Zahulíme, uvidíme

Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

• H34D

Na tomto filmu mě nejvíc znechucuje jeho přístup k trávě. Tráva je na zde vykreslována jako největší smysl života, jako věc pro přežití nejpotřebnější a přesto zde není ani jeden pořádně zhulený vtip. Postavy se za něčím ženou bez objasněné motivace, furt chtějí hulit a přitom to na nich není poznat. Není to legrační ani to nevyjadřuje atmosféru pohody. Každopádně nehledě na stupiditu a nesmyslnost celého filmu, největší problém je, že je to nuda a humor je špatný... 3/10(9.12.2010)

Název, kdy zahulíme a pak uvidíme, co se z toho vyloupne, jasně určuje, kdy se z této komedie stane pětihvězdičková záležitost. Já se u toho sice nezhulil ale i tak jsem se vcelku dobře bavil.(12.7.2005)

• lesumir

Po první projekci čtyři hvězdičky, po té druhé už jenom jedna a půl, protožew jsem doopravdy zjistil jaká je to kokotina!(4.7.2006)

Průměrný průměr všech průměrů, ale Kumarovo sžití v marihuanou nemá chybu! Ps: Pokud zrovna máte hlad-přidějte si jednu hvězdičku.(7.8.2006)

Je to sice především fekální komedie s ne moc sofistikovanym humorem, ale měl jsem na to tak akorát náladu, takže jsem se dobře bavil. Naprosto dokonalý pak byl výstup NPH!(24.7.2008)

• - Ve scéně, kdy je Kumar (Kal Penn) na pohovoru na medícně, je možné všimnout si, že hrníček na stole během scén několikrát mizí a poté se opět objevuje. (SalamanderG)

• - Ve scéně, kdy se ve White Castlu Harold (John Cho) baví s dvojicí dívek, má jedna z nich na krku přívěsek. V následujících záběrech pak mení řetízek svou polohu, kdy je střídavě pod tričkem a střídavě na vrchu. (Terva)

• - V místě natáčení se nenacházel žádný White Castle a tak tam museli jednu budovu přivézt! (imro)