Finty Dicka a Jane

Fun with Dick and Jane

Finty Dicka a Jane

Komedie / Krimi

USA, 2005, 87 min

"Nevzal bys mi hrozinky v čokoládě? A nezapomeň zabít svědky, brouku!" - Jane evidentně nevěří Dickovu plánu na loupení s vodní pistolkou, ale první odcizené trsy trávníku zasazené před zahypotékovaným domem zkrachovalé dvojice znamenají počátek návratu solidní životní úrovně. Loupení si manželé evidentně užívají, technika se zlepšuje, padouch je spravedlivě přelstěn a závěrečný fórek o solidnosti Enronu nemá chybu.(16.2.2010)

Typicky tříhvězdičková americká mainstreamová komedie, která obsahuje pár povedených gagů a staví na několika hvězdách v čele s populárním Jimem Carreym. Ten opravdu film do značné míry svojí extravagantností a mimikou táhne, Téa Leoni mu pouze patřičně nahrává. Na jedno skouknutí obstojné, ale určitě se k tomuhle kousku nehodlám vracet. Celkový dojem: 55 %.(24.2.2009)

Být na mizině je vlastně velmi zábavné a člověk si u toho užije tolik srandy. Alespoň, že tahle blbinka má Jima Carreyho, který utáhne snad všechno. (Sice blbinka, ovšem zábavná a neurážející)(19.4.2009)

Na Carreyho poměrně civilní, přesto dost ztřeštěná, ale velmi zábavná komedie ve stylu klasik osmdesátých let s Chevy Chasem nebo Stevem Martinem.(6.4.2008)

tohle se povedlo jak to měli skvěle vymakaný! no perfect!(5.7.2010)