poster

Přímý zásah

 • Kanada

  Direct Action

 • slovenský

  Priamy zásah

Akční / Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2004, 92 min

Režie:

Sidney J. Furie

Scénář:

Greg Mellott

Kamera:

Curtis Petersen

Hudba:

Adam Nordén

Producenti:

Gary Howsam
(další profese)
 • Caelos
  **

  Adolf Lundgren je béčkový herec a podle toho taky vypadají jeho filmy. Nicméně Přímý zásah zase tak hrozný není, patří k tomu lepšímu v čem hraje. Opět je tady v roli rambonátora, který ku příkladu postřelený se svázanýma rukama za zády zvládne tři chlapy a pak pobíhá uvnitř křížové kulometné palby a je úplně v klidu. Dolfí je prostě béčkař :-)(15.1.2009)

 • Andersis
  ***

  Film se odehrává v jeden den. Ve filmu vidíme jeden den policisty Dolpha Lundgrena, který stojí za to. Musím říct že oproti jeho předešlým filmům je toto skvost. Akce tam je, střílí se tam, tak co víc čekat od obyčejného akčního filmu.(3.5.2008)

 • Paldini
  *

  Jen jsem nevěřícně kroutil hlavou nad touto kravinou. Dolph bojuje proti zkorumpovaným policistům. Všechny potenciální svědky nejdříve zpacifikuje a poté už bezbranné zastřelí. Proč? Jeden ze záporáků vůbec nemá motiv pro své nesmyslné jednání a hlavně Dolphova otravná kolegyně ani neukáže kozy, což by se na takovou béčkovou kravinu slušelo. Pokud chcete ušetřit 90 minut času, stačí se podívat na úvodní titulky, kde jsou ukázány všechny zásadní akční scény.(23.8.2008)

 • jojinecko
  **

  2,5*/5...Suverénne najlepší film v novom miléniu s Dolphom v hlavnej roli, hoci stále je to béčkový sajrajt, ľahko evokujúci 80 roky:) Večne žuvajúci Dolph je tu najviac "cool" so všetkých filmov, opäť je sám proti všetkým, posledný spravodlivý, drsný a neohrozený. Keď k tomu prirátame parádne hovadský dabing s neodmysliteľnými hláškami, vyjde mi z toho celkom slušné hodnotenie na Lungrena:)(31.7.2007)

 • 5150
  **

  Příjemné překvapení a důkaz o tom, že Dolph Lundgren stále ještě umí pořádně nakopat padouchům prdel. Jen to chtělo víc hlášek a bylo by to dokonalý..))(19.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace