poster

Dračí doupě

 • USA

  Dungeons & Dragons

 • Slovensko

  Dračie diery

Dobrodružný / Fantasy / Akční

USA / Česko, 2000, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Indiana
  odpad!

  Tak tohle je snad ta největší blbost, jakou jsem kdy viděl. Film je dementní po výpravné, vizuální i herecké stránce (a to v tom hraje Irons) a to dokonce na takové úrovni, že jsem se u toho chtěl zastřelit.(9.6.2005)

 • hippyman
  **

  no tak jako jasně, že to byla kravina... ale sakra dračí doupě! kdo hrál tuhle hru prakticky celé dětství, nemůže to hodit do koše, ani kdyby... prostě nikdy! 40%(31.7.2007)

 • prome
  odpad!

  Kamos o tom bsnil jak je to buhvi jaky film a tak jsem se na nej koukl a hned jsem litoval ze jsem to vubec zapl protoze tato radoby akcni fantasy je spise fadni a nudna kravina za kterou by se meli tvurci styded(1.11.2006)

 • igi B.
  ***

  To je křiku, to je křiku... To je tady zase ale hysterie. Nejsem žádný náruživý fanda fantasy, takže asi mám trochu odstup a nechápu ten povyk o odpadu... Je to jen taková průměrná pohádka pro lehce pubertální děti a bohužel to se na filmu asi nejvíc podepsalo. A možná, že kvalitu tohoto dílka ovlivnila i hojná účast té naší strany české hezké... :-)) Takže tak šumadrak. Zkrátka vcelku zábavný filmek béčkového řádu pro tátu s klukama v pošmourném sobotním odpoledni. Ovšem pozor! Každopádo stravitelné jen v původním znění (s titulky). Se zoufalým českým dabingem i mně to připadalo o dost pitomější, než ve skutečnosti je, ale to snad ani jinak být nemůže - že... ;-) . . . Takže - dvě a půl hvězďule dračule je myslím poctivé hodnocení - a tu půlku k okrouhlení nahoru za ty draky.(23.11.2005)

 • Faidra
  *

  Jeremy Ironsi, mám prostou otázku, pronásledující lidstvo od počátku dějin. PROČ?(1.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace