poster

Přímý zásah

 • Kanada

  Direct Action

 • slovenský

  Priamy zásah

Akční / Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2004, 92 min

Režie:

Sidney J. Furie

Scénář:

Greg Mellott

Kamera:

Curtis Petersen

Hudba:

Adam Nordén

Producenti:

Gary Howsam

Střih:

Nick Rotundo
(další profese)
 • Caelos
  **

  Adolf Lundgren je béčkový herec a podle toho taky vypadají jeho filmy. Nicméně Přímý zásah zase tak hrozný není, patří k tomu lepšímu v čem hraje. Opět je tady v roli rambonátora, který ku příkladu postřelený se svázanýma rukama za zády zvládne tři chlapy a pak pobíhá uvnitř křížové kulometné palby a je úplně v klidu. Dolfí je prostě béčkař :-)(15.1.2009)

 • Paldini
  *

  Jen jsem nevěřícně kroutil hlavou nad touto kravinou. Dolph bojuje proti zkorumpovaným policistům. Všechny potenciální svědky nejdříve zpacifikuje a poté už bezbranné zastřelí. Proč? Jeden ze záporáků vůbec nemá motiv pro své nesmyslné jednání a hlavně Dolphova otravná kolegyně ani neukáže kozy, což by se na takovou béčkovou kravinu slušelo. Pokud chcete ušetřit 90 minut času, stačí se podívat na úvodní titulky, kde jsou ukázány všechny zásadní akční scény.(23.8.2008)

 • honajz
  *

  Tenhle film má tak 22 let zpoždění - tempem, zpracováním, námětem, zmatenou kamerou a střihem...(2.7.2012)

 • Pepinec
  **

  Vítejte na mistrovství světa v křupání lopatek, lámání kostí, siláckých řečí, nesmrtelnosti, a žvejkání žvejkaček. Vlajkonošem vítězné výpravy je přerostlé basketbalové monstrum ze Švédska oděné do trikolory českých národních barev. Přehlídka agentů se slušivými slunečními brýlemi, dodávek s tónovanými skly, a bojových scén s choreografií hodnou národnímu baletu nechť za doprovodu hudby jak střižené z eroťáku propukne...(13.2.2012)

 • mzss1
  ****

  Nejvíce mi na filmu bavilo to jediné - příběh. Celkem mě to chytlo, zkorumpovaní poldové. Lundgren a jeho partačka. PRostě skvělé. Akce tu je dost. Hudba průměr. Něco bych tu změnil, ale i tak jsem spokojen. 80% = ****(6.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace