poster

Ta záležitost s Gray

 • USA

  Gray Matters

 • Slovensko

  Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  ***

  Docela pech zamilovat se do stejné dívky jako svůj bratr, ochutnat její rty den před jejich svatbou, kde vystupuje jako jediný divák, a ještě k tomu zjistit, že je lesba, že ji bratr za to nenávidí, že ji nechce mít ve svém bytu.... no prostě příběh kdy se jednou v životě objeví tolik nečekaných problémů, že je těžké to přejít.... ale když se to přejde,má vyhráno.(6.9.2007)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $71,561Tržby Celosvetovo $940,045(5.6.2009)

 • rikitiki
  **

  Na romantickou komedii lehce osvěžující námět, ale zabitý mizerným zpracováním. Spíš než filmový příběh připomíná počítačovou hru, kde se nelogicky vynořují a zase mizí figurky, aby provedly hlavní hrdinku na cestě za jejím sebepoznáním. I ona sama je naprosto plochá. Možná k použití jako instruktážní film pro teenagery, kteří váhají nad svou orientací. Jinak: nuda. /21. 12. 2010/(21.12.2010)

 • Terva
  ***

  Průměrná růžová romantíka ve které si zahrála i Sissy Spacek.(24.3.2012)

 • genetique
  ***

  Keď ma odstavia od internetu a doma nie je nič stiahnuté, tak som nútený siahnuť aj po takomto filme, ktorý šupla JOJka do prime-timu(!). Celkom príjemný film, ktorý je vo vreci so všetkými priemernými romantickými komédiami predsa len trošku zaujímavejší. O to sa postarali najmä vkusne hrajúci herci, nekonfliktný scenár a celkom rýchle odsýpanie celého príbehu. Po dlhej dobe som si však pripomenul prečo nerád pozerám filmy s dabingom. 60%.(8.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace