Zodiak

Michael Suby

Greg Tillman

Scénografie:

Jack G. Taylor Jr.

Ak Zodiac stále čaká, kým o ňom natočia dobrý film, tak môže podľa mňa čakať ďalej, pretože ani tento a ani Fincherov očakávaný trhák nepriniesli očakávanú úrodu. A keďže som tento film o Zodiacovi videl až po Fincherovom, čakal som, že už to nebude mať tú šťavu, ale prekvapivo som sa nenudil, vraždy, prehľadnosť udalostí a sledované obdobie bolo oveľa lepšie spracované. Už to chcelo len trošku lepšiu réžiu a hercov. 65%.(12.9.2008)

Mně se to líbilo. Sice zde nebylo mnoho hrůzostrašných scén a záběrů, možná ani o Zodiakovi se toho moc nedozvíme, ale film dokáže udržet v napětí a očekávání, jak ho vlastně chytnou.(ale oni ho nechytnou a natočí o něm film, hhmm:-))70%(26.8.2007)

Zajímavé "převyprávění" skutečného příběhu nikdy nelapeného vraha-fanatika, známého jako Zodiac. Škoda, že takhle zajímavá předloha nebyla dostatečně precizně zpracována. Ale i tak tenhle "pokus" řadím do nadprůměru. Už se ale těším, jak se s tímto tématem popasuje zkušenějsí David Fincher.(12.4.2007)

S netrpělivým vyčkáváním na zcela jistě zvučnějšího bratříčka od perfekcionalisty Finchera jsem se (spíše „omylem“) dostal k tomuto dílku natočeném dle skutečných událostí, které věru poutavě líčí osudy masového vraha, který výsměšné zveřejňoval detailní popisy svého řádění. Největším problémem je ale laťka, kterou režisér ihned na začátku nastaví. Příjemně evokuje dobu, i o něčem jako je atmosféra může být řeč, ale onu laťku nikdy nedokáže nějak zásadně překročit, něčím obohatit. 60%.(14.5.2007)

• AngelAngie

Pustila jsem si to, protože jsem si myslela, že to bude jeho populárnější bratříček .. nuda k uzoufání, atmosféra nulová.(28.5.2008)