Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $22miliónovTržby USA $28,176,497Tržby Celosvetovo $37,666,766/45%/(6.5.2007)

 • Marek1991
  odpad!

  Romantická komédia hej? Prehnanosť, trápnosti, princezničkovosť v dnešnej dobe to už vážne nemusím. Nechajte si to, na štyri pokračovania už nemám nervy a čas, takéto filmy sú podľa mňa silný výplach mozgov, ktorý by mohol niekoho poznačiť.(21.8.2013)

 • Sinecod
  ***

  První polovina filmu se mi líbila. Byla to taková ta hezká počáteční roztomilost se vším všudy. Skončilo to scénou v dešti, výkřikem Julii Stiles:,,I´m not pretending!" Pak už jen slaďárna, každýmu hned na začátku bylo jasný jak to skončí, už se to tak nějak zaseklo... no je to tak 40%...(3.2.2009)

 • golfista
  ***

  Už název vyvolá asociace s pohádkou. A děj filmu tomu odpovídá :) ... Ze začátku jsem uvažoval o tom nejnižším hodnocení - hlavní hrdina je zoufale nevýrazný, rozjezd filmu připomíná rozjezd žáka autoškoly, který šlape na plyn, ale nemá zařazenou rychlost - ale časem zjistíte, že se na to dá koukat. Hlavní zásluhu na tom má především Julia Stiles, která má charisma na rozdávání, je moc pěkná a hlavně - umí hrát ! ... Nebýt toho zbytečně pohádkového konce (byly natočeny dva, ale v Americe by se asi film s "pravdivějším" koncem nechytal) byly to čisté tři hvězdičky. Takhle je ta třetí spíš za Julii a také za české reálie i s herci (velká část filmu se natáčela v ČR).(7.12.2004)

 • Handle
  **

  Docela nudné, konec jsem prospal :) jinak to šlo - prostě neurazí nenadchne ..(18.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace