50x a stále poprvé

50 First Dates

50x a stále po prvý raz

Komedie / Romantický

USA, 2004, 92 min

3*** za vtipnej a romantickej film a jedna* navíc za neskutečně šílenou roli Seana Astina coby steroidovýho namakance:D(7.9.2008)

Hrát v tom někdo jiný, asi bych dal tři, ale tohle je snad první příklad jednoduché Sandlerovi (téměř)romantické komedie, ve které perfektně funguje i ona romantická rovina děje...(30.4.2006)

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Hold Me Now - Wayne Wonder [4:12] ,2. Love Song - 311 [3:28] ,3. Lips Like Sugar - Seal/Mickey Dread [5:00] ,4. Your Love - Wyclef Jean/Eve [4:13] ,5. Drive - Ziggy Marley [4:27] ,6. True - Will.I.Am and Fergie [3:46] ,7. Slave To Love - Elan Atias/Gwen Stefani [4:24] ,8. Every Breath You Take - UB40 [3:55] ,9. Ghost In You - Mark McGrath [4:23] ,10. Friday, I'm In Love - Dryden Mitchell [3:01] ,11. Breakfast In Bed - Nicole Kea [3:21] ,12. I Melt With You - Jason Mraz [3:36] ,13. Forgetful Lucy - Adam Sandler [1:53],(10.6.2011)

Velmi milá variace na Hromnice a Memento s moc příjemnou dvojkou v hlavních rolích. Vážně jsem se od srdce zasmála některým fórkům a ač to byla jen romantická komedie, přesto se člověk zamyslí, jaké by to bylo, každý den se znovu probudit a nic si nepamatovat a Henryho čistý cit je prostě neodolatelný. Jediná vada na kráse tohohle úsměvného filmu jsou mroži, to mi přišlo až moc laciné a nevtipné.(10.2.2006)

Další povedená sandlarovka, za poslední měsíc už asi moje třetí a pořád mě tenhle druh komedií neomrzel. Navíc námět je neohraný a hodně dobrý. Drew Barrymore je kouzelná, Sean Astin k popukání a mrož s tučňákem u mě vyhrávají cenu za nejskvělejší zvířata roku 2004.(19.4.2008)

• - Původně se měl film odehrávat v Seattle, rodném městě scenáristy George Winga. (Cappuccino)

• - Roli Jocka si zahrál mrož Sivuqaq, kterého můžete vidět v kalifornském zábavním parku Six Flags Marine World. (HappySmile)

• - Dr. Keats (Dan Aykroyd) ve filmu říká, že Lucy a její rodina jsou podporováni magnátem T. B. Callahanem. Postavu se stejným jménem ztvárnil Chris Farley ve snímku Tommy Boy, kterou rovněž režíroval Peter Segal. (imro)