• freddy

Spíše mírně podprůměrná romantická komedie. Jedná se takřka o pohádku, která ze začátku budí dojem, že bude vcelku nudná, ale tak v půlce se rozjede a pak už jen čekáte, jak to nakonec dopadne. Musím říci, že ke konci, když Paige promovala a Edvard nebyl nikde v dohledu, tak jsem se přistihl, jak uvažuji nad tím, že to přece takhle skončit nemůže, to by popíralo žánr romantické komedie. Ale nebyl jsem zklamán, Edvard nakonec za Paige přijel. Film byl docela zajímavý, dá se říci, že se mi i líbil, ale na druhou stranu, ruku na srdce, může se tohle stát v reálu? Já vím, že o tom romantické komedie jsou, že většinou ta zápletka není reálná. Ale přece jen mi zde pár věcí nedávalo smysl. Například jak prince Edvard jednal s vládou a odbora, tak mi nejde na rozum, jak mu mohla Paige rozumět, když neumí dánsky a oni patrně v dánštině mluvili. To jsou takové drobné detaily, ale člověk nad tím musí přemýšlet. A tak dávám dvě hvězdičky, protože už jsem viděl o něco reálnější romantické komedie, než je tato.(13.8.2007)

Film vhodný na deštivé odpoledne, kdy se nic, ale vůbec nic nechce dělat a trocha nenáročné romantiky může jen zvednout náladu.(19.8.2007)

• kajda.l

Když mně komedie více jako polovinu času nudí a není v ní byť jediný náznak k úsměvu,tak asi opravdu není vše v pořádku. Kýčovitá komedie,hlavně v prostředí "českého" Dánska (tato část filmu se mi opravdu nelíbila). Ale charismatická a z mého pohledu chlapa velice krásná Julia Stiles si nějakou tu hvězdu zaslouží a to nejen za svůj ženský šarm,ale i herecké umění. Asi jediný herecký výkon,který mně v tomto filmu zaujal..50%(7.6.2008)

• Botič

Příliš sladké a ulepené od medu bez špetky humoru a s absencí nadhledu. Jediným kladem Prince a já je roztomilá Julia Stiles.(17.10.2009)

• Handle

Docela nudné, konec jsem prospal :) jinak to šlo - prostě neurazí nenadchne ..(18.10.2009)