poster

Ta záležitost s Gray

 • USA

  Gray Matters

 • Slovensko

  Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ****

  Zmíním trochu nerealisticky rychlý začátek, pak zpěv při svatebním obřad, který byl vrcholem nevkusu (proč tímhle Američani neustáe przní filmy?!) a přejdu k tomu, co se mi líbilo... Heather Graham tu hraje výborně, a ať už šlo o tuctovou romantickou komedii nebo něco víc, ona mě hodně bavila. Někdo tu v hodnocení použil výraz "decentní", a přesně to se mi líbí. 70%(3.6.2009)

 • moviesfan
  ***

  ,,Ta záležitost s Gray" je lehce komediální film o nerozlučných sourozencích a postupném si uvědomováním sestry o její orientaci. Film je decentní komedií, ve které není mnoho situací k smíchu. I přesto se snímek vydařil. Ač působí v některých momentech nudně, ve výsledku je to dobrá podívaná.(13.12.2008)

 • Baxt
  ****

  Mozek jasně velí nasolit 3*, ale já se přikloním na stranu srdce, které říká, že kdyby Woody Allen točil dnes alespoň takhle, mě osobně by ani v nejmenším nenamíchnul. Gray Matters inspiraci newyorským neurotikem nezapřou, nechybí nezávazné tlachání při společné večeři, pikantní dvojsmysly a postavičky nemožné si nezamilovat. Díky délce jsem tuhle jednoduchou romantickou historku slupnul jako malinu a bavil jsem se příjemně nenáročným způsobem. A nepočítám do toho jiskření mezi kráskami Heather Graham a Bridget Moynahan.(14.10.2010)

 • heyda
  ****

  Nečekaně pěkný filmeček s překrásnou Heather Graham. 7/10(25.6.2010)

 • AngelAngie
  ****

  Popravdě mě tenhle film dost překvapil .. čekala jsem od něj něco úplně jiného, že to bude samá šťastná situace a tím myslím zároveň i přehnaná a nereálná, mýlila jsem se, film je opravdu krásný a mini rolička Rachel Shelley pro mě byla tím vůbec nejlepším, tu já prostě zbožňuji ..(18.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace