Vdaná snoubenka

Accidental Husband, The

Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

jednoduché neškodné oddychové. Pohoda, na ktorú sa ľahko díva. Teda, hlavná trojka sa mi pozdáva i keď som pred tým mala odpor k Ume. Colin hrá svoje klasické nič, Uma predvádza svoju krásu a milé šokové trhané reakcie a Jeffrey Morgan predstavujúci Patricka mi neskutočne pripomínal Javiera Barnema. Uuuf ale zapôsobil! :)) Inak škoda a možno fajn, že celý film sa točil iba o tradičných žvástoch o love. Fajn pre to, že občas potrebujeme počuť niečo podobného. Škoda pre to, lebo príbeh je celkom jednoduchučký a predsa aj tam vidím zádrhely napr. v "hackerstve", + nepáčili sa mi indické vsuvky a Isabella Rossellini, ktorú som doteraz brala ako dámu a nepáči sa mi zosmiešnenie tu podané. Trošku pridanej hodnoty mi chýbalo. Celkovo.. film na noc, kedy máme otupené vnímanie..(28.7.2009)

Klasické klišé romantického žánru poslednej doby. Sympatické obsadenie, príjemná zábava, zdanlivo nečakané udalosti, predvídatelný záver už od začiatku. Štandardná práca po každej stránke, ale celkom príjemné pozeranie v primeranej stopáži. 60%(18.4.2010)

Úplně nenáročná romantická komedie. Žádné velké záseky, chlap toho zas tak moc nepodělá (jak to v těhle filmech bývá), a tak hezky celkem hladce k happy endu a proč by ne?(19.2.2012)

Tak tomuhle říkám pravá romanťárna. Vůbec jsem se nenudila. A Uma Thurman mě mile překvapila. Musim dát 75%.(7.2.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $22,707,064║ žiadny zázrak, klasická prvoplánová tláchačka, zopár fajn vtípkov a herecky prehrávajúca Uma Thurman pôsobí už mierne prestarnuto /40%/(21.7.2010)

• - Natáčení probíhalo v amerických městech New York a Greenwich. (Terva)

• - Na začátku filmu jsou na stole dva šálky na kávu, které v prostřizích mizí nebo mění svou polohu. (Terva)

• - Film byl uveden přímo na DVD díky bankrotu distribuční firmy Yari Film Group. (Terva)