poster

Joey (TV seriál)

 • USA

  Joey

 • Slovensko

  Joey

Komedie

USA, 2004, 46x30 min

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Hrají:

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra, Jenna Dewan-Tatum, Bob Odenkirk, Ellen DeGeneres, Kelly Preston, John Larroquette, Valerie Azlynn, Matt Letscher, Peter Stormare, Christina Ricci, Jayma Mays, Kevin Smith, Adam Goldberg, Jay Leno, Brent Spiner, Robert Costanzo, Lily Tomlin, Louie Anderson, Coolio, Branscombe Richmond, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Tom Lenk, Simon Helberg, Julia Sweeney, Kimberly Evan, Lisa LoCicero, Joyce Giraud, Neil Flynn, Lisa Arturo, Kevin P. Farley, Andy Milder, Colby Donaldson, Gloria Garayua, Antonio Sabato Jr., Nathan Anderson, Arloa Reston, Marshall Manesh, Brande Roderick, John Michael Higgins, Alyson Stoner, Christopher T. Wood, Jeff Bryan Davis, Dan Cortese, Mindy Sterling, Betty White, Don Perry, Danneel Ackles, Brian Gross, Michael Trucco, Josh Randall, Rachel Blanchard, Geoff Stults, Devin Brochu, Beth Littleford, Danny Nucci, Richard Ruccolo, Dylan Bruce, Nat Faxon, Gerald Downey, Ben Falcone, Alex Ball, Vladislav Kozlov, Bobb'e J. Thompson, Stephnie Weir, Fiona Gubelmann, Amanda Swisten, Carolyn Neff, Kristen Miller, Eric Edelstein, James Greene, Kristin Richardson, John Ducey, Mitch Silpa, Rob Boltin, Brandon Stacy, Lombardo Boyar, Melanie Paxson, Max Daniels, Ethan Erickson, Steve Schirripa, Marilyn O'Connor, Linda Porter, Lawrence Mandley, Mo Collins, Richard Whiten, Brad Schmidt
 • Reiniš
  ****

  Tenhle seriál se oproti "Přátelům" rozjel rychleji. Není se čemu divit vždyť Matt LeBlanc hrál postavu Joeyho deset let právě v Přátelích: Zná jí dobře a na seriálu je to vidět. Navíc je zde spousta skvělých vedlejších postav (sestra Gina, synovec Michael nebo sousedka Alex) nechybí ani hvězdná camea (Christina Ricci, Lucy Liu, Carmen Electra...). I když věhlasu Přátel nedosahuje, přesto nabízí oddychovou podívanou i pro ty co Joeyho ještě neznají.(15.9.2006)

 • Superpero
  *****

  Mě to přijde naprosto srovnatelné s "Přátelema."(20.6.2006)

 • Phobia
  ****

  Jasně, Přátelé už to nejsou, vtípky jsou jaksi vyčpělejší, postavy jak vygenerované přes počítač, ale pokud byl trouba Joey vaším oblíbeným charakterem, tak vám tenhle seriál bude stačit k pobavení. Předvídatelný sitcom s pár dobrými hláškami vhodný jako kulisa k večeři či snídani. 70% EDIT: Druhá série je slabší, schyluje se k degradaci o hvězdičku:-/(20.3.2009)

 • Tosim
  ***

  Joey se přestěhoval do LA, což se projevilo zejména na kráse žen (obzvlášť Drea de Matteo), zůstal stejně tupý (nebo ďábelsky -nepoznatelně- chytrý, jak chcete), ale pořád to prostě působí jako výcuc z Přátel. Ne že by to v leckterých chvílích nebyla legrace, už to "jen" není ono. Je to vlastně něco jako takový lehký závan nostalgie...(15.9.2006)

 • Radyo
  ***

  Většina humoru z Přátel vyvanula spolu s hlavními chybějícími aktéry, ti "náhradní" Joeyho kámoši a kámošky jsou zábavní sotva z poloviny tak, jako bývalá parta. Joey samotný je stále fajn, ovšem sám ten seriál nemá šanci utáhnout. Škoda.(18.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace