Zahulíme, uvidíme

Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

• salahadin

Komedie pro teen-age publikum se mi zajídají víc, než hamburgery. A současná cool poznávací značka "marijánka" jakbysmet. Kdo nehulí, jakoby nebyl, co? Takže výlet za hamburgerem z White Castle byl pro mě utrpením. Váhám i nad odpadem...no zahulím a uvidíme........(25.4.2006)

Jízda na čítovi? Ruléééz!(24.7.2006)

Cesta za vytúženou pochúťkou, ktorej zmysel asi nepochopí nejeden neamerický divák. S prihliadnutím na ich mentalitu som sa však náramne bavil, čo u podobných 'huličských' filmov nebýva často aby vystúpili z priemeru. To mali na svedomí aj totálne ksichty hlavných nehercov! 75%.(26.10.2007)

Takovej masakr jsem už dlouho neviděl, sice je to někdy přehnaný a už to neni zábavný, ale většinou jsou tam jenom ty nejkrutější scény, Hlavní dvojice je totálně vyhulená, hlavně Kal Penn je vostrej, tan čong john Cho už tak dobrej neni, ale celkem slušně doplňuje Penna. Děj je samozřejmě to nejtupější co se dá vymyslet, ale co jinýho maj dělat vyhulenci než zajet do White Castelu pro nejlepší miniburgry na světě a přitom se co nejvíc zhulit. Když se k tomu ještě přidá sjetej Neil Patrick Harris a zhulenej gepard na kterým se dá jezdit, tak i když to neni občas tolik vtipný, jak se tvůrci snažili, tak tomu hodně dobrý 4* musim dát(3.6.2005)

Rozpočet $9miliónovTržby USA $18,250,550Tržby Celosvetovo $23,936,908║ A to som si najrpv myslel akú sprostosť idem pozerať a ono to bolo vlastne aj sprosté a popri tom moc svižné, neokukanou dvojicou John Cho a Kal Penn príma osviežujúce a hlavne bohato zábavné a to mám ja moc rád. /85%/(28.6.2005)

• - Ve scéně, kdy si Kumar (Kal Penn) a Harold (John Cho) si dávají kámen, nůžky, papír o to, kdo si užije s hnusákovou ženou, je možné všimnout si měnící se pozice Kumarova (Kal Penn) pásku od tašky k notebooku. (dan.pacino)

• - V místě natáčení se nenacházel žádný White Castle a tak tam museli jednu budovu přivézt! (imro)

• - Režisér Leiner rovnoměrně dělí svůj um mezi kinofilmy a televizi, ve které se podílel například na seriálu Everwood. (imro)