poster

Joey (TV seriál)

 • USA

  Joey

 • Slovensko

  Joey

Komedie

USA, 2004, 46x30 min

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Hrají:

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Lily Tomlin, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vladislav Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia
 • sepp
  *****

  Prvni sezóna je za nami a s jistotou lze rici, ze byla navysost vydarena - humor presne ve stylu Pratel, ovsem zcela nove a originalni zapletky, jedinecny humor a spousta roztodivnych a ulitlych postav. Nejen proto Joey take sklizi nejruznejsi divacke ceny za nejlepsi novy sitcom a Le Blanc titul nejoblibenejsi televizni herec ;) P.S.: postava Joeyho prastene a zvrhle agentky Bobbie v podani Jennifer Coolidge (presne tak, Stiflerova mama) a Lucy Liu jako sefova posedla hygienou a poradkem (pripomina mi Monicu) jsou naprosto bezchybne a me nejoblibenejsi :)(16.1.2005)

 • Djkoma
  ***

  Na Přátele to zdaleka nemá, ale nejde Joeyimu upřít snahu o vtipnost. Bohužel se Přátelé už nikdy nevrátí a nám nezbude než se občas na tenhle komediální seriál, těžící z jednoho z nich občas podívat.(28.10.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Joey absenci původních přátel nečekaně ustál. Zachoval si svou nezkrotnou inteligenci, potkal slušné nahrávače pro uspokojení potřeb svého buranského humoru a dál se spokojeně pohybuje v běžných životních situacích, kterým spolehlivě nerozumí. Měl jsem o jeho samostatnost menší obavy, ale tudy slušná cesta vede.(11.10.2011)

 • Matty
  ****

  Čekal jsem otravnou exhibici Matta LeBlanca, který z Joeyho bude dělat ještě většího blba než v Přátelích, čehož jsem se také dočkal. Ale že půjde také o slušný sitkom, v němž ostatní postavy nebudou jenom přihrávači, by mě nenapadlo. Ne, nejsou to Přátelé, je to něco jiného a rozhodně ne úplně špatného.(28.5.2006)

 • Djoker
  ****

  Pokud i vy jednou za čas sjedete během pár týdnu všechny série Přátel a po poslední epizodě zažíváte pocity zmaru, tak je pro vás Joey tím ideálním vyprošťovákem. Kouzlo Přátel je sice pryč, ale stále je tu na ně mnoho odkazů a rekvizit, které pravého fandu jistě potěší. Jestliže Joeyho demence v posledních sériích gradovala, tak to, co předvádí tady, je na milovníky inteligentního humoru až příliš silná káva. I mě to občas zaskočilo, ale především díky Joeyho nové agentce jsem se i v této poloze dobře bavil. Několik dílů první série by patřilo k tomu lepšímu i u Přátel. Ve druhé se tvůrci snaží hrát i romantickou notu, ale ta bohužel sráží Joeyho zase o patro níž. Jeho nová parta plnohodnotně nenahradí tu původní, ale pomohla mi se smířit s tím, že můj nejoblíbenější seriál jednou pro vždy skončil. 1. série: 85%, 2. série: 75%.(16.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace