poster

Hlas smrti

 • Kanada

  White Noise

 • slovenský

  Hlas smrti

Mysteriózní / Thriller / Drama / Horor

Kanada / USA / Velká Británie, 2005, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  **

  Nápad filmu je úplne skvelý,ale úplne nevyužitý..!Začiatok sa nesie v sľubnom"duchu",ktorý má dobrú atmosféru tak ako snaživých hercov!Avšak po pár minútach padá tento snímok ako domček z kariet-rúti sa atmosféra,herecké výkony...Z nadpriemerného snímku sa stáva"B"horor!Je to veľká škoda,ak by sa tohto snímku chytil niekto snaživejší a lepší určite by šlo o blockbuster..!(30.12.2007)

 • TeeAge
  ***

  Kvalitná práca s kamerou, niektoré strihy majstrovsky nápadité. Na jedno videnie slušná zábava, až na ten divný koniec...(29.5.2010)

 • Djkoma
  **

  Čekal jsem více, to se musím přiznat. FIlm se dost utápí v nudě a dlouho se nic neděje. Závěr je trošku moc přehnaný a film posouvá do nižší ligy.Musím však uznat, že (nevím jestli je to kameramanem nebo režisérem)některé scény a záběry jsou opravdu nečekaně hezké...(5.6.2005)

 • Cervenak
  ***

  Priemerný, ale pozerateľný duchársky thriller so smiešne béčkovými trikmi na jednej strane a niekoľkými skutočne napínavými scénami a slušnými ľakačkami na strane druhej.(2.12.2007)

 • Faye
  **

  Jonathan se dozvídá, že se ho ze záhrobí pokouší kontaktovat jeho zavražděná žena. Zrnící obrazovka s hlasy z druhého břehu a „věci, co se ještě nestaly“, se pro něj stávají posedlostí (silně návyková záležitost), jenže„Všechny ty zvuky nemusí být pěkné, všechny ty zvuky nemusí patřit Anně.“ A hlavně, nemusí být správně pochopeny. Duchařské filmy mám ráda, ale potřebuji v nich, alespoň náznak nějaké trochu přijatelné logiky. A tady jsem ji opravdu nenašla.(26.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace