Zahulíme, uvidíme

Harold & Kumar

Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

Straviteľne fekálne a „intelektuálne“ prekvapivo svieže. Ono to s tým „točením sveta“ je veľmi zjednodušený svetonázor, ale v konečnom dôsledku je to pravda. :) A tu sa to tvorcom podarilo vložiť to do filmu o dvoch zhulených týpkoch na ceste do hamburgerárne tak, že to nepôsobí trápne. To je jednoznačná výhra!(9.2.2005)

Po počátečních rozpacích jsem se nějakým zvláštním způsobem uvolnil a začal jsem se královsky bavit. Skvělá ústřední dvojice na jijíž trampoty se velmi rád podívám znova. A co teprv na jejich dobrodružství v Amsterodamu.(25.2.2006)

Bam! Tomu se rika komedie! Takhle vytecne jsem se nepobavil od Stillerovy Vybijeny... Hlasky asi urcite nezlidovi, ale nektere gagy tu jsou nezapomenutelne, dokonce ani druha rovina o rasismu filmu neskodi, ba naopak. A tradicni schema o tom, jak luzrik ke svalum a princezne prisel, je sice trochu ohrane, ale vzhledem k tomu, ze tvori asi jen 5% filmu, to lze prezit ;) Ale na sceny zajisteni cernocha co ma dva teple otce a "snazi se" uteci z vezeni, nebo jak si Kumar predstavuje zivot s pytlem travy, uz nikdy nezapomenu.(14.2.2005)

Bezva bláznivá komedie, při které se vždy zaručeně pobavím. Vyhulená jízda, která se dá zažít jen, když jste pořádně zhulení a máte neskutečný hlad na hambáče. (25.4.15 cz/pc)(25.4.2015)

• igi B.

..."ty vole, tohle nebyl moc dobrej extrém vole..." Fakt ne. No - chvílemi i vtipné. Jen nechápu, pro koho je tahle taškařice kultovním filmem. Pro čtrnáctiletý dětičky jsou naši hrdinové myslím trochu starý páky a jestli na tomhle někdo ujede po osmnácti, tak to je mi ho tedy fakt líto... . . . Předpokládám, že zdejší vysoké hodnocení je důsledkem nějaké vyhulené psychózy. Velmi průměrná kokotmedie, velmi velmi průměrný film. Dvě a půl hvězdičy maximálně - a nic mě nenapadá, proč to zaokrouhlit nahoru. Ale jako příloha do časopisu dobrý, fak volové...(9.12.2005)