Drama / Fantasy / Mysteriózní

Nancy Schreiber

Kostýmy:

Danny Glicker
  • davidek

Zřejmě jsem se měl zhulit a pak by mi ten film dával smysl. Nevím. Hulení zkoušet nebudu.(26.2.2008)

Já bych víceméně napsal to samé, co kolega honajz. Ale dodám k tomu jen to, že se ostatním ani nechtělo přemýšlet, nebo něco takového vůbec nepochopili. Jinak si těch 31 % (k datu 20. 5. 2010) neumím vysvětlit. Pořád se ptám, proč se na ty filmy koukají, když jim nerozumí nebo je nebaví. Nikdo je přece nenutí. Jinak je z filmu docela hezká mozaika jednoho případu. Ale říkám si, jestli se mi to jen nezdálo...(20.5.2010)

Herdek, to tu nikdo neumi zapnout mozek? Ten film si pohrava s prinicipy stejne jako David Lynch, ale nabizi daleko vic stop a navodu k interpretaci. Dost chytry film, dobre natoceny.(1.2.2008)

• gombarix

- - - Courteney Cox v brýlích (galerie).(25.3.2008)

Jeden z docela pěkných "post-mortálních" filmů. Tedy, aspoň myslím... Ovšem vím celkem přesně, že je velmi, velmi podhodnocen.(28.11.2010)