Seattle zasáhlo tragické zemětřesení. Během minuty je zničeno celé město, tisíce lidí jsou bez střechy nad hlavou, další tisíce se pohřešují. Je to největší přírodní katastrofa století, která zasáhla západní pobřeží. Vzápětí se země opět otřásá. Podle odborníků by mohly přijít další otřesy, které novodobě lidstvo nepamatuje. Jediná možnost, jak přírodní živel zkrotit, je použít jadernou sílu... (oficiální text distributora)

R.I.S.A odpad!

Tuto sem myslel že vemu a vyhodim z vokna... do píči že se na to nevyserou točit takovou srágoru, v krámu sem za to dal 2 kila že si to pěkně zkouknu odpoledne u piva řikal sem si jo za ty prachy to snad nějak bude vypadat. Hovno , už v pulce to byla nuda jak kráva efekty poť mě jebat , no prostě kdo to zkouknul celí tak se musel aspoň 20x nasrat ..... a pak se z toho posrat ()

AdamDM

Ak toto ponúkajú televízie stále dookola a k tomu ešte s reklamami. tak sa nečudujem, že pre niekoho je tento film vrchol kinematografie. Veľmi tupé scény, rozhovory, grafika by na TV film ušla, ale aspoň niečo by mohlo pohlo proporčne sedieť. Napríklad prasklina cez evakuačný tábor má šírku niekoľko kilometrov, na satelitných záberoch je veľká ako Československo. Dáva ako fanda Stargate 1* za Landryho. ()

TheDarKnig

za prvni polovinu pekne tri (skoro 4) hvezdy, opravdu asi nejlepsi televizni katastrofak (skoro sam neverim, ze to rikam), ale druha to opravdu kazi a uz to cele svrhava do te pomyslne propasti plne dalsiho odpadu... takze celkove bych velmi rad dal ty 3, ale proste to nedokazu.. lepsi 2 za nektere opravdu skvele sceny, uchazejici vizual a roztrhani ameriky ()

Fiftis odpad!

Úplná hlúposť. Vo filme - alebo čo to je - naši hrdinovia a hrdinky riešia okrem katastrofy zároveň aj svoje osobné problémičky, aktuálne aj večné spoločenské otázky, všetci sú skôr či neskôr napokon správni, uvedomelí a všetko dobre dopadne. Politici sú rovní a čestní, všetkými milovaní a uznávaní, dokonca odborní a plne kompetentní v rozhodovaní, ženy sú rozumné, neklamú, nehysterčia, zastávajú vedúce miesta atď. Myslím že pomaly človek zaspí aj pri tomto komentári, nie to ešte pri sledovaní filmu. Jeden z mála odpadov, ktorý som filmom udelil. (Nepočítajú sa slovenské seriály). ()

Matt_Farrell

Je mi jasné, že na tomto serveri pozerať na hodnotenie je zbytočné. Som rád, že takéto filmy sa natáčajú, aj keď ich je veľmi málo. Rozhodne sa na to pozriem radšej, než na nejakého hlúpeho Avatara. Dej je nabitý udalosťami, má vysoké tempo a ukazuje bezmocnosť ľudí voči prírode. Škoda, že aj dvojka nebola natočená rovnakým štýlom. ()