Deník princezny 2: Královské povinnosti

Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození

Romantický / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 107 min

• Slarque

Ani to nebylo horší než první díl. Sice už skoro nebylo kam klesat, ale i tak to beru jako pozitivum. Cokoli jsem napsal o jedničce, platí v nezměněné verzi i u dvojky.(9.9.2007)

• Eviator

Průměrné jedničce nesahá ani po prsty na nohách.(26.12.2008)

• Aleee89

Nejsem z těch mladých holek, které by šílely z toho, že na plátně vidí Anne Hathaway. Ne, že by mi byla příliš nesympatická, ale ani sympatická. Princezničky? Taky to není úplně pro mě. Když už, tak něco podle skutečnosti a z historie, ne nějakou lacinou pohádku. U jedničky jsem se místy bavila a připadala mi spíše milá, jenže dvojka je horší, uměle natahovaná, tady jsem si spíše říkala, že je to místy až moc a dokonce trapné. Taky jsem se párkrát zasmála, ale většinou to spíše bylo kvůli "kvalitám" scénáře, než samotné vtipnosti scén. Jedničku bych asi ještě snesla vidět znovu, ale obávám se, že dvojku už ne, bylo to až moc cukrkandlové a přeslazené.(17.6.2013)

• rikitiki

Tyhle snímky nedokážu vydýchat v kuse, musím přepínat na jiné kanály, abych rozředila tu šílenou nabubřelost a aroganci. Sešla se tu mnohá odpudivá klišé - elegantní královna začne tančit rap pro bandu uhihňaných puberťaček, strádajícím chuděrkám sirotám konečně zjedná řádnou péči slečna z Ameriky, která zároveň přinese závan svěžího vzduchu mezi zatuchlé a kožené aristokraty. Jedním slovem: hnus.(2.7.2012)

• nash.

Každá za jednu scénu, která pobavila/zaujala. To ostartní ušlo, ale zase nijak výrazněji neoslnilo.(12.3.2007)