Přímý zásah

Adam Nordén

Gary Howsam

Kostýmy:

Emily Cade

Klasická akční podívaná, která nepřináší nic nového, ale baví to a o to jde! // Akce je zde dost, souboje jsou super, přestřelky se dají. Námět zajímavý a hudba je parádní, občas napětí. Herecké obsazení se dá, Dolph žvýká, hláškuje, tváří se drsně a s nikým se nesere, zbytek výrazně slabší, ale nemám s nikým problém. // Akce mohlo být klidně víc, přestřelky mohly být lepší a víc soubojů bych uvítal, navíc filmu chybí pořádné tempo. // Jdu si stáhnout ještě nějaký akční kousek s Dolphem, ten je opravdu největší klad filmu, zbytek šlape ve slušném průměru a dá se na to koukat, co víc k tomu říct, bohužel mně to na jedno shlédnutí stačí, ale bavil jsem se. 6/10(7.9.2013)

• Chrustyn

Originální scénář, skvělí herci, nonstop akce. Tak tohle se zde opravdu nekoná. Další nudný akčňák s béčkovým hercem od ještě více béčkového režiséra, který nepřináší vůbec nic nového a ani se nesnaží to staré a ohrané klišé nějak vylepšit. Snad půlka filmu se odehrává v autě občas nás čeká nějaká ta bitka a nebo trapná přestřelka při, kterých všichni mají nekonečně nábojů, které jsou ale tak slabé, že ani nedokáží udělat díru do auta. 2* dávám proto, že existují ještě horší a nudnější filmy než je tenhle. A to je docela smutný. Pokud si chcete ušetřit čas tak skoukněte úvodní titulky ve kterých se vám převypraví celý film.(15.4.2008)

• jojinecko

2,5*/5...Suverénne najlepší film v novom miléniu s Dolphom v hlavnej roli, hoci stále je to béčkový sajrajt, ľahko evokujúci 80 roky:) Večne žuvajúci Dolph je tu najviac "cool" so všetkých filmov, opäť je sám proti všetkým, posledný spravodlivý, drsný a neohrozený. Keď k tomu prirátame parádne hovadský dabing s neodmysliteľnými hláškami, vyjde mi z toho celkom slušné hodnotenie na Lungrena:)(31.7.2007)

• honajz

Tenhle film má tak 22 let zpoždění - tempem, zpracováním, námětem, zmatenou kamerou a střihem...(2.7.2012)

• mysiak

Kam speje ten Dolph Lundgren?(5.7.2008)