Joey (TV seriál)

Komedie

USA, 2004, 46x30 min

Nick McLean

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Lily Tomlin, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vladislav Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt, Heather Mazur, Charlene Amoia

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 65% (3*) |(20.7.2013)

Přátelé už to nejsou, to je jasné, ale přesto Joey dopadl v rámci možností dobře. Humor zde funguje, ostatní postavy se vybarují a mají také celkem co nabídnout, takže nakonec nemusí všechno obstarat sám Joey, i když na něm pochopitelně stále leží hlavní tíha seriálu. Solidní sitcom s výbornými, ale i slabšími epizody, jak tomu většinou u takýchto seriálů bývá.(7.9.2007)

Vždy keď som sa pozeral na Joeyho castingové eskapády v Priateľoch, prišlo mi ako skvelý nápad urobiť sitcom o začínajúcich hercoch, ktorí hrajú v tých najhorších brakoch. Chyba. Joey nie je seriál o hercovi, ktorý sa stoj, čo stoj snaží preraziť v Hollywoode. Joey je vzťahový sitcom s nie práve najvernejšie prenesenou postavou Joeyho a mizerne napísanými ostatnými postavami. Mohlo by sa to odohrávať hocikde, lebo Hollywood tu pôsobí len ako kulisa. Škoda.(30.9.2010)

80% - Matt LeBlanc je libovej "ksichtér" a tento seriál stojí a padá s jeho hereckým výkonem. Naštěstí je ten výkon parádní...(31.5.2007)

Joey absenci původních přátel nečekaně ustál. Zachoval si svou nezkrotnou inteligenci, potkal slušné nahrávače pro uspokojení potřeb svého buranského humoru a dál se spokojeně pohybuje v běžných životních situacích, kterým spolehlivě nerozumí. Měl jsem o jeho samostatnost menší obavy, ale tudy slušná cesta vede.(11.10.2011)