Ta záležitost s Gray

Gray Matters

Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Průměrná růžová romantíka ve které si zahrála i Sissy Spacek.(24.3.2012)

V současnosti je většina komedií plná trapných vtípků, které se motají okolo témat jako je sex a nedokáží nic víc, než být nechutnou přehlídku nudné nemohoucnosti scénáristů. Přesto se dá najít malý poklad jako je tento snímek, který příjemně pohlíží na bizarní situaci, kdy se sestra zamiluje do bratrovy manželky (vůbec se jí nedivím a až uvidíte Bridget Moynahan tak se nebudete divit také). Překvapivě jsou postavy velmi milé a ne úplně tupé. Heather Graham společně s Thomasem Cavanaghem vypadají jako pravý bratr a sestra. Opravdu příjemný film, který vás nedokáže urazit jako některé přeceňované komedie o bandě teenagerů, kteří dělají cokoliv možného i nemožného. PS: Bridget Moynahan a Heather Graham při jejich karaoke bych složil k nohám svět:)(10.2.2008)

Mozek jasně velí nasolit 3*, ale já se přikloním na stranu srdce, které říká, že kdyby Woody Allen točil dnes alespoň takhle, mě osobně by ani v nejmenším nenamíchnul. Gray Matters inspiraci newyorským neurotikem nezapřou, nechybí nezávazné tlachání při společné večeři, pikantní dvojsmysly a postavičky nemožné si nezamilovat. Díky délce jsem tuhle jednoduchou romantickou historku slupnul jako malinu a bavil jsem se příjemně nenáročným způsobem. A nepočítám do toho jiskření mezi kráskami Heather Graham a Bridget Moynahan.(14.10.2010)

Trocha sexualne uvolenenjsia drobnost v inac tuctovej romantike s h.graham. lepsie ako suchy grahamovy rozok.(14.5.2008)

Vcelku zajímavé, až na to obsazení a provedení.(16.4.2010)