poster

50x a stále poprvé

 • USA

  50 First Dates

 • Slovensko

  50x a stále po prvý raz

Komedie / Romantický

USA, 2004, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  ***

  Komedie, která si na nic nehraje a plní to, kvůli čemu byla vytvořena - pobaví. 60%.(21.7.2008)

 • TheMaker
  *****

  Dva mojí oblíbení herci v jedné z mé nejoblíbenější komedie. Mohu nedát 5 * ?(6.6.2008)

 • Le_Chuck
  **

  Komediálno - romantický koktejl, namiešaný packalom a kde robí najlepšiu zábavu Schneider (to hovori samo za seba). Nápad je fajn (Hromnice som nevidel) a ako čisto romantický film s inými hercami (hlavne Sandler mi liezol kvalitne na nervy) to mohlo byť výborné. Strata pamäti v dôsledku autonehody a láska k človeku, ktorý ma ráno nespoznáva sú samy o sebe tak silné a vážne témy, že by si z prehľadom vystačili bez nejakých komických vložiek. Žial humor ako prostriedok na "uvoľnenie atmosféry a sprístupnenia filmi širšiemu publiku (rozumej - viac money)" degraduje celý film na úroveň Prcičiek a pochováva slušnú romantickú linku. Pytké až beda...(6.7.2006)

 • Psema
  ****

  Asi jeden z nejlepších filmů Adama Sandlera, aspoň podle početného zástupu filmů, které jsem s ním viděl. Když začnu námětem, tak ten je poměrně originální. Jedná se vlastně o opakování toho samého dne, akorát, že Sandler u toho jinak hláškuje a vtipkuje. Navíc ve scénáři je i jistá vážnost, což jsem ani nečekal. A i když jsou některé vtípky už dosti na hranici vkusu, tak pokud se přes ně přenesete, zjistíte, že tohle je vcelku pohodová komedie pro chvíle nepohody. Plus pro Sandlera je , že s Drew mu to tady celkem sluší. Ovšem pro mě je největším trumfem filmu Sean Astin. Sice tady chytil jenom vedlejší roli, ale role hláškujícího bráchy hlavní hrdinky mu prostě sedla a k tomu ukázal, že ta nabraná kila shodil hodně rychle. K tomu přidám opravdu hezkou kameru, která je sice bezinvenční, ovšem to u komedií stejně ani nevnímám, prostředí je hezké, prostě taková pohoda, klid. Zkrátka nadprůměrný snímek, který pobaví víc, když máte rádi Adama Sandlera a Drew Barrymore, jinak si jednu hvězdičku uberte.(17.6.2006)

 • EdaS
  ***

  Na Sandlera překvapivě solidní komedie, rozvíjející docela originální zápletku. Musím se přiznat, že ke konci mě vcelku úspěšně dojímala, což bych od filmu se Sandlerem a Schneiderem opravdu nečekal. Málem čtyři hvězdy.(25.8.2006)

 • - Lucyina nemoc, antrogenní porucha paměti, opravdu existuje. Ve filmu jí trpěla už např. ryba Dory v Hledá se Nemo. (HappySmile)

 • - Originální scénář se odehrával v Seattlu, který je domovem autora scénáře George Winga. (imro)

 • - 75-milionová komedie vydělala v 3 591 kinech během prvního víkendu 13. - 25. února 45 mil. dolarů. Celkem si jen z amerických kin odnesla 120 milionů. Sandler a Berrymore spolu účinkovali už ve filmu Píseň pro nevěstu, který si v roce 1998 během stejného víkendu v kinech vyzpíval 21,9 milionů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace