poster

Blade: Trinity

 • USA

  Blade: Trinity

 • Slovensko

  Blade: Trinity

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Thriller

USA, 2004, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  **

  E-KL. Fuj! Takhle zabít trilogii, to už tady dlouho nebylo. Trapné snad v každém aspektu a ani ten Wesley není nic moc. Opět pocit televiznosti, nikoliv zpracováním, ale celkovými schopnostmi tvůrců, tedy nápady, postupy, výkony apod...(28.8.2007)

 • Malarkey
  **

  Zakončení trilogie se vážně nepovedlo. Ne, že by bylo natočené špatně, ale příběh je příšerný, všechno co lze se pokazí a vůbec divákovi nedává šanci na obrození něčeho, co si ve světě filmu drželo pojem Legenda. Blade: Trinity je jeden z prvních filmů, který jsem viděl v angličtině s anglickými titulky a absolutně mi to nevadilo. Akční scény, na kterých si film stojí už nejsou tak stylové a co je horší, a možná jsem s tím už otravný, hudební vložka je opravdu nepovedená. A proč to tu řikám? Protože právě Blade je díky ní tak slavný a sledovat film, kde se mu život hroutí jak domeček z karet není potěšující. Já vlastně nemůžu na tomhle filmu najít nic kladného. Špatný rozhodně není, ale dobrý pocit z něj nikdy mít nebudu. --- Říkáme si Noční lovci. - Zní to jako název nějaké pohádky. - No chtěli jsme si říkat Gumídci, ale to už je obsazené.(6.10.2007)

 • genetique
  ***

  Vo filmových sériách je najdôležitejšia inšpirácia a nápady a to bladeovskej trojke chýbalo najviac. Túto dieru sa snažili zaplátať Snipesovou partiou lovcov, čo sa zčasti, hlavne Jessicou podarilo a myslel som, že to bude horšie. Po vizuálnej stránke však opäť skvelé, príbeh sa dal rozvinúť viac, chýbalo viac napätia, naopak, súboje boli podarené. No proste mi to vychádza na 70%.(20.8.2006)

 • hirnlego
  **

  Říkáme mu Pac-Man.(22.8.2010)

 • mandes
  **

  rozpočet : $65 million tržby celosvetovo : $128,905,366(22.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace