Zahulíme, uvidíme

Harold & Kumar

Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

Straviteľne fekálne a „intelektuálne“ prekvapivo svieže. Ono to s tým „točením sveta“ je veľmi zjednodušený svetonázor, ale v konečnom dôsledku je to pravda. :) A tu sa to tvorcom podarilo vložiť to do filmu o dvoch zhulených týpkoch na ceste do hamburgerárne tak, že to nepôsobí trápne. To je jednoznačná výhra!(9.2.2005)

Komediálně vtipné, fekálné a přitom přirozené. Výborná dvojice Cho a Penn výborně pobaví. Daleko lepší než Leinerův debut. Doporučuju si film pustit o víkendu (po těžkém mejdanu) u snídaně. Velmi pobaví. Harold: „Co tam blbneš?“ , Kumar: „Stříhám si porost.“, Harold: „Proč si ho nestříháš u sebe?“ , Kumar: „Tady je zrcadlo. , Koukni, je to jako bonsai.“ , Harold: „Nejsou to moje nůžky? Těma si stříhám chloupky v nose!“ , Kumar: „Já si s nima už půl roku stříhám chlupy na prdeli.“.(20.11.2012)

Zhúlený Číňan a Ind si zajazdia na zhulenom gepardovi po hambáče. Hej veď ten Ind je doktor u Housa! Kto by povedal, že vo vrecku nemá stetoskop, ale jointa?(30.4.2008)

Jízda na čítovi? Ruléééz!(24.7.2006)

Oproti Hele vole mnohem víc nohama na zemi, což je pravděpodobně zásadní problém tohoto filmu. Místama už to prostě není ono.(6.12.2007)

• John Cho