Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  **

  Hm... Dobrej film, když - u něj balíte dárky pod stromeček, snídáte, stihnete umejt nádobí, rozčílit tátu, najít zracené kafe a omrknout seru, která se dívá na Pokémony - a děj vám neuteče, pořád se budete orietovat a budete ho moci převyprávět přátelům (pokud by tu byl takový zájem). Takže dobrá kulisa, ale pokud bych se měla soustředit jen na film, asi bych se sem tam ukousala nudou...(22.12.2008)

 • TheMaker
  *****

  Tenhle styl humoru prostě miluju !! Jedna z nejlepších komedí, co znám. O hodně lepší, než nějaký přeceňovaný Big Lebowski, který tomuto filmu nesahá ani po kotníky.(6.11.2007)

 • Shit
  ****

  Ano, je to naprostá stupidita, všechno je v tom ubohý a někdy to je pěkně nechutný, jenže co s tim, když sem se perfektně bavil. Někdy mi i ty nejblbější fórky připadaly naprosto dokonalý a jména jako Hainz Klátil si budu ještě dlouho pamatovat. Ale samozřejmě, že to neni jízda od začátku do konce, ale že by mi něco připdalo trapný, to si nepamamtuju. Možná jsem byl v tranzu z Deucových klientek nebo z toho když T.J. konzumoval hranolky, fakt nevim, ale opravdu jsem se vůbec nenudil a převážně jsem se u toho bavil. Rob Schneider Rulezzz, jako striptér Deuce Bigalow prostě nemá chybu(4.4.2006)

 • klerik
  **

  Oproti jednotke akési "atmosferickejšie", no rovnako tupé. Dosť mi vadilo opakovanie vecí z prvej časti. Humus, ktorý ma úplne nezhnusil, no ani ma dostatočne neuspokojil. Klasická kvalitná (ehm) schneiderovka...(29.3.2007)

 • juta
  ***

  Humor mi v tomhle pokračování moc nesedl. Většinou se týkal intimních partií a když je něčeho moc, tak to potom za nic nestojí. Jinak Eddie byl v utajení se svými oblečky dobrej a Rob zase spadl do kolotoče gigola s dívkami, které nejsou úplně normální.(31.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace