Team America: Světovej policajt

Trey Parker

Bill Pope

Kostýmy:

Karen Patch

Drsná doba si žádá drsnou satiru. 90% Zajímavé komentáře: Tetsuo, betelgeuse, DDT, Aiax, Berry, Rocket(9.3.2005)

Vynikajúca výprava a dizajn bábok, a zopár skvelých fórov (a paródií a narážok). Ale tiež množstvo zbytočne amorálnych a dekadentných scén, ktoré nie sú smiešne, ale kŕčovité, a zabíjajú potenciál filmu, ktorý mal na viac (to prehlasujem ako fanúšik South Parku).(6.8.2005)

South Park jsem moc nesledoval, viděl jsem pár dílů, ale líbil se mi ... A pak přišlo tohle .. Viděl jsem na to ukázky a řekl jsem si, ten film prostě chci a musím vidět ... Viděl jsem, líbilo se. Žeru, klidně se podívám i 1045x za sebou a vždy mě bude bavit. Ale myslím, že je tam až přespřílíš sprostých slov.(21.5.2009)

Čekala jsem sarkastickou podívanou o paranoie země hvězd. . Ale nějak jsem se ztratila, není mi jasné .na koho mají (měli, nebo budou mít) tvůrci vlastně pifku???. Začátek např. zprávy ze světa ( Paříž, Káhira) „Team America znovu nasral celý svět“ sliboval ostrou politickou satiru a chvíli se zdálo, že hlavním cílem útoku bude Bílý dům a především onen nejvyšší policajt světa, ale satira se nějak rozplizla do zmatena a do ztracena. Takže nakonec zůstala jenom loutková Kámasútra. Hodnotím stejně jako Pearl Harbor ***. PS Team America mně zabil 2 mé oblíbence z Top 5.(4.3.2005)

Nikdy nezapomenu na to praštěné mávání rukama ve vzduchu a parodování Matta Demona,kterého fakt nesnáším.Hrozně se mi to líbilo,4/5.(2.3.2011)