poster

Zahulíme, uvidíme

 • USA

  Harold & Kumar Go to White Castle

 • Německo

  Harold & Kumar

 • Slovensko

  Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ****

  Harold a Kumar je prostě dvojka, která mě dostatečně pobavila a přitom nijak neznechutila (jak to v poslední době u takovýchto filmů bývá). Dík. :)(26.6.2005)

 • Stegr
  ***

  50% - Někdy pekelně zábavné, někdy pekelně trapné, někdy zatraceně svěží a originální, někdy zatraceně hloupé a fekální (= nechutné a neoriginální :)). Hlavní hrdinové jsou sympaťáci a Barney dostal roli Barneyho stopro díky tomuto filmu...(25.12.2008)

 • MM_Ramone
  ***

  Traja uživatelia drog sa ocitnú za mrežami a rozmýšľajú ako vyriešiť túto nepríjemnú situáciu. Chlapík, závislý na pervitíne hovorí: Dáme si pika a rozhrizeme tie mreže ako termiti. Ten, ktorý berie heroin navrhne: Požijeme trocha hnedého prášku a s blahým pocitom cez tie mreže jednoducho pretečieme. No a týpek, ktorý si rád zafajčí marihuanu s kľudom navrhne: "Zahulíme, uvidíme". Týmto vtipom, ktorému môžu celkom porozumieť len ľudia, čo majú skúsenosti s psychotropnými látkami, sa nechali inšpirovať tuzemnskí distribútori, pri voľbe slovenského názvu. Inak originálny titul vlastne vystihuje celú podstatu tejto komédie: "Harold a Kumar idú do Bieleho Zámku". To je hlavná línia filmu. Dvaja prisťahovalci, šikmooký aziat Harold a prismahnutý Ind Kumar, sú na ceste do predajne rýchleho občerstvenia White Castle, kde si chcú dať svoju vysnívanú svačinku. Pri tom zažijú hodne divokú noc a vyhulia pár jointov dobrej trávy. ***(5.6.2010)

 • pan Hnědý
  ***

  Komediálně vtipné, fekálné a přitom přirozené. Výborná dvojice Cho a Penn výborně pobaví. Daleko lepší než Leinerův debut. Doporučuju si film pustit o víkendu (po těžkém mejdanu) u snídaně. Velmi pobaví. Harold: „Co tam blbneš?“ , Kumar: „Stříhám si porost.“, Harold: „Proč si ho nestříháš u sebe?“ , Kumar: „Tady je zrcadlo. , Koukni, je to jako bonsai.“ , Harold: „Nejsou to moje nůžky? Těma si stříhám chloupky v nose!“ , Kumar: „Já si s nima už půl roku stříhám chlupy na prdeli.“.(20.11.2012)

 • Niktorius

  Viděl jsem to až po "sračkovou bitvu" ze které se mi udělalo poněkud nevolno...A to šlo vpodstatě o "fórek" viděný ve všech fekálních komediích a já navíc vydržím ve filmech kde co...Asi blbá nálada, či co...No rozhodně nemám moc chuť se někdy podívat na celek...(28.9.2007)

 • John Cho

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace