Deuce Bigalow: Evropský gigolo

Deuce Bigalow: European Gigolo

Deuce Bigalow: Európsky gigolo

Komedie

USA, 2005, 83 min

Ujetá komedie, oproti prvnímu filmu slabší, ale vydržet se u ní dá.. dokonce se člověk i trochu zasměje..(15.1.2006)

• castor

Přiznávám, že první díl mi toho času přišel příjemně ujetý, místy dokonce vtipný, a prvních několik minut z pokračování vypadalo taktéž slibně!! Jedničku navíc kritici zbaběle zametli pod koberec, ale dá se předpokládat, že si někteří z nich nechtěli připustit, že jim smolařský gigolo vykouzlil několikrát úsměv na tváři. Výsledkem pokračování je ale bezmocná tahanice o divákovu přízeň, která zoufale prohrává s neuvěřitelnou dávkou špatných gagů, špatného načasování, na tak kratičkou metráž i vleklým „dějem“ (dá-li se tomu tak říkat) a ani milovaný/nenáviděný Rob Schneider neměl co „hrát“ – i když rozhodně nepřestává fascinovat!!(26.3.2008)

• Popluh

Je to tak blbé až sem se musel párkrát smát, ale vše má své hranice a film tu, která určuje trapnost a přílišnou snahu o vtipnost, překročil až mockrát.(27.1.2008)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $22,400,154Tržby Celosvetovo $45,109,561║ No, katastrofáne otravné, čo dodať viac... podarený vtip nájsť v tejto komédii sa fakt nedá. /5%/(13.7.2006)

• klerik

Oproti jednotke akési "atmosferickejšie", no rovnako tupé. Dosť mi vadilo opakovanie vecí z prvej časti. Humus, ktorý ma úplne nezhnusil, no ani ma dostatočne neuspokojil. Klasická kvalitná (ehm) schneiderovka...(29.3.2007)