50x a stále poprvé

50 First Dates

50x a stále po prvý raz

Komedie / Romantický

USA, 2004, 92 min

Dva mojí oblíbení herci v jedné z mé nejoblíbenější komedie. Mohu nedát 5 * ?(6.6.2008)

Další povedená sandlarovka, za poslední měsíc už asi moje třetí a pořád mě tenhle druh komedií neomrzel. Navíc námět je neohraný a hodně dobrý. Drew Barrymore je kouzelná, Sean Astin k popukání a mrož s tučňákem u mě vyhrávají cenu za nejskvělejší zvířata roku 2004.(19.4.2008)

Nemůžu se rozhodnout, jestli mě tenhle film víc iritoval, nebo mě opatrně bavil. Zajímavá myšlenka každopádně drží nad vodou několik až odpadních prvků a stává se z toho slušná žánrovka, i když bez potenciálu na něco víc. 50 %(23.9.2012)

Nápad trošičku vychází z "Hromnic", ovšem všechno ostatní se týká úplně něčeho jiného. Příjemná, sentimentální komedie, kde je potřeba přimhouřit oko nad logikou či opravdu trapnými hereckýmy výkony, respektive jedním (Schneider.) 70%.(15.5.2006)

Pár trapností si film neodpustil, ale celkově hrozně rozkošný snímek.(23.5.2008)