• Polsko

Brute

• Německo

Polsko / Francie / Německo, 1997, 102 min

• DJ Kritik

Myslel som si, že to nebude mat chybu a vskutku som sa tešil na film s Til Schweigerom. Bohužial akrem hudby tu nie je nič ani priemerné. Tak nejak tomu chýba ten nádych citlivého filmu. Chýba tu niečo, čo vás skutočne chytí.(13.2.2013)

Za pár nepochopitelných psychologických "zkratů" to vidím na 60%, film i emoce v něm působí trochu ploše, vyzdvihl bych však výbornou hudbu a vynikající ztvárnění rumunského prostředí.(27.6.2005)

Rozhodně to není bezchybný film, ale atmosféru a charisma nepostrádá. Když jsem ho viděl poprvé, docela mě dostal a po dalších projekcích mě dostává pořád stejně i když nevím proč. Zaslouží ty nejlepší možné 3*, ale vzhledem k ignorantským hodnocením jednu přidám.(31.5.2009)

• Radiq

Film, kterej vám v hlavě neulpí. Til Schweiger si v ústavech asi tak zvykl, že v nich hraje každej druhej film.(31.7.2007)

1180. hodnocený film:(14.2.2012)