Deuce Bigalow: Evropský gigolo

Deuce Bigalow: Európsky gigolo

Komedie

USA, 2005, 83 min

• AngelAngie

Otřesné! A to se mi první díl opravdu líbil ..(23.5.2008)

Soundtrack James L. Venable 1. Catch My DiseaseI Said Never Again 2. Dirty Little Secret 3. Nights in White Satin 4. Here Comes Your Man 5. Every Rose Has Its Thorn 6. Grind with Me 7. Better Things 8. Make It Bounce 9. Somethin' Stupid 10. She's a Beauty 11. Autobahn 12. Music for the Royal Fireworks: Overture(8.6.2011)

• Ivoshek

Humor D. Bigelow byl hodně jednoduchý už u jedničky. Pokud tady došlo ke změně, tak směrem k ještě o kousek stupidnějšímu humoru. Na druhé straně, soudný člověk nečeká, že tu najde humor jak u Woodyho Allena. Takže naonec z toho vylézá pitomoučký příběh, který pojí tu více, tu méně vtipné gagy. Rozhodně mi to přišlo zábavnější než poslední filmy L. Nielsena, A. Sandlera nebo naopak raná tvorba J. Carreyho.(31.7.2007)

• moviesfan

Není to zas tak hrozný. Humor mi sednul, takže jsem se nejednou zasmál. Chtělo by to víc vypilovat, aby to nepůsobilo tak obyčejně. Hodnocení: 40%(16.8.2008)

• Rosaviva

Spalte a zakopejte všechny kopie tohohle čehosi co se snaží hrát si na film.(19.2.2010)