Zahulíme, uvidíme

Harold & Kumar

Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

Bam! Tomu se rika komedie! Takhle vytecne jsem se nepobavil od Stillerovy Vybijeny... Hlasky asi urcite nezlidovi, ale nektere gagy tu jsou nezapomenutelne, dokonce ani druha rovina o rasismu filmu neskodi, ba naopak. A tradicni schema o tom, jak luzrik ke svalum a princezne prisel, je sice trochu ohrane, ale vzhledem k tomu, ze tvori asi jen 5% filmu, to lze prezit ;) Ale na sceny zajisteni cernocha co ma dva teple otce a "snazi se" uteci z vezeni, nebo jak si Kumar predstavuje zivot s pytlem travy, uz nikdy nezapomenu.(14.2.2005)

• salahadin

Komedie pro teen-age publikum se mi zajídají víc, než hamburgery. A současná cool poznávací značka "marijánka" jakbysmet. Kdo nehulí, jakoby nebyl, co? Takže výlet za hamburgerem z White Castle byl pro mě utrpením. Váhám i nad odpadem...no zahulím a uvidíme........(25.4.2006)

Celkem příjemná komdie, kdy se divák dost zasměje. Příběh střeštěný, což je u komedií častým zvykem. Herecké obsazení je na tom dobře. Tato komedie se nesmí brát ani trochu vážně, ale s určitým přehledem. Film prostě dopadnul přesně tak jak měl dopadnout - nemůže to být lepší, ani horší. Takže mé hodnocení je 59% = ***(19.11.2012)

Pravděpodobně nejlepší díl série, který má sice dva extrémně zdařilé záseky (komplikovaný vztah Kumara s balíčkem marihuany, policejní uvěznění Harolda). Nicméně taky vícero hlušších míst. 60% https://www.youtube.com/watch?v=XZfS7BS2IFE(25.9.2015)

Proste pecka.(2.6.2007)

• - Neil Patrick Harris si ve filmu zahrál postavu pojmanovanou svým vlastním jménem, aby bylo jasné, že paroduje sám sebe. (Michael02)

• - Ve scéně, kdy se Kumár (Kal Penn) zastaví u cesty, aby se šel vymočit, značka ukazuje šipkou doleva. V dalším záběru však směřuje doprava. (Terva)

• - Herec Kal Penn (Kumar) je vegetarián, a proto mu štáb vyrobil vegetariánské White Castle hamburgery. (imro)