poster

Team America: Světovej policajt

 • USA

  Team America: World Police

 • Německo

  Team America: World Police

 • Německo

  Team America

 • Slovensko

  Team America: Svetový policajt

 • Slovensko

  Tím Amerika: Svetová polícia

Loutkový / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Německo, 2004, 98 min

Režie:

Trey Parker

Kamera:

Bill Pope

Kostýmy:

Karen Patch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ***

  Konečně někdo natočil s tímhle dementním typem loutek něco, co si ze sebe dokáže udělat legraci, ne jako například esence tuposti zvaná Thunderbirds (myšlen původní loutkovo-hraný seriál). Bohužel, autoři to zřejmě přehnali s fekáliemi nebo možná s tou protivšempolitickou agitací bez nějakého hlubšího smyslu, který tu byl například v South Parku. Team America je rozhodně film, který byste měli vidět, ale spíš jako takovou zajímavost (a proč si to nepřiznat, i kvůli některým těm fórům) - a rozhodně nemá na to, aby pokořil Peklo Na Zemi, proto jen 60%.(23.2.2007)

 • Faye
  ***

  Čekala jsem sarkastickou podívanou o paranoie země hvězd. . Ale nějak jsem se ztratila, není mi jasné .na koho mají (měli, nebo budou mít) tvůrci vlastně pifku???. Začátek např. zprávy ze světa ( Paříž, Káhira) „Team America znovu nasral celý svět“ sliboval ostrou politickou satiru a chvíli se zdálo, že hlavním cílem útoku bude Bílý dům a především onen nejvyšší policajt světa, ale satira se nějak rozplizla do zmatena a do ztracena. Takže nakonec zůstala jenom loutková Kámasútra. Hodnotím stejně jako Pearl Harbor ***. PS Team America mně zabil 2 mé oblíbence z Top 5.(4.3.2005)

 • don corleone
  ****

  Loutková podívaná, která má sice hluchá místa, ne každý dialog vás uzemní, ale přesto hodně zábavné dílko. Samozřejmě za předpokladu dobré angličtiny a znalosti amerického prostředí a kultury. Už kvůli souboji loutky s kočkou se vyplatí vidět! Chudák Matt Damon :-)(7.5.2005)

 • Shit
  *****

  Tak tohle je ukrutná řežba, podle mě nápad udělat celovečerní film s loutkama je fakt geniální. Trey Parker a Matt Stone tohle prostě umí, už to mnohokrát dokázali v south parku, ale tady to ještě vylepšili. spousty parodujících a krvavých scén a když pak vlítnou do divadla a zmasakrujou Matt Damona, tak si nemůžu pomoct a musim dát 5*(29.3.2005)

 • Tetsuo
  *****

  S dobrými titulky, průměrnou angličtinou a dobrou znalostí americké popkultury za 5*, s jakýmkoli handicapem klesá hodnocení na libovolný počet. Jo, a ještě to chce velmi uvolněný smysl pro humor. Ten film je až neskutečně vymazlený. Trey Parker a Matt Stone jsou čím dál tím lepší. A pak že nihilizmus nemůže být kreativní...(25.12.2004)

 • - Sean Penn byl natolik znechucen ztvárněním své postavy ve filmu, že tvůrcům poslal rozzlobený dopis. Ten byl později uveřejněn v několika novinách a časopisech. (HellFire)

 • - Team America měl nejdříve, hlavně kvůli erotické scéně, rating NC-17. Parker jí nakonec stříhal až 12-krát, aby získal rating R. (imro)

 • - Šaty, které na sobě má Lisa v závěru filmu, jsou ty samé šaty, které nosí Kate Capshaw na začátku filmu Indiana Jones a Chrám zkázy. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace