Po krk v extázi

L4yer CakƐ

Po krk v extáze

Drama / Krimi / Thriller

Velká Británie, 2004, 105 min

Pohodový film. Craig je mi sice velmi nesympatický, ale zde jsem ho jakžtakž snášel, drogová tématika mě taktéž míjí, ale přesto jsem se slušně bavil. Pro příznivce tohodle tématu zřejmě povinnost. Dá se doporučit. 65%(26.11.2014)

Producent všech těch britských fláků Matthew Vaughn si vyzkoušel režii a vyšla z toho ucházející gagsterka, které do např. Ritchieho kvalit ještě něco schází, ale Daniel Craig v hlavní roli je drsnej a Sienna Miller je fakt kost.(27.9.2006)

Nebýt dobré postavy ztvárněné Danielem Craigem, dobrého soundtracku a pár povedených scén, nedal bych možná ani 3*.(30.9.2012)

Já si Layer Cake velice užíval, neboť jsem velkým fanouškem žánru. Layer Cake navíc nabízí geniální rozuzlení příběhu, které opravdu nečekáte. Tohle je perfektní film, který musí vidět každý fanda žánru. Stejného názoru byli zatím všichni, kteří se na film dívali se mnou. Podívejte se na něj... Budete jej milovat!(5.6.2005)

Znáte ten pocit, že se při sledování filmu do toho tak vžijete, že to prožíváte s hlavním hrdinou naplno? Že si místy přejete, aby jste si prohodili místa a byli jste to vy, kteří budou čelit všem nástrahám a potížím? Jo? Tak tohle jsem teď zažil já, celou dobu jsem byl Daniel Craig, naháněl mě nějakej Srb, po boku mi stála krásná Sienna Miller a do toho hrál Joe Cocker s Druan Duran. Až tak silnej zážitek! __ Je to taková „Ritchieho“ gangstera bez Ritchieho. Jde to poznat, chybí tomu ta jeho pověstná ladnost a přesnost, ale i tak výborný zážitek. Sice jsem byl skoro celý film mimo a nechápal některý souvislosti, ale co pět minut i íkál, jak je to výborném film!(12.12.2008)