poster

Ta záležitost s Gray

 • USA

  Gray Matters

 • Slovensko

  Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Baxt
  ****

  Mozek jasně velí nasolit 3*, ale já se přikloním na stranu srdce, které říká, že kdyby Woody Allen točil dnes alespoň takhle, mě osobně by ani v nejmenším nenamíchnul. Gray Matters inspiraci newyorským neurotikem nezapřou, nechybí nezávazné tlachání při společné večeři, pikantní dvojsmysly a postavičky nemožné si nezamilovat. Díky délce jsem tuhle jednoduchou romantickou historku slupnul jako malinu a bavil jsem se příjemně nenáročným způsobem. A nepočítám do toho jiskření mezi kráskami Heather Graham a Bridget Moynahan.(14.10.2010)

 • AngelAngie
  ****

  Popravdě mě tenhle film dost překvapil .. čekala jsem od něj něco úplně jiného, že to bude samá šťastná situace a tím myslím zároveň i přehnaná a nereálná, mýlila jsem se, film je opravdu krásný a mini rolička Rachel Shelley pro mě byla tím vůbec nejlepším, tu já prostě zbožňuji ..(18.9.2007)

 • Jamal
  ***

  Docela pech zamilovat se do stejné dívky jako svůj bratr, ochutnat její rty den před jejich svatbou, kde vystupuje jako jediný divák, a ještě k tomu zjistit, že je lesba, že ji bratr za to nenávidí, že ji nechce mít ve svém bytu.... no prostě příběh kdy se jednou v životě objeví tolik nečekaných problémů, že je těžké to přejít.... ale když se to přejde,má vyhráno.(6.9.2007)

 • nipandelm
  ****

  Filmu samotnému bych dala tři hvězdy,ale za účast(i když krátkou)Rachel Shelley( představitelka jedné z mých nejoblíbenějších postav ze seriálu The L Word Heleny Peabody)jsem povinna filmu dát nakonec hvězdy 4.Ale musím uznat,že jsem se párkrát běhěm filmu i zasmála.Znám ale i lepší L filmy,takže po tomhle hned zas tak nesáhnu.(24.6.2009)

 • ScarPoul
  ***

  dobrý nápad ale postavy sa chovajú úplne iracionálne v niektorých momentoch až je to strašne a nebyť sexi pradielka bridget moynahan a roztomilo smutnému alanovi cummingovi tak by tento film dopadol horšie ako dopadol(17.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace