Joey (TV seriál)

Komedie

USA, 2004, 46x30 min

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Lily Tomlin, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vladislav Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia, Sierra Edwards, Wayne Wilderson

Jasně, Přátelé už to nejsou, vtípky jsou jaksi vyčpělejší, postavy jak vygenerované přes počítač, ale pokud byl trouba Joey vaším oblíbeným charakterem, tak vám tenhle seriál bude stačit k pobavení. Předvídatelný sitcom s pár dobrými hláškami vhodný jako kulisa k večeři či snídani. 70% EDIT: Druhá série je slabší, schyluje se k degradaci o hvězdičku:-/(20.3.2009)

Už to sice nemá to kouzlo Přátel, ale přesto je to díky Mattu "Joeymu" LeBlancovi na velmi vysoké úrovni.(30.5.2005)

Docela jsem se bavil, Joey je správnej magor, ale bohužel to není taková zábava, abych mohl dát 4****, které jsem dal Přátelům.(4.9.2008)

Kamenujte mě jak chcete, ale tohle je o něco lepší, jak Přátelé. Nejsou zde některé otravné charaktery. A zatím si stojím. Tečka.(13.1.2007)

Většina humoru z Přátel vyvanula spolu s hlavními chybějícími aktéry, ti "náhradní" Joeyho kámoši a kámošky jsou zábavní sotva z poloviny tak, jako bývalá parta. Joey samotný je stále fajn, ovšem sám ten seriál nemá šanci utáhnout. Škoda.(18.3.2015)

• - Kevin Bright je jediný ze tří tvůrců Přátel, který se podílel i na seriálu Joey. (Kulmon)

• - Ve 2. díle 2. série s názvem "Joey a velký rozchod 2" se objevila v televizi Joeyho (Matt LeBlanc) reklama Ichiban, rtěnku pro muže ze seriálu Přátelé (od r. 1994). (Michael02)

• - Kromě Matta Leblance dostali nabídku na natočení samostatného seriálu i ostatní herci ze seriálu Přátelé (od r. 1994), ostatní však odmítli. (fiLLthe3DD)