Deuce Bigalow: Evropský gigolo

Deuce Bigalow: European Gigolo

Deuce Bigalow: Európsky gigolo

Komedie

USA, 2005, 83 min

Rozpočet $22miliónovTržby USA $22,400,154Tržby Celosvetovo $45,109,561║ No, katastrofáne otravné, čo dodať viac... podarený vtip nájsť v tejto komédii sa fakt nedá. /5%/(13.7.2006)

• Rakosnicek77

Né že by byl první díl o moc lepší, ale alespoň měl originální námět. Tady už se vaří jenom z vody a ani té zábavy už tady moc není! Druhý díl už se prostě jenom veze, na dejme tomu že úspěšnější jedničce.(26.12.2014)

• kingik

Rob Schneider alias gigolo tentokrát míří do Amsterdamu, kde se jeho bývalý pasák T.J.Hicks zapletl do případu vražd největších gigolů Evropy. Deuce se musí opět vrátit do branže, aby očistil kamarádovo jméno. Poté co se Deuce dostane ke kontaktům klientek jedné z obětí, rozhodne se použít sebe jako návnadu. K vyřešení případu už chybí jenom maličkost-navštívit všechny dívky na seznamu, z kterých každá má drobnou chybičku krásy....Hodně mizerné pokračování si pro diváka tvůrci přichystali a bohužel už to není ani zábavné oproti jedničce. Navíc to, co fungovalo v jedničce, tedy, že gigolovi zákaznice nebudou krásky k pohledání, je tady pouze poctivě nezábavnou formou zopakováno, Schneider nic extra nepředvádí a scénář je jedna velká splácanina plná trapností na kterou se pomalu nedá dívat. Jednička sice nebyla žádný zázrak, ale pokračování je opravdu až nečekaně slabé. Mé hodnocení: 20%(31.1.2009)

• Kryton

Ehm tak toto je už humusácké pokračování jedničky. Někdy se mi už pomalu udělalo špatně. Jen at neudělá pokračování to by se muselo jmenovat Deuce Bigalow: Zvířecí gigolo.(22.6.2008)

Stejně jako u prvního dílu jsem se dobře bavil, ale za opravdu vysokou cenu. U jedničky byli vtipy celkem promyšlené a opravdu dobré, za to zde, když docházel nápad, tak tam dali scénáristé nějakou fekální nehoráznou kravinu, jen aby se divák pořád tlemil, ale právě to mě dost mrzelo a celkově u mě hodnocení propadlo na horší 3***. Scéna s Kočkou je nezapomenutelná. 45 %(21.2.2010)