Zahulíme, uvidíme

Harold & Kumar

Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

Napoprvé nelíbilo vůbec, napodruhé víc než dost .. :)(25.5.2008)

Tato naprosto odzbrojující komedie vyniká nad ostatními tucty amerických komedií s tématikou "tráva tráva tráva". Výborně zvolené duo je doprovázeno jedním z nejjistějších druhů humoru, a to cizím neštěstí, které se především Haroldovi dostává velice často. Zaznamenal jsem dokonce pár parádních hlášek a bohudík jsou některé nelogičnosti až tak trapné, že se jim zkrátka zasmát musíte. Zkrátka jedna z těch komedií, po kterých šáhnete, když se chcete s přáteli od srdce zasmát. 80%(8.6.2012)

• Rosaviva

Zhlédnuto s kamarádkou ve škole při nudných hodinách a přestávkách, takže jsem se smála víc než bych se asi smála, kdybych se na to dívala sama doma. Nicméně, tenhle druh humoru opravdu není můj nejoblíbenější a místy to bylo fakt nechutný. Nicméně za těch pár povedených vtipů a Neila Patricka Harrisna, kterýho mám fakt ráda. 2*(22.4.2010)

Komediálně vtipné, fekálné a přitom přirozené. Výborná dvojice Cho a Penn výborně pobaví. Daleko lepší než Leinerův debut. Doporučuju si film pustit o víkendu (po těžkém mejdanu) u snídaně. Velmi pobaví. Harold: „Co tam blbneš?“ , Kumar: „Stříhám si porost.“, Harold: „Proč si ho nestříháš u sebe?“ , Kumar: „Tady je zrcadlo. , Koukni, je to jako bonsai.“ , Harold: „Nejsou to moje nůžky? Těma si stříhám chloupky v nose!“ , Kumar: „Já si s nima už půl roku stříhám chlupy na prdeli.“.(20.11.2012)

No blbost, ale já jsem se nasmál. Bylo použito dost dobrých scén a hlášek.(21.4.2011)