Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Andreu Verešovou jsem opravdu nepřehlédla. S jejím univerzálním úsměvem č. 5 to ani nejde. Příběh je to hodně naivní a snad i nereálný. Jednou za čas nemůže nic podobného uškodit. Jako nenáročnou oddechovku mohu vřele doporučit.(21.10.2009)

 • Ainy
  **

  No jo no ... další emerický film s pubertální zápletkou ... Ale asi to tak mělo být. Každá z nás si jednou přála být princeznou a být mladší, možná by se mi film líbil víc ...(14.10.2012)

 • Skip
  ***

  Film vhodný na deštivé odpoledne, kdy se nic, ale vůbec nic nechce dělat a trocha nenáročné romantiky může jen zvednout náladu.(19.8.2007)

 • ivishka
  ***

  Naivní, předvídatelné a nanejvýš naprosto nereálné. Ovšem musím dát 3/5, jelikož každá holka si alespoň jednou za život takového prince vysnila a tento sen nás občas provází i celý život. Nejlepší na tom je, že je tu i skvělá herečka Julia Stiles v roli "holky z davu", která dělá film přirozenějším a luxusní sameček Luke Mably. Tato dvojka z trojice těchto filmů je naprosto v pořádku a díky tomu je to mnohem lepší. Takže tento díl ano a nevadí mi ani opakování...ale všeho s mírou.(21.10.2012)

 • kackulka
  ***

  Bez Julie Stiles by to nebyly ani ty tři hvězdičky.(24.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace