Ta záležitost s Gray

Gray Matters

Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Průměrná růžová romantíka ve které si zahrála i Sissy Spacek.(24.3.2012)

Keď ma odstavia od internetu a doma nie je nič stiahnuté, tak som nútený siahnuť aj po takomto filme, ktorý šupla JOJka do prime-timu(!). Celkom príjemný film, ktorý je vo vreci so všetkými priemernými romantickými komédiami predsa len trošku zaujímavejší. O to sa postarali najmä vkusne hrajúci herci, nekonfliktný scenár a celkom rýchle odsýpanie celého príbehu. Po dlhej dobe som si však pripomenul prečo nerád pozerám filmy s dabingom. 60%.(8.6.2010)

Popravdě mě tenhle film dost překvapil .. čekala jsem od něj něco úplně jiného, že to bude samá šťastná situace a tím myslím zároveň i přehnaná a nereálná, mýlila jsem se, film je opravdu krásný a mini rolička Rachel Shelley pro mě byla tím vůbec nejlepším, tu já prostě zbožňuji ..(18.9.2007)

• bassator

17. 1. 2010 - 35%(13.2.2010)

• vesper001

A tenhle znáte? Povídá na svatbě ženichovi jeho sestra: „Nebýt tebe, byly bychom ideální pár.“ (smích) Gray a Sam jsou sourozenci tak ideální, že by se dali představit mimozemšťanům jako nejreprezentativnější vzorek homo sapiens. Mají společný byt, společné zájmy, shodnou krevní skupinu Š (= šampóni) a jak se ukáže, i stejnou sexuální orientaci. To je fakt bomba. Popravdě, nebýt toho, že ústřední trojlístek je tak nechutně fešný (homunkulus Cavanagh se z něj jako jediný neobjevil v Sexu ne městě), asi bych tuhle super vzrušující filmovou událost nezvládla mít zapnutou ani jako kulisu k práci.(5.1.2015)