poster

Hranice života

 • USA

  Stay

 • Slovensko

  Hranice života

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2005, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morien
  *****

  Film o strachu a o pochybách o sobě samém. Mohu se s ním naprosto ztotožnit. Takhle dobrý film bych jednou chtěla napsat. ♥♥♥ "I don't want to die."(30.6.2008)

 • Malarkey
  ****

  Od doby kdy pacient přišel k psychiatrovi jsem nedokázal z obrazovky odtrhnout oči. Celou dobu jsem sledoval jak se děj odvíjí, abych nakonec pochopil, že je to vše jinak než se to zdá být. Konec byl naprosto geniální a já jsem ještě dlouhou dobu přemýšlel nad tím co jsem sledoval až sem si to musel pustit znova abych opravdu pochopil. Zde je potřeba sledovat každou debatu, každou větu toho co se mezi pacientem a psychiatrem odvíjí, aby jste vlastně přišli na to kam tím autoři směřovali. Spíše 4 1/2 hvězdičky.(16.7.2006)

 • Lima
  ***

  Forster si hraje na Lynche a postupně gradujícím dějem, zajímavou vizualizací (občas lahůdkové prostřihy mezi jednotlivými lokacemi) a ruku v ruce s narůstajícím zmatkem v divákově hlavě směřuje k vyvrcholení, k velké pointě, která vůbec nic neobjasní a nutí k mnoha výkladům. Těmi jsou: a)pointa je tak triviální, až to bolí...b)je tak sofistikovaná, že jí nikdo nechápe...c)Forster jenom diváka lacině tahá za fusekli. U mě je to za a) a k tomu podotek, že zatímco ´lynchoviny´jsou ve své bizarnosti vzrušující i po opakovaných shlédnutích, STAY je haluzí tak na jedno zkouknutí. A mimochodem, Gosling byl vynikající, Mc Gregor odvedl svůj standart a Watts je tu jen pro okrasu.(30.3.2006)

 • paascha
  ***

  Zvláštní, výtvarně úchvatný, ale dějově trochu nudný film. Herci hrající na půl plynu, polohlasně...(23.7.2007)

 • kitano
  ****

  Jednoznacne ano. Nebolo to uplne bez chyb, ale to sa v mojom pripade da prepacit. Ake to je zomierat s pocitom ze ste zabili svojich najblizsich? Cesta medzi nebom a zemou, ktora sa to snazi trosku priblizit. 8/10(8.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace