Zahulíme, uvidíme

Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

• hellstruck

Předpokládám, že většina diváků si před shlédnutím filmu vzala příklad z názvu a trochu "vypustila páru",jinak si nedovedu to hodnocení vyložit. Já bohužel byla naprosto při smyslech a tomu odpovídá i mé hodnocení:)(10.3.2011)

Po počátečních rozpacích jsem se nějakým zvláštním způsobem uvolnil a začal jsem se královsky bavit. Skvělá ústřední dvojice na jijíž trampoty se velmi rád podívám znova. A co teprv na jejich dobrodružství v Amsterodamu.(25.2.2006)

Rozpočet $9miliónovTržby USA $18,250,550Tržby Celosvetovo $23,936,908║ A to som si najrpv myslel akú sprostosť idem pozerať a ono to bolo vlastne aj sprosté a popri tom moc svižné, neokukanou dvojicou John Cho a Kal Penn príma osviežujúce a hlavne bohato zábavné a to mám ja moc rád. /85%/(28.6.2005)

50% - Někdy pekelně zábavné, někdy pekelně trapné, někdy zatraceně svěží a originální, někdy zatraceně hloupé a fekální (= nechutné a neoriginální :)). Hlavní hrdinové jsou sympaťáci a Barney dostal roli Barneyho stopro díky tomuto filmu...(25.12.2008)

Je to sice především fekální komedie s ne moc sofistikovanym humorem, ale měl jsem na to tak akorát náladu, takže jsem se dobře bavil. Naprosto dokonalý pak byl výstup NPH!(24.7.2008)

• - Společnost White Castle je nejstarší podnik, který začal pravidelně podávat hamburgery v USA. První pobočka vznikla v roce 1921 a hamburgery se tehdy prodávali po 5 centech za kus. V době natáčení filmu bylo v USA 11 poboček. (Ruuzha)

• - Ve scéně, kdy se Kumár (Kal Penn) zastaví u cesty, aby se šel vymočit, značka ukazuje šipkou doleva. V dalším záběru však směřuje doprava. (Terva)

• - David Krumholtz (Goldstein) v tomto filme prehlási, že chce vidieť prsia Katie Holmes. V snímke Ľadová búrka (1997) hral jej nápadníka. (Jello Biafra)