50x a stále poprvé

50 First Dates

50x a stále po prvý raz

Komedie / Romantický

USA, 2004, 92 min

Nápad trošičku vychází z "Hromnic", ovšem všechno ostatní se týká úplně něčeho jiného. Příjemná, sentimentální komedie, kde je potřeba přimhouřit oko nad logikou či opravdu trapnými hereckýmy výkony, respektive jedním (Schneider.) 70%.(15.5.2006)

Tohle me fakt mile prekvapilo. Prvni hodinka filmu je totiz zamerena spis na komedii, takze se porad deje neco vtipnyho a Sandler vymejsli fakt neskutecny vochcavky na sbaleni Drew, skoro celou dobu jsem se smal. Pak bohuzel pride zaverecna pulhodinka, kde se dej preklopi vic do romantiky, takze ubyde vtipu a dej se zacne drobet tahnout a kuli tomu nemuzu dat pet hvezdicek. Jinak Drew to tady fakt sekne a hraje dobre, Sandler se vetsinou nijak nekreni a hraje taky skvele a pak tu mame tradicne uchylnyho Schneidera, kterej ale taky pobavi, jen mi prislo, ze nejak pribral. No a posledni zasadni herec je fakt chutovka. Sean Astin, neustale se starajici o svy telo a zerouci steroidy je strasne vostrej, skoda, ze nedostal vic prostoru. Perfektni komedie s originalnim napadem, kterej tvurci skvele vyuzily a zajimave ukoncily.(15.3.2008)

Nejromantičtější film se Sandlerem.(31.10.2011)

Účelové spojení romantické a teenagerské komedie v jeden samorostlý celek, který drží pohromadě hlavně ten docela originální nápad (i když podobnost s filmem Na Hromnice o den více je víc než okatá) se ztrátou paměti. Tam, kde převládá teenagerská složka (především ty pokleslé vtípky založené na souložení, zvracení a homosexualitě), je film na odpad, tam kde převládá vrstva romantická, film funguje dokonale. Adam Sandler je (jak šokující) sympatický a popravdě musím přiznat, že po skončení filmu mám pocit, že to bylo milé setkání právě a hlavně s ním... Příjemné a nečekané překvapení...(22.7.2008)

Fantastický pár Sandler a Barrymore v dost dobrém filmu s dost dobrým námětem. Někdy na začátku filmu jsem si uvědomila, že se vážně dobře bavím a na konci jsem zjistila, že mi vlastně ukápla slza...takhle má vypadat romantická komedie.(2.11.2010)