poster

Hlas smrti

 • Kanada

  White Noise

 • slovenský

  Hlas smrti

Mysteriózní / Thriller / Drama / Horor

Kanada / USA / Velká Británie, 2005, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Reiniš
  **

  První polovina-nuda. Druhá polovina-dobré tempo, za to přibylo několik nelogičností. Co mi ale vadilo nejvíc je nulová atmosféra. Keaton by si měl začít rychle vybírat lepší filmy.(11.1.2007)

 • Eddard
  **

  No, kdybych předtím neviděl Felliniho kousek Ginger a Fred, ve kterém vystupuje dvojice pošahaných šarlatánů, kteří nahrávají hlasy mrtvých, možná bych mohl brát Hlas smrti vážně... Takhle se omlouvám, ale je to už dlouho co jsem se u filmu podobně šklebil a ošíval. Michael Keaton, který kdysi explodoval v Burtonově Beetlejuicovi, tady chodí jako tělo bez duše a to, že je posedlý myšlenkou znovu se setkat se svou mrtvou ženou, do které je osudově zamilovaný, jsem mu upřímně nevěřil. Nezáživná béčková produkce, hodná tak na Novu v pátek ve dvě ráno. Nevyděsí, nepřekvapí, zklame... 30%(10.1.2007)

 • tron
  ***

  Michael Keaton sa nikdy nestal mega hviezdou. Napriek tomu je troška smutné pozerať sa, ako tento sympatický chlapík starne a ako málo vďačných príležitostí dostáva (BEETLEJUICE, BATMAN, BATMAN SA VRACIA, JACKIE BROWNOVÁ, ZAKÁZANÉ OVOCIE). Tentokrát sa chvíľkovo "vrátil" v komerčne úspešnej duchárskej melodráme HLAS SMRTI. Tá sa i kvôli slabému rozpočtu stala takým hitom, že k nej v roku 2007 pribudla dvojka (v ktorej Keatona vystriedal podobne "nehviezdny, ale sympatický" Nathan Fillion zo SERENITY). Príbeh sa venuje netradičnému nadprirodzenému fenoménu EVP, čo je spôsob, akým sa s nami kontaktujú mŕtvi prostredníctvom rádia či televízie (tvorcovia tvrdia niečo v šialenom zmysle, že to naozaj existuje, ale neverte im). Snímke napriek priemernému scenáru a tak akosi celkovej nevýraznosti nemožno uprieť zopár kladov (znepokojivú atmosféru a charizmatického Keatona v titulnej úlohe) a keď HLAS SMRTI porovnávam s podobným kúskom Kevina Costnera NA KRÍDLACH VÁŽKY...(1.4.2007)

 • MMR
  ****

  Napínavé a zajímavé to bylo, ale bylo to také dost zmatené a ke konci jsem měl problém s pochopením. Myslím, že to mohlo být zakončené lépe a mohlo to být mnohem více vysvětlené a prohloubené do detailů, predevším ten závěr.(17.1.2014)

 • Shit
  ***

  Hlas smrti svojí určitou kvalitu má, ale je velká škoda, že se z toho nakonec vyvine, jen obyčejný thriller, i když slušně napínavý, ale tuctovej a trochu připomínající film Frekvence, podle mě se z toho dal udělat spíš dobrej horor, námět na to byl slušnej. Ale bohužel se tak nekoná a po nějaký době se napětí mění spíš v nudu a až do konce se to nemění a konec to už je kapitola sama o sobě, ten je naprosto stupidní a nesmyslnej a všechno to tajemno, který z flimu sálá po celou dobu je pryč a celkovej dojem z filmu je mnohem horší. Ještěže aspoň Michael Keaton hraje dobře, ten to vytáh apspoň na lepší 3*(31.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace