Ta záležitost s Gray

Gray Matters

Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Mozek jasně velí nasolit 3*, ale já se přikloním na stranu srdce, které říká, že kdyby Woody Allen točil dnes alespoň takhle, mě osobně by ani v nejmenším nenamíchnul. Gray Matters inspiraci newyorským neurotikem nezapřou, nechybí nezávazné tlachání při společné večeři, pikantní dvojsmysly a postavičky nemožné si nezamilovat. Díky délce jsem tuhle jednoduchou romantickou historku slupnul jako malinu a bavil jsem se příjemně nenáročným způsobem. A nepočítám do toho jiskření mezi kráskami Heather Graham a Bridget Moynahan.(14.10.2010)

Popravdě mě tenhle film dost překvapil .. čekala jsem od něj něco úplně jiného, že to bude samá šťastná situace a tím myslím zároveň i přehnaná a nereálná, mýlila jsem se, film je opravdu krásný a mini rolička Rachel Shelley pro mě byla tím vůbec nejlepším, tu já prostě zbožňuji ..(18.9.2007)

Docela pech zamilovat se do stejné dívky jako svůj bratr, ochutnat její rty den před jejich svatbou, kde vystupuje jako jediný divák, a ještě k tomu zjistit, že je lesba, že ji bratr za to nenávidí, že ji nechce mít ve svém bytu.... no prostě příběh kdy se jednou v životě objeví tolik nečekaných problémů, že je těžké to přejít.... ale když se to přejde,má vyhráno.(6.9.2007)

Filmu samotnému bych dala tři hvězdy,ale za účast(i když krátkou)Rachel Shelley( představitelka jedné z mých nejoblíbenějších postav ze seriálu The L Word Heleny Peabody)jsem povinna filmu dát nakonec hvězdy 4.Ale musím uznat,že jsem se párkrát běhěm filmu i zasmála.Znám ale i lepší L filmy,takže po tomhle hned zas tak nesáhnu.(24.6.2009)

dobrý nápad ale postavy sa chovajú úplne iracionálne v niektorých momentoch až je to strašne a nebyť sexi pradielka bridget moynahan a roztomilo smutnému alanovi cummingovi tak by tento film dopadol horšie ako dopadol(17.12.2007)