poster

Bokovka

 • USA

  Sideways

 • Slovensko

  Bokovka

Komedie / Drama / Romantický / Road movie

USA, 2004, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  *

  tak tohle určitě není film pro mě. krize třetího věku mě asi nemine, možná ji zažívám, nevím, ale tenhle film ve mě vyvolal pocit...vlastně žádnej. já ho v podstatě nedokoukal do konce, protože pro mě to bylo ,,o ničem". a to mám víno rád.(1.3.2006)

 • Melies
  *****

  9 / 10 Hlboké, no prchavé a v pomalom bluesovom tempe sa nesúce životné pravdy zapíjané trpkým Pinotom Noir patria medzi moje obľúbené nápoje - Bokovka je film zrejúci ako víno, o ktorom (no nielen o ňom) pojednáva, a jedna veľká, nezabudnuteľná cesta vstriec viničným sadom v Santa Ynez Valley v príjemnej spoločnosti úžasného a hlavne uveriteľného hereckého dua Giamatti-Church. Neviem ako vy, ale ja sa s nimi vždy veľmi rád zveziem.(11.2.2006)

 • lenuse
  ***

  A pak že se tu neztrácí hodnocení...(1.11.2008)

 • EdaS
  *****

  Skvělá lidská (ne lidová) komedie, která opravdu působí jako ze života. Hlavní dva hrdinové jsou tak opravdoví, že se jim člověk nejen směje, ale s nimi i cítí. Velmi příjemně strávené dvě hodiny utečou jako voda.(27.4.2005)

 • dobytek
  *

  Takovej malej, milej film. Bohužel naprosto o ničem. Víno nepiju a rozlišim od sebe akorát červený a bílý, takže mě fakt nebralo, když postavy půlku filmu akorát ochutnávaj víno a kecaj o tom, jakou má to víno barvu a jestli voní nebo smrdí. Označení komedie je dost mimo. Já jsem se zasmál poprvé asi 15 minut před koncem a podruhý, když jsem tady zjistil, že v tom hrál Adolf Hitler. Ale vůbec jsem si ho ve filmu nevšim. Asi hrál hosta na svatbě a ztratil se v tom davu lidí. Jinak když jsem tady zahlídnul v komentáři od Civala něco o přirození, tak jsem si už skoro začal myslel, že taky jednou napsal komentář k věci. Chtěl jsem mu dát v první chvíli za pravdu, protože jsem si hned taky pomyslel cosi o píčách a kokotech. Ale on to s tim přirozenim myslel evidentně nějak jinak...(3.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace