Kung-fu mela

Kung fu

Kung Fu Hustle

Kung-fu mela

Akční / Komedie / Fantasy / Krimi

Hong Kong / Čína, 2004, 95 min (SE: 99 min)

Na tohle jsem narazila těsně před tim, než jsem chtěla někdy po jedný v noci vypnout telku a jít spát. Ani ne minuta děje stačila k tomu, abych si to rozmyslela, odložila ovladač a jen čuměla a bavila se. Začátek (viděla jsem to od toho, jak manžel pani domácí nemusí platit za nákup) je TAK laskavý, jednoduchý děj nenudí, vtipy jsou převážně fakt vtipný (a ty špatný se daj snadno přejít) a patosu je minimum. Fakt jsem ráda, že jsem to nevypla - i za cenu toho, že se mi ráno bude nehezky vstávat do práce. (a taky že jo, zaspala sem, olol)(3.10.2011)

• RHK

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(15.8.2010)

Ani Bruce Lee ani Jet Li a ani Jacky Chan .... ale tlstoprdka, buzík, krajčír a pouličný zlodej .... To je tá správna parta, ktorá sa vie postaviť nebezpečnému klanu gangstrov !!!(3.6.2007)

Jsem rád, že jsem se shodl např. s Adrianem nebo Civalem, protože když jsem Gimpovi po projekci oznámil, že jdu na 3*, tak mě chtěl zmlátit a pronásledoval mě celou cestu z Velkého sálu až do TipSport baru...-- Neskutečný nášup gagů a akce, ale velmi nevyrovnané kvality. Něco je GENIÁLNÍ ( opravdu ), něco je nadprůměrné, pak tu jsou průměrné fóry a pak i ty, co vás nechají absolutně chladnými. Děj vám začne být za chvíli ukradený. Celkově to neoznačím za nic víc než příjemnou blbůstku s vynikajicími triky(5.7.2005)

Vyberte ty nejlepší momenty z Matrixů, Kill Billa, Divoké bandy, Občana Kanea, Osvícení, Kmotra, Magnólie, Hrdiny a zkuste si je představit jako epizodu Monty Pythonova Létajícího cirkusu za 20 milionů dolarů. Teď to umocněte na druhou a máte přibližnou představu o Kung-Fu Mele. Pět hvězdiček je nepochybně moc, jenže já tak zbožňuju tyhle lunatický věci... . 90% Zajímavé komentáře: tombac, honza-tesa, Hopper, pabelito(22.1.2006)

• Qiu Yuen