Joey (TV seriál)

Komedie

USA, 2004, 46x30 min

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Lily Tomlin, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vladislav Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia, Sierra Edwards, Wayne Wilderson

Todd Stevens

Mark Dashnaw

Joey si pokračuje v tom svém a docela se mu to daří.(4.10.2012)

Creator: David Crane, Shana Goldberg-Meehan, Scott Silveri .. Parta přátel se rozutekla, ale jeden před zrakem kamer zůstal a pokusil se pokračovat. Ze začátku bylo břemeno příliš těžké a hlavně navyknout si na jeho nové přátele chtělo trochu víc času. Navíc humor trochu snížil úroveň a je místy dosti dětinský a hloupoučký, ostatně přesně takový, jako hlavní postava. Kdo postupně stárnul se starou partou bude mít s tou novou a celkovým přístupem trochu problémy, protože co bylo to bylo. Joey je zkrátka jiný seriál, i přesto, že se hlavní postava vlastně nezměnila..(31.3.2006)

Jasně, Přátelé už to nejsou, vtípky jsou jaksi vyčpělejší, postavy jak vygenerované přes počítač, ale pokud byl trouba Joey vaším oblíbeným charakterem, tak vám tenhle seriál bude stačit k pobavení. Předvídatelný sitcom s pár dobrými hláškami vhodný jako kulisa k večeři či snídani. 70% EDIT: Druhá série je slabší, schyluje se k degradaci o hvězdičku:-/(20.3.2009)

Pokud i vy jednou za čas sjedete během pár týdnu všechny série Přátel a po poslední epizodě zažíváte pocity zmaru, tak je pro vás Joey tím ideálním vyprošťovákem. Kouzlo Přátel je sice pryč, ale stále je tu na ně mnoho odkazů a rekvizit, které pravého fandu jistě potěší. Jestliže Joeyho demence v posledních sériích gradovala, tak to, co předvádí tady, je na milovníky inteligentního humoru až příliš silná káva. I mě to občas zaskočilo, ale především díky Joeyho nové agentce jsem se i v této poloze dobře bavil. Několik dílů první série by patřilo k tomu lepšímu i u Přátel. Ve druhé se tvůrci snaží hrát i romantickou notu, ale ta bohužel sráží Joeyho zase o patro níž. Jeho nová parta plnohodnotně nenahradí tu původní, ale pomohla mi se smířit s tím, že můj nejoblíbenější seriál jednou pro vždy skončil. 1. série: 85%, 2. série: 75%.(16.7.2010)

Většina humoru z Přátel vyvanula spolu s hlavními chybějícími aktéry, ti "náhradní" Joeyho kámoši a kámošky jsou zábavní sotva z poloviny tak, jako bývalá parta. Joey samotný je stále fajn, ovšem sám ten seriál nemá šanci utáhnout. Škoda.(18.3.2015)

• - Všechny epizody jsou pojmenovány "Joey and the...". (Vacablatna)

• - Alexino celé jméno je Alexis Julia Garrett. Joeyho celé jméno je Joseph Francis Tribbiani. (Vacablatna)

• - Tak isto ako Jennifer Coolidge sa aj Adam Goldberg objavil v seriálu Priatelia, konkrétnejšie ako Chandlerov spolubývajúci Eddie. (Metou)