Ta záležitost s Gray

Gray Matters

Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Filmu samotnému bych dala tři hvězdy,ale za účast(i když krátkou)Rachel Shelley( představitelka jedné z mých nejoblíbenějších postav ze seriálu The L Word Heleny Peabody)jsem povinna filmu dát nakonec hvězdy 4.Ale musím uznat,že jsem se párkrát běhěm filmu i zasmála.Znám ale i lepší L filmy,takže po tomhle hned zas tak nesáhnu.(24.6.2009)

• rikitiki

Na romantickou komedii lehce osvěžující námět, ale zabitý mizerným zpracováním. Spíš než filmový příběh připomíná počítačovou hru, kde se nelogicky vynořují a zase mizí figurky, aby provedly hlavní hrdinku na cestě za jejím sebepoznáním. I ona sama je naprosto plochá. Možná k použití jako instruktážní film pro teenagery, kteří váhají nad svou orientací. Jinak: nuda. /21. 12. 2010/(21.12.2010)

dobrý nápad ale postavy sa chovajú úplne iracionálne v niektorých momentoch až je to strašne a nebyť sexi pradielka bridget moynahan a roztomilo smutnému alanovi cummingovi tak by tento film dopadol horšie ako dopadol(17.12.2007)

Zmíním trochu nerealisticky rychlý začátek, pak zpěv při svatebním obřad, který byl vrcholem nevkusu (proč tímhle Američani neustáe przní filmy?!) a přejdu k tomu, co se mi líbilo... Heather Graham tu hraje výborně, a ať už šlo o tuctovou romantickou komedii nebo něco víc, ona mě hodně bavila. Někdo tu v hodnocení použil výraz "decentní", a přesně to se mi líbí. 70%(3.6.2009)

Nečekaně pěkný filmeček s překrásnou Heather Graham. 7/10(25.6.2010)