Ta záležitost s Gray

Gray Matters

Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

,,Ta záležitost s Gray" je lehce komediální film o nerozlučných sourozencích a postupném si uvědomováním sestry o její orientaci. Film je decentní komedií, ve které není mnoho situací k smíchu. I přesto se snímek vydařil. Ač působí v některých momentech nudně, ve výsledku je to dobrá podívaná.(13.12.2008)

Keď ma odstavia od internetu a doma nie je nič stiahnuté, tak som nútený siahnuť aj po takomto filme, ktorý šupla JOJka do prime-timu(!). Celkom príjemný film, ktorý je vo vreci so všetkými priemernými romantickými komédiami predsa len trošku zaujímavejší. O to sa postarali najmä vkusne hrajúci herci, nekonfliktný scenár a celkom rýchle odsýpanie celého príbehu. Po dlhej dobe som si však pripomenul prečo nerád pozerám filmy s dabingom. 60%.(8.6.2010)

dobrý nápad ale postavy sa chovajú úplne iracionálne v niektorých momentoch až je to strašne a nebyť sexi pradielka bridget moynahan a roztomilo smutnému alanovi cummingovi tak by tento film dopadol horšie ako dopadol(17.12.2007)

Trocha sexualne uvolenenjsia drobnost v inac tuctovej romantike s h.graham. lepsie ako suchy grahamovy rozok.(14.5.2008)

Filmu samotnému bych dala tři hvězdy,ale za účast(i když krátkou)Rachel Shelley( představitelka jedné z mých nejoblíbenějších postav ze seriálu The L Word Heleny Peabody)jsem povinna filmu dát nakonec hvězdy 4.Ale musím uznat,že jsem se párkrát běhěm filmu i zasmála.Znám ale i lepší L filmy,takže po tomhle hned zas tak nesáhnu.(24.6.2009)