poster

Lovci pokladů

 • USA

  National Treasure

 • Slovensko

  Honba za pokladom Templárov

 • Slovensko

  Lovci pokladov

Dobrodružný / Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2004, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ***

  Zpracování filmu, výprava a výběr hereckého obsazení je nadmíru povedený. Ale... jak já nemám ráda tolikrát v tomto filmu zazněných, a jim podobných, otřepaných žánrových frází. Proč se musí pořád někdo někomu omlouvat a ten druhý ho pak uklidňuje tím, že to přece není jeho vina? Jenže to se asi nikdy v případě hollywoodských hvězdných blockbusterů nezmění. "Promiň, že jsem tě pustil, chtěl jsem zachránit deklaraci." - "Neomlouvej se, já bych udělala to samé..."(7.6.2009)

 • Boss321
  *****

  Výborný dobrodružný snímek, který mě dostal jako žádný jiný film s podobnou tématikou v poslední době. Skvělý Nicolas Cage a Jon Voight. Do toho půvadbná Diane Kruger. Skvěle vybrané prostředí a velmi povedené zápletky. Za normálních okolností bych dal čtyři hvězdičky, ale za to jak mě to chytlo dávám plný počet.....(30.10.2007)

 • Lima
  **

  Film, který má potenciál leda tak na zaplnění prázdného místečka v regálu videopůjčovny a vydělá jen ve Státech 170 milionů? Nechápu. Vlastně ano, pánové od Disneyho byli vždycky mistři v reklamní masáži a jméno Bruckheimer je obchodní značka s puncem jisté komerční návratnosti. Aspoň že Cage trochu pozvedl svoji zvolna vadnoucí kariéru, Diane Kruger dokázala, že její toporný herecký výkon v Troje nebyl náhodný, Jerry si zase přihodil pár milionů do prasátka a studio Disney si spravilo chuť po svých animovaných propadácích. Což mi žíly rozhodně netrhá.(26.4.2005)

 • Nathalie
  **

  Kdybych si měla dělat čárku a tečku pokaždé, kdy jsem se na svého trpělivého spoludiváka obrátila s otázkou "Proč proboha provádí ten pacholek A/ ňouma B/ husa C činnost X, či s historickým rýpancem, logickým žďuchnutím nebo očima obrácenýma vzhůru, napsala bych Deklaraci nezávislosti sama. Morseovkou.(25.2.2008)

 • Lynn
  **

  Pitomoučké až téměř tupé, neoriginální až hrůza, no prostě Disneyho popcorn. Ale já se vlastně nezlobím... Takovéhle filmy prostě vždycky vznikat budou, stejně jako na ně nablblé americké publikum bude chodit do kina :-) A na zahnání sobotní nudy v televizi či špatné nálady je to lepší než nic...(14.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace