Píseň lásky samotářky

Nathan Larson

Bob Yari, David Lancaster

Lee Percy
  • mandes

rozpočet : ? tžby celosvetovo : $988,636(18.12.2006)

Celkem kvalitní film který mě přesvědčil o tom že Travolta je kvalitní dramatický herec. Film je bohužel dost, zdlouhavý ale je tu i Gabriel MAcht a když je na scéně spolu s Travoltou je radost na to koukat, bohužel Johhansson ač sympatická mě strašně otravovala. No ale celkem paráda.(27.4.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $164,308Tržby Celosvetovo $1,841,260 ║ Taký menší filmýk kde opäť takmer všetku pozornosť strhne sympatická Scarlett Johansson ale nestratí sa tu ani prešedilevý "otravní" starík John Travolta, aj keď on sa do vážnych úloh moc nehodí, dal sa v určitej norme stráviť, za čo môže aj celkom neokukaní/ pestrý dej, ponúkajúci plno ostrých rečí a nepekných slovných výmen, ktoré v konečnom výsledku vyznejú v drámu o ľudských osudoch skúšaných hrátkami osudu. /70%/(14.3.2009)

Hmm, velice zajímavý snímek, který jsem ani nevěděla, jak zhodnotit.... proto se aspoň z části rozepíšu... Co mě tu nejvíc těšilo a zaujalo, byly rozhodně herecké výkony Scarlett Johansson a Johna Travolty, který byl ve své roli naprosto skvělý! Pro mě to byl film plný citátů, hlubokých dialogů a především souznění více duší v jednu. Možná by neškodila kratší stopáž, přeci jen se toho tu zas tolik nedělo, ale při líné sobotě mi to ani nevadilo a nakonec mi to dokonce uteklo. Hrozně jemný příběh založený na citech, které se svým způsobem schovávají a vyjdou navenek, když už to nejde vydržet a nezbyde nic jiného, než vybuchnout... Knížky, hlas i zpěv Travolty, naprosto přirozeně natočený film, který si na nic nehraje a jen popisuje chvíle, během kterých zjišťujeme, kdo vlastně jsme a čeho jsme schopni dosáhnout. Konec byl symbolický a udělal perfektní tečku za tím příběhem, nejen propojení se začátkem, ale i kniha jako třešnička na dortu. ,,I´m so full. Me too. Me too. I wish it would snow. Me too. Me too. But I love the rain. Me too. Me too."(3.3.2012)

Scarlett Johansson má skvelé prsia. John Travolta má zhnitý palec a biele vlasy. Deborah Kara Unger má vrásky okolo očí a kratšiu rolu, ako by som si prial. John Travolta kríva, cituje významných spisovateľov, hrá na gitare a spieva, dokonca tancuje, močí krv, veľa pije a fajčí, pôžitkársky napĺňa slovníkovú definíciu slova "nihilizmus" v stále-jazzovom new orleans. A Scarlett Johanson má skvelé prsia . . .(20.10.2008)