Team America: Světovej policajt

Trey Parker

Bill Pope

Kostýmy:

Karen Patch

Pár velmi dobrých fórů, většinu času ale jen marné čekání na to, kdy se ten film aspoň trochu začne podobat South Parku. Nezačne. I proto v mé mysli převládlo lehké zklamání z nevyužité šance. Přesto si netroufnu dát méně, než 3 hvězdičky.(30.3.2007)

Hodne drsna parodie. Vsechny ty klise a dojemne sceny z akcnich filmu pusobi v podani loutek desne komicky (Slib mi, ze nikdy nezemres. Slibuji., zastaveni bomby v posledni sekunde atd.). South Park to sice neni, ale to se dalo cekat. Navic tu je Michael Moore jako atentatnik, spousta vostrejch pisnicek ("Kazdy ma AIDS", " Amerika, fuck you" "Pearl Harbor stal za hovno" atd.), sex loutek, mega vostrej monolog o sracich, curacich a zmrdech a drsnej zaver Team America vs. herci v čele s Alecem Baldwinem. Skoda, ze film ma nekolik hluchych mist, jinak by to bylo jasne za pet, ale takle jen 4.(19.3.2005)

Met Deejmn!(16.11.2010)

Skvělé písničky, zajímavé zpracování, výborné fórky. Kim forever. :D South Park je ale pořád o třídu výš.(15.5.2012)

South Park jsem moc nesledoval, viděl jsem pár dílů, ale líbil se mi ... A pak přišlo tohle .. Viděl jsem na to ukázky a řekl jsem si, ten film prostě chci a musím vidět ... Viděl jsem, líbilo se. Žeru, klidně se podívám i 1045x za sebou a vždy mě bude bavit. Ale myslím, že je tam až přespřílíš sprostých slov.(21.5.2009)