Přímý zásah

Adam Nordén

Gary Howsam

Nick Rotundo
  • Tommassi3

"Myslíš, že nám všem odumřel mozek ??" ;)(16.10.2014)

• 5150

Příjemné překvapení a důkaz o tom, že Dolph Lundgren stále ještě umí pořádně nakopat padouchům prdel. Jen to chtělo víc hlášek a bylo by to dokonalý..))(19.5.2008)

Film se odehrává v jeden den. Ve filmu vidíme jeden den policisty Dolpha Lundgrena, který stojí za to. Musím říct že oproti jeho předešlým filmům je toto skvost. Akce tam je, střílí se tam, tak co víc čekat od obyčejného akčního filmu.(3.5.2008)

• Chrustyn

Originální scénář, skvělí herci, nonstop akce. Tak tohle se zde opravdu nekoná. Další nudný akčňák s béčkovým hercem od ještě více béčkového režiséra, který nepřináší vůbec nic nového a ani se nesnaží to staré a ohrané klišé nějak vylepšit. Snad půlka filmu se odehrává v autě občas nás čeká nějaká ta bitka a nebo trapná přestřelka při, kterých všichni mají nekonečně nábojů, které jsou ale tak slabé, že ani nedokáží udělat díru do auta. 2* dávám proto, že existují ještě horší a nudnější filmy než je tenhle. A to je docela smutný. Pokud si chcete ušetřit čas tak skoukněte úvodní titulky ve kterých se vám převypraví celý film.(15.4.2008)

• mysiak

Kam speje ten Dolph Lundgren?(5.7.2008)