poster

Přímý zásah

 • Kanada

  Direct Action

 • slovenský

  Priamy zásah

Akční / Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2004, 92 min

Režie:

Sidney J. Furie

Scénář:

Greg Mellott

Kamera:

Curtis Petersen

Hudba:

Adam Nordén

Producenti:

Gary Howsam

Střih:

Nick Rotundo
(další profese)
 • Caelos
  **

  Adolf Lundgren je béčkový herec a podle toho taky vypadají jeho filmy. Nicméně Přímý zásah zase tak hrozný není, patří k tomu lepšímu v čem hraje. Opět je tady v roli rambonátora, který ku příkladu postřelený se svázanýma rukama za zády zvládne tři chlapy a pak pobíhá uvnitř křížové kulometné palby a je úplně v klidu. Dolfí je prostě béčkař :-)(15.1.2009)

 • Slasher
  ***

  Can one man make a difference? Průměrný akční film. Frank (Lundgren) je policajt bez jediné skvrnky, což se fakt nedá říct o ostatních z místního oddělení. Když selže jejich pokus naklonit si ho na svojí stranu a odvrátit tak hrozbu, že proti nim bude svědčit u soudu, musí ho prostě a jednoduše za každou cenu sejmout. Jenže Frank není žádnej posera. Problém tohohle filmu je, že je to trochu moc slátanina. Hodný fízlové, zlí fízlové, číňani, děti, advokáti, FBI a dokonce afghánci, prostě bordel. Střílení a bitek je tak akorát, Dolph si to dává i klasicky s brokovnicí a zásadně se žvýkačkou. A jistí ho přitom nějaká zaučující se mladá policajtka. Ujde to, ale vyšumí to.(27.1.2008)

 • Tommassi3
  **

  "Myslíš, že nám všem odumřel mozek ??" ;)(16.10.2014)

 • 5150
  **

  Příjemné překvapení a důkaz o tom, že Dolph Lundgren stále ještě umí pořádně nakopat padouchům prdel. Jen to chtělo víc hlášek a bylo by to dokonalý..))(19.5.2008)

 • Enšpígl
  **

  Děj trošku nudí, kdyby Dolph Lundgren místo tolika keců radši zmlátil nebo zastřelil více lidí udělal by lépe. Hodně keců, malo hvězdiček,(29.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace