poster

Vdaná snoubenka

 • USA

  Accidental Husband, The

 • Slovensko

  Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jc11
  **

  V originále nejspíš za hvězdy tři, v českém znění bohužel jen za dvě.(1.2.2010)

 • flanker.27
  ***

  Přítelkyně už zase vyhrála lístky (měl bych jí přimět, ať vsadí sportku), takže jsem byl vzpouzeje se dotažen na představení. No a překvapivě to nakonec nebyla tragédie, ale hodina a půl neurážející podívané. Uma na mě vždycky působila studeně až frigidně, ale když přišla zmoklá za Patrickem a sundala si svetr - hrmpf! J. D. Morgan je sympaťák k pohledání, Colin v další roli trochu ňoumovitého dobráka a pravého britského gentlemana. Herecky to tedy funguje, jen občas scénář trochu moc pospíchá a něco vyjeví moc rychle (např. zjištění, že Emma Patricka zajímá). Výsledek - celkem nezávazná zábava na nedělní odpoledne. P. S. Taky máte pocit, že se poslední dobou v US filmech nějak začíná prosazovat fotbal (tedy klasický, 2x45, 11 vs. 11 a tak)?(26.7.2009)

 • Johny_fork
  **

  Nenáročný film, který po dlouhém a náročném dni neurazí, ale ani nenadchne. Dal bych tři, kdyby mě alespoň na vteřinu režisér něčím překvapil.(5.3.2010)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $22,707,064║ žiadny zázrak, klasická prvoplánová tláchačka, zopár fajn vtípkov a herecky prehrávajúca Uma Thurman pôsobí už mierne prestarnuto /40%/(21.7.2010)

 • spaceboyCZ
  **

  Ach jo, Umo, Umo, mas tohle zapotrebi? Jedine dve vtipne sceny se konaly pri ochutnavce dortu a nasledne obchodni party ohledne budoucnosti vydavatelstvi jednoho z hlavnich predstavitelu...jinak nuda, nuda, nuda, haha hehe, nuda, nuda, nuda. Dal bych 1*, ta * navic je za Umu, ale jen vyjimecne...(23.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace