Nathalie napsala vše podstatné, já jen občas cítím k podobnému typu komedií vřelejší vztah, navíc tahle do teenagerského odpadu nepatří, místy je dokonce i vtipná.(26.11.2008)

• nash.

Ještě to neí ani 24 hodin a už si z toho nepamatuju vůbec nic.. velmi nudná a nefungující romance, kde mě snad koutky cukly jen u scény s rýčem ("zkrátka, holka s farmy")...(21.4.2008)

Klasická romantická komedie o někom krásném urozeném, nebo bohatém, nebo slavném, kdo se vydává za obyčejného a zamiluje se do toho na první pohled nejobyčejnějšího z obyčejných (který se ale projevuje značnou dávkou vlatního rozumu), ale také krásného! Jsou šťastní a když vyjde najevo jeho pravá identita, rozejdou se aby se pak za potlesku stovek přihlížejících dali dohromady na nějaké veřejné akci! Stokrát viděno, vyvolává spíše trpký úsměv! Malé bezvýznamné plus tohoto filmu spočívá v poměrně uvěřitelných a nezidealizovaných královských povinnostech budoucího nástupce!(12.8.2007)

• Hejtmy

Zas tak hroznej jako název a plakát tady nahoře tenhle film není. Hlavní hrdina je sice tak sladkej, až je vyloženě odpornej, a Julia Stiles taky nevypadá zrovna nejlíp, ale jsou i horší kousky v té zemi romantických komedií, no i když... 25%(17.10.2009)

• Philippa

Co jsem čekala jsem i dostala. Pohádka o tom....ale to vám docvakne z názvu.(16.10.2009)

• - V záběru, kdy se Paige (Julia Stiles) s Edwardem (Luke Mably) procházejí po náměstí, je možné vidět česká auta Škoa Fabia. (tyna97)

• - Ve filmu hráli herci ze 6 zemí. (M.B)

• - Když přijde princ Edvard (Luke Mably) a Soren (Ben Miller) do svého pokoje, řiká Edvard, že si může vybrat postel a drží brýle v ruce, když je záběr ze zadu, tak je má nasazené, ale v příštim záběru ze předu je zase má v ruce. (Terva)