Super prohnilí

Ripoux 3

Super prehnití

Komedie

Francie, 2003, 104 min

Jednička se mě moc líbila, dvojka mě moc zklamala a trojka působí jako příjemný návrat do oblasti vlídného humoru, který ti Francouzi umí tak hezky. Zábava k popukání to sice není, ale na staré známé se rozhodně dobře kouká. Jak zde již bylo napsáno. Prohnilí jednou, prohnilí navždy. 60%(15.4.2016)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 21.8.2015, réžia slovenského znenia (RTVS 2014) = - Dôstojné zakončenie sympaticky prehnitej trilógie. (22.8.2015)(22.8.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $5,576,000(28.6.2010)

Svěží a humorná oddychová zábava... i napotřetí. Claude Zidi napsal úžasně překombinovaný scénář, který je živnou půdou pro klasickou bláznivou komedii. Philippe Noiret a Thierry Lhermitte jsou minimálně stejně dobří jako v předchozích dílech a mladý Lorànt Deutsch jim to rozhodně nekazí. Příjemné překvapení!(11.1.2009)

Ještě poměrně dobře zrealizované připomenutí starých dobrých časů Prohnilých... Obávám se však, že tímto příběhem nikoho moc autoři nenadchnou. Kde jsou ty zlaté staré časy...(23.7.2009)