poster

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích

 • Velká Británie

  Bridget Jones: The Edge of Reason

 • Francie

  Bridget Jones: l'âge de raison

 • Německo

  Bridget Jones - Am Rande des Wahnsinns

 • Slovensko

  Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Německo / Irsko, 2004, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  ***

  Cheeeeers! Na Bridget, že je taková jaká je! A já ji připíjím obzvláště, přeji ji ať už se ji vše daří, šťastná dlouhá léta, hodně sexu, pití, stravy, hlavně ať proboha nezavdá sebemenší příčinu nějakému scénáristovi (a když už tak ne průměru)v, který by ji napotřetí vzkřísil, neboť při mém plném vědomí a teoretizování, že by rozdíl mezi dvojkou a trojkou byl taky takový jako mezi jedničkou a dvojkou, tak by to nadneseně fakt mohlo vážně narušit mou nervovou soustavu nebo minimálně zdeformovat můj ve vzpomínkách ten přepříjemný náhled na Bridget... Na Bridget, na takovou jaká je (nebo byla)... Cheeeeeeeeers...(23.6.2005)

 • mandes
  *

  rozpočet : $40 million tržby celosvetovo : $261,709,155(23.1.2007)

 • Sobis87
  **

  Z docela reálně působící postavy Bridget se v pokračování stala kravka a z docela příjemné a chytré komedie "ze života" se stala nelogická srágora povrchně útočící na divákovu bránici. 40%(18.1.2010)

 • EdaS
  **

  Veliké zklamání - chybí mi stará dobrá Bridget Jones, do které jsem se v prvním díle zamiloval, protože byla roztomilá, přirozeně chytrá a věděla, co chce. Tady to neví nejen ona, ale hlavně tvůrci včele s režisérkou, která v bonusech na DVD vysvětluje, proč vystřïhla nejvtipnější či nejdojemnější scény. Takhle zůstal neslaný nemastný průměr, film, který mě nerozesmál (až na několik vyjímek), rozhodně nedojímal (Bridget je hodně nesympatická kravka) a jestli něčím fascinoval, tak tím, že můžete mít nejlepší herce světa, nejlepšího scénáristu romantických komedií, ale výsledek může být sračka. Četl jsem předlohu (taky špatnou), ale byl to takový problém se od ní odchýlit (zvlášť když máte v branži takové jméno jako Richard Curtis)? Hlavně jsem nepochopil, proč usedla na režisérskou stoličku paní Kidron - řekl bych, že ji k tomu opravňovalo pouze to, že je žena...(21.1.2006)

 • Legas
  ***

  Druhý díl je dějově jen natahovaným koncem první Bridget. Některé scény (konkrétně tchajské vězení) jsou už příliš úleťácké a kvůli nim se divák nemůže do příběhu vžít, protože se před jeho očima objevují téměř cirkusová vystoupení, která jsou sice místy víceméně srandovní, ale z přirozeným lidským chováním nemají vůbec nic společného. Co se týče humoru, ten nakonec Bridget zachránil. Na lyžovačku, večerní šaty a houbičky jen tak nezapomenu, ale přeci se na film nebudu dokola dívat kvůli třem scénkám, že?(17.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace