Zahulíme, uvidíme

Harold & Kumar

Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

Tato naprosto odzbrojující komedie vyniká nad ostatními tucty amerických komedií s tématikou "tráva tráva tráva". Výborně zvolené duo je doprovázeno jedním z nejjistějších druhů humoru, a to cizím neštěstí, které se především Haroldovi dostává velice často. Zaznamenal jsem dokonce pár parádních hlášek a bohudík jsou některé nelogičnosti až tak trapné, že se jim zkrátka zasmát musíte. Zkrátka jedna z těch komedií, po kterých šáhnete, když se chcete s přáteli od srdce zasmát. 80%(8.6.2012)

„Videl si tie kozy Katie Holmesovej?“ – „Hej.“ – „Aké boli?“ – „Poznáš holocaust?“ – „Hej.“ – "...Tak úplný opak.“ Takmer výborná bláznivá komédia, na kilometre vzdialená od väčšiny bežných bláznivých komédií. Stačí, ak ste mladí (alebo duševne STÁLE mladí) a užijete si ju, pretože na scény „Močenie v lese“ alebo „Marihuana zabíja“ nezabudnete. Len "tiger" a "sračková bitka" sú troška prehnané, ale ak sa aj vám páčilo HEJ, KÁMO, KDE MÁM FÁRO?, neváhajte: toto je približne rovnaké, len ešte o čosi podarenejšie (obidve snímky nakrútil Danny Leiner), lebo títo herci sa mi páčili viac, ako duo Stifler/Kutcher. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/komedia/33-pofajcime-uvidime-60-(24.6.2009)

Jak jen tuto komedii popsat? Je o gepardovi, hnusákovi, prdelačkách, je o hulení, o mývalovi a o spoustu jiných věcech:-) Ale hlavně, je velice svěží a nenásilná na diváka, takže působí přirozeně. Jojo, nasmál jsem se a to je hlavní!70%(5.6.2008)

::::::::::::::::::::::::::::: Tohle mě nějak zrovna dvakrát nechytlo. Kdo hulí, ten umí je mnohem, mnohem lepší !! :::::::::::::::::::::::::::::(4.5.2009)

• mat.ilda

Proti tomuto nepodarku bych navrhla "Hele, vole, kde mám káru?" na filmové ceny snad ve všech kategoriích, ta svou demenci totiž nezakrývala, ale udělala z ní přednost, na kterou se dalo od prvních minut celkem bez problémů přistoupit, smích u jedné scény a kreslených portrétů na samém konci zde nestačí na víc, než jednu *.(19.8.2010)