poster

Zahulíme, uvidíme

 • USA

  Harold & Kumar Go to White Castle

 • Německo

  Harold & Kumar

 • Slovensko

  Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Divočák
  ***

  Celou dobu jsem jenom přemýšlel, jak asi chutnají ty burgery od White Castle. Jenže v Americe vám do nich stejně nejspíš naplivou, tž. si radši nechám zajít chuť. Harold a Kumar jsou vcelku průměrná huličská komedie, ale když je člověk v rauši, může to být fakt síla. Jízda na gepardovi je totiž nehorázný úlet a taky by mě zajímalo, kde ten týpek s mokvajícíma puchýřema na ksichtě nabral takovou babu...?!?(4.4.2007)

 • lesumir
  **

  Po první projekci čtyři hvězdičky, po té druhé už jenom jedna a půl, protožew jsem doopravdy zjistil jaká je to kokotina!(4.7.2006)

 • Okara
  ****

  Tato naprosto odzbrojující komedie vyniká nad ostatními tucty amerických komedií s tématikou "tráva tráva tráva". Výborně zvolené duo je doprovázeno jedním z nejjistějších druhů humoru, a to cizím neštěstí, které se především Haroldovi dostává velice často. Zaznamenal jsem dokonce pár parádních hlášek a bohudík jsou některé nelogičnosti až tak trapné, že se jim zkrátka zasmát musíte. Zkrátka jedna z těch komedií, po kterých šáhnete, když se chcete s přáteli od srdce zasmát. 80%(8.6.2012)

 • Boogeyman
  ****

  Po počátečních rozpacích jsem se nějakým zvláštním způsobem uvolnil a začal jsem se královsky bavit. Skvělá ústřední dvojice na jijíž trampoty se velmi rád podívám znova. A co teprv na jejich dobrodružství v Amsterodamu.(25.2.2006)

 • pan Hnědý
  ***

  Komediálně vtipné, fekálné a přitom přirozené. Výborná dvojice Cho a Penn výborně pobaví. Daleko lepší než Leinerův debut. Doporučuju si film pustit o víkendu (po těžkém mejdanu) u snídaně. Velmi pobaví. Harold: „Co tam blbneš?“ , Kumar: „Stříhám si porost.“, Harold: „Proč si ho nestříháš u sebe?“ , Kumar: „Tady je zrcadlo. , Koukni, je to jako bonsai.“ , Harold: „Nejsou to moje nůžky? Těma si stříhám chloupky v nose!“ , Kumar: „Já si s nima už půl roku stříhám chlupy na prdeli.“.(20.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace