Super prohnilí

Ripoux 3

Super prehnití

Komedie

Francie, 2003, 104 min

Návrat po letech ke dvojici (nyní dokonce triu) vykutálených ne až tak čestných pařížských detektivů. A ani do třetice to není nuda čili tento nejmladší bratříček sérii ostudu nedělá. Jistě, v zásadě se pouze opakují "staré dobré postupy" z předchozích dílů, ale to je na tom to vůbec nejsympatičtější. Jde totiž v každém ohledu o závan osmdesátkové nostalgie, která sází na to, že již máte k sérii vybudován vřelý vztah z předchozích dílů. Pokud ne, tak pak to samo o sobě příliš neobstojí.(22.12.2004)

Už to sice není jako za starých dobrých časů - no ale pořád mám tyhle tak trochu jiné poldy ráda. Takže i když jsem váhala mezi 3 a 4 *, dávám nakonec 4*.(23.7.2007)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 21.8.2015, réžia slovenského znenia (RTVS 2014) = - Dôstojné zakončenie sympaticky prehnitej trilógie. (22.8.2015)(22.8.2015)

Ještě poměrně dobře zrealizované připomenutí starých dobrých časů Prohnilých... Obávám se však, že tímto příběhem nikoho moc autoři nenadchnou. Kde jsou ty zlaté staré časy...(23.7.2009)

Krásná pocta všem Prohnilým, která dokáže vykouzlit úsměv velmi lehkým a hlavně milým způsobem.:) Veškerá americká pokračování všech tzv. ,,ukončených filmových sérií,, by si měla vzít příklad jak se zachovává atmosféra a navazuje na předchozí ,,díly,,!!! Kdo ví a neviděl, ať neváhá a shání :)(5.10.2009)