O Malence

Palculienka

Animovaný / Rodinný / Fantasy / Romantický

Irsko / USA, 1994, 86 min

Předloha:

Hans Christian Andersen (kniha)

Tahle pohádka je opravdu pro děti a tak by se to i mělo hodnotit. Já jsem Malenku popvrvé viděla, když mi byli tři roky. Koukala jsem na ní, když jsem byla nemocná a to mi zůstalo do teď. Je mi skoro 20 a pokaždé, když jsem nemocná, tak si Malenku pustím. Prostě vypnu a jen koukám a poslouchám ty písničky. Nevim co v tom hledáte za vědu. Má to celkem nízké hodnocení. Pokud se Vám to opravdu nelíbí - OK, ale jestli v tom hledáte hlubší význam, nějakou filozofii, nebo co... - Haló, je to pohádka pro děti! Zvířátka, písničky, láska, dobrodružství - vše v dětské dávce, tak by se to mělo i brát. Já to hodnotím, tak, jak se mi to líbilo, jako malé. Teď, když se na to koukám, jen se vracím do dětských let.(16.4.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,373,501Tržby Celosvetovo $13,300,000/80%/(6.4.2010)

• bestlama

Jak se často zmiňuji, nemám rád animované filmy, jen vyjímečně, ale tenhle výjimkou neni ... Prostě pro mě nuda :)(16.3.2010)

• AdaMM

Je to upřímně dost bída :((23.7.2016)

Český dabing (Korn, Bílá aj.) je perfektní a minimálně jednu * přidává.(23.2.2013)