poster

Případ Mahowny

 • Kanada

  Owning Mahowny

 • slovenský

  Prípad Mahowny

Krimi / Thriller / Drama

Kanada / Velká Británie, 2003, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Dosť dobré. Kam sa hrabú všetky dokumenty o Las Vegas, či gamblerstve. Toto je ten najtrefnejší a najmrazivejší spôsob, ako ukázať bežnému, hazardom neskazenému človeku, prečo by sa mal vyvarovať hracích stolov a automatov. Philip Seymour Hoffman znova dokazuje svoje vycibrené herecké kreácie. 80%.(22.10.2009)

 • Radek99
  ***

  Myslel jsem si, že to bude klasické retro krimi, ale je to spíš studie závislosti na sázení, gamblingu, které chybí napětí a nějaký překvapivý moment... I přes výborné herecké výkony jen průměrný film...(19.5.2015)

 • T2

  Rozpočet $10miliónovTržby USA $1,011,871Tržby Celosvetovo $1,176,302(18.1.2010)

 • Boss321
  ****

  Skvělé drama ze sázkažského prostředí, na kterém je přesně vidět jak lehce se zklouzne do světa hazardu, kde začínáte na stovkách a končíte na miliónech, jako v tomto případě. Nechce se mi ani věřit, že je to podle skutečné události. Philip Seymour Hoffman potvrzuje, že je to skvělý herec a role bankéře Mahownyho se zhostil na výbornou. Ovšem nutno podotknout, že i ostatní herci se zhostili svých rolí skvěle, obvzláště John Hurt. Příjemný snímek, u kterého ty necelé dvě hoďky utečou jako voda.........(12.3.2008)

 • rt12
  ***

  Příběh značně utahaný, bez sebemenšího vzrušení a napětí. Nezáživně natočeno. Nuda umocněná tím, že nemám pro tyhle s(h)ráče pochopení. Vše stavěné pouze na dokonalém Philipu Seymouru Hoffmanovi,, ale to je málo. Pro mně zklamání.(9.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace