poster

Hlas smrti

 • Kanada

  White Noise

 • slovenský

  Hlas smrti

Mysteriózní / Thriller / Drama / Horor

Kanada / USA / Velká Británie, 2005, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ***

  Jeden z milióna štandardných amerických thrillerov, ktorých počiatočný potenciál sa utopí v nevhodnom dejovom vyvrcholení (TAKING LIVES), podporenom otravnými digitálnymi efektami (THE FORGOTTEN). Zápletka je riedka a okrem zopár zimomriavok tu fakt niet o čo stáť. Radšej si zopakujte námetovo podobnú, no podstatne zmyselnejšiu a duchaplnejšiu Frequency.(14.7.2005)

 • BioGrower
  ***

  Duchársky thriller, ktorý však okrem výborného Michaela Keatona a pár ľakačiek neponúka nič nové. Ale aj tak by som nechcel napísať, že sa jedná o tuctový americký "skorohoror", pretože ako pri, bohužiaľ väčšine USAáckych podobných filmoch som sa pri Hlase smrti nenudil. K **** mu však chýba trochu prepracovanejšia atmosféra a väčšia dávka napätia.***a 1/2(1.6.2007)

 • Radyo
  ****

  Ale vlastně je to tak za 3 a 1/2 hvězdičky. Film má v sobě určitou porci napětí, nicméně tvůrci s atmosférou jako by neuměli správně pracovat a když mají zahustit, tak ji naopak zředí... Každopádně jsem čekal trapácké béčko a byl jsem tímto filmem docela mile překvapen.(8.1.2007)

 • petero
  **

  Dosť nevyužitý nápad.(18.5.2005)

 • Malarkey
  ***

  Thriller většinou dělá thrillerem výborný příběh s absolutně nečekaným koncem. Tento film má opravdu zajímavý námět a to fenomén elektronického hlasu tzv. EVP. Atmosféra je v tomto filmu tak hutná až by se dala krájet. Proč má tedy tak nízké hodnocení? Nejspíš je to tím, že si autoři přimysleli řadu věcí, které jsou opravdu neteoretické a prakticky nemožné. A dále je to tím, že má krapet přehnaný konec. Shrnul bych to tak, že jsem se na film těšil zvláště na nápad s fenoménem čímž mě atmosférou potěšil a chvílemi mi v některých scénách opravdu zatrnulo, ale jinak je to nijak vyjímečný film.(18.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace