• Niktorius

Je mi líto, ale formální stránka tohoto filmu nestojí za nic (režisér si patrně v průbehu natáčení odskakoval někam na pivko, protože většina scén jakoby vznikla náhodnou improvizací) a jeho humor je děsně přízemní a maximálně tupý. Aniž bych se stavěl do role nějakého intelktuála musím konstatovat, že jsem se nezasmál ani jednou, neboť polovinu džouků jsem oddtušil dopředu a ta druhá polovina byla jednoduše trapná.(10.11.2007)

Tenhle styl humoru prostě miluju !! Jedna z nejlepších komedí, co znám. O hodně lepší, než nějaký přeceňovaný Big Lebowski, který tomuto filmu nesahá ani po kotníky.(6.11.2007)

Slabší než jednička ale pár dobrých vtípků se najde i tady. Močící kanaďan fakt pobaví. Schneider je možná herecký babral (já si to nemyslím), ale dokáže do filmu dotáhnout fakt hezký herečky.(12.1.2011)

• Terva

CHYBA VE FILMU - Když jde Deuce na návštěvu k Mairlen a zavírá za sebou dveře, v jejich odrazu je vidět pohyb kamery a jednoho člena štábu.(19.5.2011)

Soundtrack James L. Venable 1. Catch My DiseaseI Said Never Again 2. Dirty Little Secret 3. Nights in White Satin 4. Here Comes Your Man 5. Every Rose Has Its Thorn 6. Grind with Me 7. Better Things 8. Make It Bounce 9. Somethin' Stupid 10. She's a Beauty 11. Autobahn 12. Music for the Royal Fireworks: Overture(8.6.2011)

• - Slovo “man-whore“ a jeho různé varianty "man-whoring" a "man-whores“ jsou během filmu odřeknuty celkem 47 x. (Stocki)

• - Film získal nominace v dalších čtyřech kategoriích a sice: nejhorší film, nejhorší pár na plátně, nejhorší scénář a nejhorší remake nebo pokračování. (Stocki)

• - Pracovní názvy: Deuce Bigalow 2: Destination Amsterdam, Deuce Bigalow: Electric Gigolo. (Stocki)