poster

Ta záležitost s Gray

 • USA

  Gray Matters

 • Slovensko

  Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nipandelm
  ****

  Filmu samotnému bych dala tři hvězdy,ale za účast(i když krátkou)Rachel Shelley( představitelka jedné z mých nejoblíbenějších postav ze seriálu The L Word Heleny Peabody)jsem povinna filmu dát nakonec hvězdy 4.Ale musím uznat,že jsem se párkrát běhěm filmu i zasmála.Znám ale i lepší L filmy,takže po tomhle hned zas tak nesáhnu.(24.6.2009)

 • rikitiki
  **

  Na romantickou komedii lehce osvěžující námět, ale zabitý mizerným zpracováním. Spíš než filmový příběh připomíná počítačovou hru, kde se nelogicky vynořují a zase mizí figurky, aby provedly hlavní hrdinku na cestě za jejím sebepoznáním. I ona sama je naprosto plochá. Možná k použití jako instruktážní film pro teenagery, kteří váhají nad svou orientací. Jinak: nuda. /21. 12. 2010/(21.12.2010)

 • ScarPoul
  ***

  dobrý nápad ale postavy sa chovajú úplne iracionálne v niektorých momentoch až je to strašne a nebyť sexi pradielka bridget moynahan a roztomilo smutnému alanovi cummingovi tak by tento film dopadol horšie ako dopadol(17.12.2007)

 • IQ Tiqe
  ****

  Zmíním trochu nerealisticky rychlý začátek, pak zpěv při svatebním obřad, který byl vrcholem nevkusu (proč tímhle Američani neustáe przní filmy?!) a přejdu k tomu, co se mi líbilo... Heather Graham tu hraje výborně, a ať už šlo o tuctovou romantickou komedii nebo něco víc, ona mě hodně bavila. Někdo tu v hodnocení použil výraz "decentní", a přesně to se mi líbí. 70%(3.6.2009)

 • heyda
  ****

  Nečekaně pěkný filmeček s překrásnou Heather Graham. 7/10(25.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace