Deník princezny 2: Královské povinnosti

Princess Diaries 2: Royal Engagement, The

Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození

Romantický / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 107 min

Ale nebylo to špatné - prostě pohádka pro holky.(27.12.2008)

Netuším, čo si niektorí ODPADlíci kompenzujú, ale ponížiť túto romantickú sladkosť na úroveň odpadu, mi príde trochu prehnané. To ste od toho vážne čakali nejakú filozofickú báseň nesúcu sa na báze intelektuálnej? :-) Milé, pekné, svieže. A ehm... princ Nicholas jednoducho neodolateľný :-)(14.6.2009)

• Slarque

Ani to nebylo horší než první díl. Sice už skoro nebylo kam klesat, ale i tak to beru jako pozitivum. Cokoli jsem napsal o jedničce, platí v nezměněné verzi i u dvojky.(9.9.2007)

• honajz

Neskutečně trapné. Co u prvního dílu ještě ušlo a dalo se nějak vzít, tady je tak naivní, blbé, trapné, dialogy to samé, docela se hercům divím, že nevyhlásili měsíční stávku, že v takové kravině prostě hrát nebudou. Určeno asi desetiletým holčičkám, co budou dělat jéééé, až uvidí super šaty, šatník, šperky a skluzavku na matraci.(21.5.2016)

• Neffy

Pokračování dobrodružství princezny Mii? No šlo to, ale s knížkami už to nemá snad nic společného.(5.3.2013)