Vdaná snoubenka

Accidental Husband, The

Vydatá nevesta

Komedie / Romantický

USA / Irsko, 2008, 90 min

Vcelku příjemná a nenáročná romanťárna s dobrými herci, vtipy a nápadem, který by rád byl originální, ale moc se mu to nedaří. Uma Thurman je kočka, Jeffrey Dean Morgan je sympatický buran, Colin Firth je... prostě Colin Firth. Film je čistý průměr, což ovšem není ostuda.(12.4.2010)

• Vxxx

Tupý film se skvělým hereckým obsazením. Vidět ho znovu opravdu nikdy nemusím. 1*(8.12.2014)

• dezorz

Tento film sa riadi zasadou, ze dobrych rom. komedii je malo. Ani tento film ich pocet nechce rozsirit.(31.12.2008)

Klasické klišé romantického žánru poslednej doby. Sympatické obsadenie, príjemná zábava, zdanlivo nečakané udalosti, predvídatelný záver už od začiatku. Štandardná práca po každej stránke, ale celkom príjemné pozeranie v primeranej stopáži. 60%(18.4.2010)

Film těžce balancuje mezi dvěma a třema hvězdama. Hlavní zásluhu na koukatelnosti má Jeffrey Morgan, který je prostě sympaťák s hereckým talentem a romantické komedie jsou pro něho jak ušité. Možná je trochu škoda, že Firth měl jen velice málo místa (klidně bych ho zaměnil za Umu, jelikož koukat se občas na její herecký (ne)um je vážně porod)... Jinak děj filmu je naprosto předvídaltený (ostatně tohle nemůže být bráno jako zápor, jelkož jsem ještě neviděl romantickou komedii, která by byla nepředvídatelná :( ) a hudba je místy nesnesitelná. Přes tohle všechno se ale na film koukat dá a občas vás i pobaví... vím, asi to teď vypadá jak největší brak, ale nenudil jsem se u něho ;) 50%(13.1.2011)

• - Film byl uveden přímo na DVD díky bankrotu distribuční firmy Yari Film Group. (Terva)

• - V scéne, keď zmoknutá Emma (Uma Thurman) príde za Patrickom (Jeffrey Dean Morgan), má ešte dole v reštaurácii pery narúžované na červeno, ale kým vyjde hore na poschodie, tak už má pery bez farby. (nirvana91)

• - Natáčení probíhalo v amerických městech New York a Greenwich. (Terva)