Vdaná snoubenka

Accidental Husband, The

Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

Spousta zbytečných keců o tom, na co stejně žádný manuál neexistuje, a přesto jsem se do toho zadíval. Nebo spíš do Umy? Jako doktorku bych ji hnal holí, ale jinak si ji u sebe v pokojíčku představit umím...(7.2.2012)

• Jara.Cimrman.jr

Nechte sečtělou, studovanou a citově vyprahlou doktorku rozdávat v rádiu "skvělé" rady posluchačkám a svůj celkem solidní vztah již nemáte šanci zachránit. Paní doktorka totiž řekla, že se k sobě nehodíme a je to. Pomsta však může být sladká a hasič Patrick mě při ní dost bavil. Dokonce mě celkem bavil i praktický Richard, ale jsem kolegiální, takže jsem pro jejich dobro nepřál pomatenou doktorku Lloydovou žádnému z nich. Tak by na mne romantický snímek asi působit neměl, ale stalo se a já mu zklamání vracím svým hodnocením.(27.12.2015)

Ale jo, tak nebylo to špatný, ale něják mě to neohromilo. Něják jsem zřejmě prošvihla ten fakt, kdy se do sebe zamilovali. 3*(16.1.2011)

• Jenda

Romantická komedie bez jiskry je jako slasher bez vraha. Tohle dílko sice není nudné, ale ta jiskra tam prostě není.(27.12.2008)

Vůbec nic jsem od této komedie nečekala a byla jsem docela příjemně překvapena. Není to nic objevného ani nového, ale hlavně první polovina je docela vtipná. Je pravda, že ke konci tvůrcům už dochází dech, ale přesto musím říct, že jsem se docela bavila. Colin Firth je tradičně dobrý, ale nemá zde moc prostoru a J. D. Morgan je prostě okouzlující. Dala bych tak 3 a 1/2, ale díky mužským partům a, podle mého, až moc přísné kritice tady, si přisadím.(5.2.2009)