poster

Deuce Bigalow: Evropský gigolo

 • Česko

  Evropský gigolo

 • USA

  Deuce Bigalow: European Gigolo

 • Slovensko

  Deuce Bigalow: Európsky gigolo

Komedie

USA, 2005, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Super, o 360stupňov lepšie ako jednotka a to som od toho nič neočakával. Roba nemám ani dosť v láske, ale myslím, že tu si štyri hviezdy zaslúži. Príbeh zaujímavý, možno trochu pritiahnutý za vlasy, niektoré scény ozaj úchylné, ale tak ti už v bláznivých komédiách býva. Skvelo, veľmi dobre ma táto komédia pobavila, len čo je pravda. 80%.(9.3.2006)

 • Djoker
  **

  Něco tak nízkého a zároveň nechutného člověk opravdu nevidí každý den. Schneider pro mě bude vždy největší nula mezi zámořskými filmovými hvězdami. Jenže do této smetánky se dostal právě díky tomu, že umí bavit lidi. Čas od času má na nenáročnou zábavu chuť každý, a proto s hodnocením níž nepůjdu, i když koncentrace demence přesahuje únosnou mez.(6.6.2011)

 • Dragoni
  ***

  Stejně jako u prvního dílu jsem se dobře bavil, ale za opravdu vysokou cenu. U jedničky byli vtipy celkem promyšlené a opravdu dobré, za to zde, když docházel nápad, tak tam dali scénáristé nějakou fekální nehoráznou kravinu, jen aby se divák pořád tlemil, ale právě to mě dost mrzelo a celkově u mě hodnocení propadlo na horší 3***. Scéna s Kočkou je nezapomenutelná. 45 %(21.2.2010)

 • lesumir
  **

  Tupé pokračování, které nemá co nabídnout, všechno bylo obsaženo v jedničce. Mám na mysli vše zábavné, tohle už vážně ne. ALe jelikož Rob Schneider je jako vždy perfektní, alespoň dávám dvě hvězdičky.(17.6.2006)

 • klerik
  **

  Oproti jednotke akési "atmosferickejšie", no rovnako tupé. Dosť mi vadilo opakovanie vecí z prvej časti. Humus, ktorý ma úplne nezhnusil, no ani ma dostatočne neuspokojil. Klasická kvalitná (ehm) schneiderovka...(29.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace