poster

Team America: Světovej policajt

 • USA

  Team America: World Police

 • Německo

  Team America: World Police

 • Slovensko

  Team America: Svetový policajt

 • Slovensko

  Tím Amerika: Svetová polícia

Loutkový / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Německo, 2004, 98 min

Režie:

Trey Parker

Kamera:

Bill Pope

Kostýmy:

Karen Patch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hitman_47
  *****

  Jo kurva...sme čuráci a vyjebáváme s pyčema - ale ještě tu sou prdele. A pokud se k tomuto filmu neudělá pokračování, tak se budem topit ve sračkách.(19.1.2005)

 • arachneuss
  *****

  Loutkový upgrade South Parku přetaven do jedné z nejvtipnějších komedií historie.(22.2.2008)

 • mandes
  *****

  rozpočet : $32 million tržby celosvetovo : $50,826,898(1.5.2007)

 • betelgeuse
  ***

  Jak ukazuje finále filmu, mohla to být výborná zábava... kdyby nebylo loutek. Ano, loutky umějí kopulovat, mohou být masakrovány, taky umějí zvracet, a především dokážou evokovat bombastičnost hollywoodských akčních scén a stupiditu hollywoodských klišé - bohužel ani jedno naplno neparodují. Jinými slovy je to subverze, která není dost parodická na to, aby z klišé (typu traumat z minulosti) setřepala tu usazenou nudu; pořád tam zůstává červík ambice natočit s loutkama něco, co by bylo miniaturní imitací hraných filmů. A to už nemluvím o tom, že loutky jsou mizernými komiky (chybí jim mimika a timing) a nudnými zpěváky, plus ty hollywoodské se svým vzorům pramálo podobají (takže místo takového Tima Robbinse je vlastně mrzačený jenom kus dřeva). Vrcholem filmu je tak až Kimův metamorfózní epilog.(8.12.2006)

 • B!shop
  ****

  Hodne drsna parodie. Vsechny ty klise a dojemne sceny z akcnich filmu pusobi v podani loutek desne komicky (Slib mi, ze nikdy nezemres. Slibuji., zastaveni bomby v posledni sekunde atd.). South Park to sice neni, ale to se dalo cekat. Navic tu je Michael Moore jako atentatnik, spousta vostrejch pisnicek ("Kazdy ma AIDS", " Amerika, fuck you" "Pearl Harbor stal za hovno" atd.), sex loutek, mega vostrej monolog o sracich, curacich a zmrdech a drsnej zaver Team America vs. herci v čele s Alecem Baldwinem. Skoda, ze film ma nekolik hluchych mist, jinak by to bylo jasne za pet, ale takle jen 4.(19.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace