Hlas smrti

• slovenský

Hlas smrti

Mysteriózní / Thriller / Drama / Horor

Kanada / USA / Velká Británie, 2005, 94 min

No tohle je takovej prumernej skoro horor, kde, asi kuli dobry pristupnosti, nejsou zadny brutalni sceny. Kdyz se clovek dostane pres prvnich dvacet minut filmu, ktery jsou tezce neoriginalni, tak zacne celkem originalni podivana, protoze EVP ve filmu asi jeste nebylo a je to hodne zajimava "veda". A posledni pulhodinka je uz vcelku hororova a hodne napinava. Ale i tak tu je skutecnejch lekacek asi tak pet. Problem je konec filmu, napadlo by me nekolik zajimavejch zakonceni a tvurci vybrali to nejhorsi a cely napeti slo do hajzlu. Michael Keaton je hodne dobrej, to je po dlouhy dobe, co ho zas vidim ve filmu, ale prislo mi, ze kazdou chvily natahne oblek a pude lidem pomahat jako Batman. Jako film na zabaveni slusny, jako horor podprumerny, takze celkove prumer.(2.8.2006)

• Xmilden

Podruhé mě to již moc nesedlo. První polovinu se neděje vůbec nic a v té druhé sice Michael Keaton začne komunikovat s duchy, ale napětí u toho víceméně chybí. Navíc příběh poměrně hodně zapomíná na to, že hlavní postava by se měla starat v prvé řadě o svého malého syna. 40%(8.7.2015)

• Reiniš

První polovina-nuda. Druhá polovina-dobré tempo, za to přibylo několik nelogičností. Co mi ale vadilo nejvíc je nulová atmosféra. Keaton by si měl začít rychle vybírat lepší filmy.(11.1.2007)

Všeobecně se mi duchařiny moc nelíbí, ale tahle mě zpočátku celkem i zaujala. Bohužel finále bylo dost odfláknutý. I tak se v mých očích jedná o mírný nadprůměr, 60%(17.11.2007)

• bestlama

Obyčejný thriller pro nezaujaté diváky. Dobrý nápad, možná dobrý Keaton... Ale fakt jen možná....(18.5.2009)