poster

Píseň lásky samotářky

 • USA

  A Love Song for Bobby Long

 • Slovensko

  Pieseň lásky samotárky

Drama

USA, 2004, 119 min

Režie:

Shainee Gabel

Kamera:

Elliot Davis

Hudba:

Nathan Larson

Producenti:

Bob Yari, David Lancaster

Střih:

Lee Percy

Scénografie:

Sharon Lomofsky

Kostýmy:

Jill M. Ohanneson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Crazer
  *****

  Jednoduché ale zároveň originální. Po celou dobu na mě dýchala atmosféra poklidného venkovského prostředí a soužití třech hrdinů. Každopádně film není přikladem zdravého životního stylu či perfektního soužití rodiny, ale vše bylo tak dokonale promyšleno, zpracováno a přeneseno na filmové plátno a zároveň i zakončeno. Film, který pro mě vyjadřuje radování se z maličkostí a všedních věcí s nezapomenutelnou scénou na verandě venkovského domu. Pro mě to byl jeden ze silnějších, nezpomenutelných filmů.(29.3.2008)

 • jojinecko
  ****

  Citlivo a inteligentne natočená "nekomerčná" dráma s výbornými hereckými výkonmi (Travolta prekvapil, Scarletka je dlhodobo moja favoritka:), popretkávaná niektorými peknými myšlienkami a citátmi...Veľmi príjemné prekvapenie!(16.7.2006)

 • Kubick
  ****

  Sympatický snímek nabízí detailní sondu do zhýralého života dříve úspěšného profesora angličtiny a jeho kamaráda, který s ním shodou určitých okolností sdílí starý dům. Jedinými přáteli jejich srdcí je alkohol, ale jen do té doby, než se za nimi vydá dcera právě zemřelé Lorraine, aby poodkryla tajemství, do níž byl její život zahalen. Do té doby fádní život dvou ztroskotanců tak nabývá nového významu, kde nebude chybět prostor pro překvapení, pochopení, ale i smutek.(30.1.2006)

 • Khalesi
  *****

  ..šťastie nahradzuje v živote to, čo mu chýba v dĺžke...aká pravda. Príbeh o ľuďoch, ktorí si vzájomne poskytli šancu. Ona im zmenila životy pretože ich potrebovala a milovala, ako svoju rodinu, ktorú nemala. Oni jej na oplátku dali možnosť študovať, rásť a vstúpiť do života o ktorom sa jej ani nesnívalo. Dvaja alkoholici bez cieľa a samotárske, protivné dievčisko, vytvorili láskyplnú rodinu a navzájom urobili šťastným jeden druhého. A srdce je osamelý lovec:)(13.3.2014)

 • Ant
  ****

  Moc příjemný film o třěch ztroskotancích. Od začátku je vám tak nějak jasné, o co půjde, přesto děj nezevšední a snadno se jím necháte unášet. Pro herce mám jen slova chvály. Zvlášť dosud neokoukaný Gabriel Macht zanechal moc dobrý dojem. Hvězdu navíc si film zaslouží už jen pro svou kouzelnou jižanskou atmosféru, která dokáže každý film přenést na úplně jinou úroveň.(28.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace