Vdaná snoubenka

Accidental Husband, The

Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

Uvážím-li, že ztřeštěné romantické komedie, které mám tolik ráda, jsou dnes prakticky vyhynulý druh, a jejich zlatá doba se už nikdy nevrátí, neočekávala jsem zhola nic, ale bavila se naopak velmi dobře. Snad jen jedna malilinkatá drobnost: ukažte mi prosím ženu, která by skutečně odmítla pana Dokonalého, s vizáží Colina Fithe navrch.(4.3.2009)

• spaceboyCZ

Ach jo, Umo, Umo, mas tohle zapotrebi? Jedine dve vtipne sceny se konaly pri ochutnavce dortu a nasledne obchodni party ohledne budoucnosti vydavatelstvi jednoho z hlavnich predstavitelu...jinak nuda, nuda, nuda, haha hehe, nuda, nuda, nuda. Dal bych 1*, ta * navic je za Umu, ale jen vyjimecne...(23.2.2009)

Tak tomuhle říkám pravá romanťárna. Vůbec jsem se nenudila. A Uma Thurman mě mile překvapila. Musim dát 75%.(7.2.2012)

• iamek

Další blbá americká komedie s nesympatickým obsazením. Ani jeden z obsazených herců se do romantické komedie nehodí. Příběh je hodně stupidní, jednoduchý a hlavně nudný.(11.8.2009)

• Tsuki

Mírně podprůměrná romantická komedie, vhodná tak akorát na zahnání odpolední nudy. Pár vtipných scén se tady sice najde, nic zajímavého ovšem nečekejte. ~(1,9)~(23.6.2009)