50x a stále poprvé

50x a stále po prvý raz

Komedie / Romantický

USA, 2004, 92 min

Příjemná "romantická" komedie.(10.12.2004)

Jaké je tu samou věc prožívat stále dokola? Představa, že to co tady píšu, už píšu po tisícáte a vy jste proti mě spiknutí a každý den to mažete, je strašná... Chudák holka,.... Jinak celkem vtipné, Adam Sandler jako vždy vtipný :)(18.5.2009)

Dva mojí oblíbení herci v jedné z mé nejoblíbenější komedie. Mohu nedát 5 * ?(6.6.2008)

Memento romanticko – komediálně. S přihlédnutím k faktu, že Adam Sandler se svým „hereckým talentem“ nemá na to, aby utáhnul celý film, že mu k tomu sekunduje dlouholetý kamarád Rob Schneider, a že o hereckých kvalitách Drew Barrymore by se dalo dlouhodobě přít, se tak míra nějakých očekávání blíží nule, které však výsledek v mnohém předčí. Nemalou zásluhu na tom má rozhodně režisér Peter Segal, který dokázal oba „komiky“ umírnit na snesitelnou hranici a hlavně většinu vtipů nechal jít jaksi mimo ně. Takže nejzábavnější se nakonec stává mroží samec (ve všech možných významech tohoto slova) či malý tučňák, kteří mají naprosto fantastické výstupy, za což patří velké uznání jejich chovatelům a cvičencům. Škoda jenom poněkud zmateného a nelogického děje, kterému naštěstí ztracený dech dokáže ve správnou chvíli dodat právě režisér. Takže bez vulgarit a trapností, které byly nahrazeny jednoduchostí a hravostí, si říkám, že tři hvězdičky jsou velmi solidním hodnocením.(28.8.2005)

Tohle me fakt mile prekvapilo. Prvni hodinka filmu je totiz zamerena spis na komedii, takze se porad deje neco vtipnyho a Sandler vymejsli fakt neskutecny vochcavky na sbaleni Drew, skoro celou dobu jsem se smal. Pak bohuzel pride zaverecna pulhodinka, kde se dej preklopi vic do romantiky, takze ubyde vtipu a dej se zacne drobet tahnout a kuli tomu nemuzu dat pet hvezdicek. Jinak Drew to tady fakt sekne a hraje dobre, Sandler se vetsinou nijak nekreni a hraje taky skvele a pak tu mame tradicne uchylnyho Schneidera, kterej ale taky pobavi, jen mi prislo, ze nejak pribral. No a posledni zasadni herec je fakt chutovka. Sean Astin, neustale se starajici o svy telo a zerouci steroidy je strasne vostrej, skoda, ze nedostal vic prostoru. Perfektni komedie s originalnim napadem, kterej tvurci skvele vyuzily a zajimave ukoncily.(15.3.2008)

• - Podnik, ve kterém se ústřední filmová dvojice potkává, je skutečnou kavárnou, jež byla k filmování často využívána. Natáčeli se zde například i scény z filmů Jurský park (1993) nebo Slzy slunce (2003). (Karlos80)

• - Součástí filmového CD Love Songs je i píseň Slave to Love Elana Atiase a Gwen Stefani. (NinadeL)

• - Exteriéry se natáčely na havajském ostrově Oahu s bujnou zelení a nádhernými plážemi, a pak v L.A. (HappySmile)