Film vhodný na deštivé odpoledne, kdy se nic, ale vůbec nic nechce dělat a trocha nenáročné romantiky může jen zvednout náladu.(19.8.2007)

• Naslund

Nechápu, proč dělají Američané remaky jiných amerických filmů, které měly víc peněz na lepší herce, hudbu, prostředí atd. Chápu, když někdo chce dotáhnout do svých končin třeba asijskej film, kterej u něj nikdo nezná, ale tohle je vyhazování peněz, které mohly být využity na něco jiného.(24.9.2010)

Opravdu rutinní záležitost, i když jsem trochu doufal, že se na konec rozejdou a pojmou to lehce rozumně - marně.. Pobavila mě jen Lenka Termerová křičící v davu na hlavní hrdinku, v té chvíli mi došlo, že jde o další produkci v Česku a už jsem trochu pookřál a hledal známé tváře.. :)(12.11.2009)

• Terva

Ve filmu mimo jiné zazní Josh Kelley - Everybody Wants You http://www.youtube.com/watch?v=AQDGyg8k9cc(23.3.2012)

• Ainy

No jo no ... další emerický film s pubertální zápletkou ... Ale asi to tak mělo být. Každá z nás si jednou přála být princeznou a být mladší, možná by se mi film líbil víc ...(14.10.2012)

• - Snímek se původně měl jmenovat „The Prince and the Freshman“. (imro)

• - Ve filmu hráli herci ze 6 zemí. (M.B)

• - V souvislosti s obsazením hlavních rolí se chvíli uvažovalo o Amber Tamblyn a Jonathanu Jacksonovi. (imro)