Vdaná snoubenka

Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

• Patw

Slabá dvojka. Nejradši bych dal jen 1 hvězdičku, ale to mi nepřijde fér vůči jiným filmům.(31.12.2012)

V zasade predvidatelne a priemerne, ale po kuskoch, co mam za sebou, som sa u tohoto naozaj pobavila :)(2.12.2008)

• sta

fuj(17.7.2009)

• Jenda

Romantická komedie bez jiskry je jako slasher bez vraha. Tohle dílko sice není nudné, ale ta jiskra tam prostě není.(27.12.2008)

• Jara.Cimrman.jr

Nechte sečtělou, studovanou a citově vyprahlou doktorku rozdávat v rádiu "skvělé" rady posluchačkám a svůj celkem solidní vztah již nemáte šanci zachránit. Paní doktorka totiž řekla, že se k sobě nehodíme a je to. Pomsta však může být sladká a hasič Patrick mě při ní dost bavil. Dokonce mě celkem bavil i praktický Richard, ale jsem kolegiální, takže jsem pro jejich dobro nepřál pomatenou doktorku Lloydovou žádnému z nich. Tak by na mne romantický snímek asi působit neměl, ale stalo se a já mu zklamání vracím svým hodnocením.(27.12.2015)