám Roba Schneidera. On je takový hovado, že celej film v mých očích trochu zachránil. Pokud nemáte rádi ani jednoho z nich, vůbec se nepokušejte na to dívat!(2.11.2011)

Veľmi príjemné prekvapenie. Nečakal som tak vtipnú, sviežu a príjemnú komédiu. Film nespadá do trápnosti, čo je pri komédiách veľmi časté a počas celého filmu som sa veľmi dobre bavil. Rád si pozriem aj druhýkrát................75%(30.6.2008)