poster

Blade: Trinity

 • USA

  Blade: Trinity

 • Slovensko

  Blade: Trinity

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Thriller

USA, 2004, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  **

  První díl je atmosférická klasika, která je v mém osobním žebříčku zatraceně vysoko. Dvojka sice postrádá onen "nádech" jedničky, ale jde o natolik akčně úderné béčko, že mi nedělá problém to akceptovat. Třetí díl nemá nic. Je to vykastrovaný slepenec předchozích dílů, který paradoxně selhává výhradně tam, kde dominovali jeho předchůdci - hlášky, obsazení a akce. Goyer se měl vykašlat na režii a zůstat jenom u psaní scénářů. Ale alespoň nemá na koho svádět pohřbení série - tohle je čistě Goyerův průser...(8.12.2005)

 • Cival
  **

  Pozitiva: Charismatický hláškař Ryan Reynolds, hezoučká tvářička Jessicy Biel, Wesley a několik málo stylových hrátek rychlých obrázků s moderní hudbou. Negativa: Veškerá akce a vůbec Goyerova režie celkově - tomu chlapíkovi asi někdo nakukal, že všechno se dá uhrát podhledama (jenže nic se nemá přehánět, dvojnásob, když to v Goyerově pojetí zas až tak cool není). Důvody ke kastraci: Dracula. Kill that guy, fuck that guy... hlavně ať už se na plátně nikdy neobjeví. Zlatý Roxburgh z Van Helsinga! Přitom i ten mě neskutečně štval. Bída s nouzí, ale AVP nebo Catwoman jsou ještě mnohem mnohem horší.(13.1.2005)

 • Malarkey
  **

  Zakončení trilogie se vážně nepovedlo. Ne, že by bylo natočené špatně, ale příběh je příšerný, všechno co lze se pokazí a vůbec divákovi nedává šanci na obrození něčeho, co si ve světě filmu drželo pojem Legenda. Blade: Trinity je jeden z prvních filmů, který jsem viděl v angličtině s anglickými titulky a absolutně mi to nevadilo. Akční scény, na kterých si film stojí už nejsou tak stylové a co je horší, a možná jsem s tím už otravný, hudební vložka je opravdu nepovedená. A proč to tu řikám? Protože právě Blade je díky ní tak slavný a sledovat film, kde se mu život hroutí jak domeček z karet není potěšující. Já vlastně nemůžu na tomhle filmu najít nic kladného. Špatný rozhodně není, ale dobrý pocit z něj nikdy mít nebudu. --- Říkáme si Noční lovci. - Zní to jako název nějaké pohádky. - No chtěli jsme si říkat Gumídci, ale to už je obsazené.(6.10.2007)

 • lesumir
  ***

  Zbytecne natacet treti pokracovani, kdyz i dvojka byla dost marna. Dost se sazelo na slecnu Bielovou, ale ta se ma stale co ucit. Nevim, tohle mi moc nereklo, bohuzel sel Blade do prumeru.(17.6.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Upíři mi celkem pijou krev, kamenný Blade mi také již nemá co nabídnout, Dr. Ákula nemá žádné charisma a přesto se mi tento snímek celkem líbil. Důvodem je samozřejmě přítomnost lučišnice Abigail, která se jeví býti ideální ženou - skvěle vypadá, partnera spolehlivě ochrání před kousnutím a jestli chce být při sexu nahoře, tak na to má rozhodně nárok. Jenom jsem se nedozvěděl, jestli umí vařit, ale ono je to asi jedno. S ní bych klidně šel porcovat upíry a kdyby se něco pokazilo, tak přece zná Bladea, takže je to vcelku bezpečná zábava.(18.7.2014)

 • - Při odhození jednoho z upírů Bladem (Wesley Snipes) ke zdi padá tato dříve, než se jí upír dotkne. (Pepy)

 • - Když Hannibal vypráví Bladeovi o Draculově návratu, ukazuje mu komiks „Tomb of Dracula“ číslo 55. O něco dříve (číslo 10) se v této sérii objevila poprvé postava Bladea - psaly se právě ranná 70. léta dvacátého století. (imro)

 • - Snímek se umístil na 45. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace