Vdaná snoubenka

Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

• pufina

Uma Thurman mi nikdy nesedla. Colin Firth ujde, ale obejdu se i bez něj - a do této role mi příliš nepadl. Bylo mi jasné, že to bude klasická romantická komedie, co nemá hlubší myšlenku a stihnu se u toho i nudit. Očekávání se mi splnila. Takže abych se přiznala, proč jsem vůbec film zapla (a ještě k tomu s dabingem) - za vším je Jeffrey Dean Morgan, kterého jsem si díky seriálu Supernatural oblíbila. A ten český dabing dokáže stále překvapit - dlouho jsem totiž neslyšela horší, brr.(11.1.2011)

Vůbec nic jsem od této komedie nečekala a byla jsem docela příjemně překvapena. Není to nic objevného ani nového, ale hlavně první polovina je docela vtipná. Je pravda, že ke konci tvůrcům už dochází dech, ale přesto musím říct, že jsem se docela bavila. Colin Firth je tradičně dobrý, ale nemá zde moc prostoru a J. D. Morgan je prostě okouzlující. Dala bych tak 3 a 1/2, ale díky mužským partům a, podle mého, až moc přísné kritice tady, si přisadím.(5.2.2009)

Po všech stránkách naprosto průměrná romantická komedie. Jako většina filmů tohoto žánru ctí i Accidental Husband zavedený postup výstavby děje takže vlastně vše jde od začátku předpokládat. Na druhou stranu se sem tam objevují docela vtipné scény a zajímavé nápady. Když si k tomu připočtu Umu, která zahraje snad vše a gorilu Firtha na kterého se však dá poměrně nenuceně dívat, vynahradí mi to zmiňovanou předvídatelnost. Jednou se to dá přežít, podruhé už bych však asi čas neztrácel. Tři hvězdy. Jaký blbec by četl nebo napsal takovou knihu!(14.12.2008)

• Falconica

příšerně naivní a nelogickej film, ale výýbornej hlavní herec, takže jsem to ještě ráda dokoukala:-D(29.12.2012)

Pohodová oddychovka:-))) Takovéhle komedie nikdy neurazí:-)) 60%(19.1.2011)

• - Jeden večer má Emma (Uma Thurman) obě ruce pomalované hennou. Když ráno u otce snídá, má ruce čisté. "Tetování" hennou ovšem vydrží nejméně 10 dní a není lehké ho smýt. (Veronikec)

• - V scéne, keď zmoknutá Emma (Uma Thurman) príde za Patrickom (Jeffrey Dean Morgan), má ešte dole v reštaurácii pery narúžované na červeno, ale kým vyjde hore na poschodie, tak už má pery bez farby. (nirvana91)

• - Film byl uveden přímo na DVD díky bankrotu distribuční firmy Yari Film Group. (Terva)