Dva a půl chlapa (TV seriál)

Two and a Half Men

• SK název

Dva a pol chlapa

Komedie

USA, 2003, 246x20 min

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch, April Bowlby, Emmanuelle Vaugier, Kelly Stables, Graham Patrick Martin, Jenny McCarthy, Robert Wagner, Ming-Na Wen, Megan Fox, Blythe Danner, Lucy Lawless, Krista Allen, Suzanne Whang, Valerie Azlynn, Kay Panabaker, Josie Davis, Brian Wade, Alicia Coppola, Kristin Bauer van Straten, Conchata Ferrell, Melanie Lynskey, George Katt, Denise Richards, Jodi Lyn O'Keefe, Jenna Elfman, Gail O'Grady, Tricia O'Kelley, Karen Trella, Eric Allan Kramer, Kate Luyben, Enrique Iglesias, Susse Budde, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Kimberly Oja, Justine Eyre, Teri Hatcher, Jennifer O'Dell, Diane Sellers, Mikki Padilla, Martin Sheen, Janeane Garofalo, Camryn Manheim, Susan Blakely, Allison Janney, Sandra Purpuro, George Eads, Jeri Ryan, Dale Waddington, Laura McLauchlin, Michael Clarke Duncan, Deena Dill, Ana Alexander, Orson Bean, Ted Garcia, Christopher T. Wood, Sandra McCoy, Cazzy Golomb, Kevin Sorbo, Nectar Rose, Nikita Ager, Ken Jeong, Juliette Goglia, Chris O'Donnell, Sean Penn, Harry Dean Stanton, Liz Vassey, Missi Pyle, Judy Greer, Richard Lewis, Susan Sullivan, Heather Locklear, Jake T. Austin, Byrne Offutt, Lee Garlington, Brittney Powell, Ion Overman, Mike Connors, Katherine LaNasa, Irena A. Hoffman, Emilio Estevez, Maria Tornberg, Carrie Reichenbach, Virginia Williams, Aja Evans, Lori Lively, Amanda Gallo, Noel Fisher, Cristine Rose, Arturo Gil, Annie Potts, Sara Rue, Stacey Travis, Carol Kane, Lisa Jay, Joe Dietl, Diane Delano, Natalie Zea, Annie Mumolo, Thomas Gibson, Lilli Birdsell, Courtney Thorne-Smith, Darryl Stephens, Alana De La Garza, Kelly King, Sophie Winkleman, Diora Baird, Sonia Rockwell, Jud Tylor, Bob Levitan, Elise Robertson, Helena Mattsson, Patton Oswalt, John Amos, Stacy Keach, Joel Murray, Will Sasso, Mark Deklin, Joe Manganiello, David Starzyk, Marisa Tayui, Jack Plotnick, Kathy Bates, Christopher Neiman, Iqbal Theba, Jessica Hall, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Brooke Shields, Michael Lowry, Miley Cyrus, Stephanie Jacobsen, Jaime Pressly, Rib Hillis, Chloe Webb, Nicole Forester, Amanda Swisten, Andrea Savage, Emily Osment, Hilary Duff, Natalie Denise Sperl, Brooke D'Orsay, Amanda Musso, Skyler Caleb, April Betts, Amber Tamblyn, Candace Kita, Georgia Engel, Johanna Black, Danielle Bisutti, Lynda Carter, June Squibb, Aly Michalka, Sab Shimono, Angelique Cabral, Tiffany Panhilason, Dylan Minnette, Jessica Lundy, Jamie Rose, Elle Evans, Ken Lerner, Mila Kunis, Brian George, Steven Tyler, Bre Blair, Stephanie Brown, Sofia Mattsson, Abbie Cobb, Jeff Probst, Odette Annable, Clark Duke, Elizabeth Ho, Kimberly Hebert Gregory, Brian Smith, Jackie Debatin, Nicole Travolta, Jon Lovitz, Valery M. Ortiz, Clint Culp, Jen Lilley, Brad Paisley, Brooke Mackenzie, Ashley Edner, Steven Krueger, Jennifer Ann Massey, Billy Gibbons, Amelia Brantley, Tara Perry, Carrie Stevens, Jelly Howie, Larry Cedar, Shiloh Nelson, Amanda Detmer

Seriál, který svou vytrvalostí v křečovitém držení se jednoho a téhož tématu předčí i bandu sparťanských hooligans u výčepu. Charlie Sheen je už hafo sezón stále stejný prudce úspěšný muž, známý svůdce žen a velký vtipálek, ačkoliv jeho oblečení by si na sebe normální člověk nevzal ani na maškarní bál a jeho páčo pomalu, ale jistě šedne a bicáky atrofují. Naproti tomu John Cryer je stále tentýž ubožák, jehož je škoda popisovat více slovy. Jo a pak je tu ještě ta jejich nesnesitelná matka, "jejich" "malý" Jake, jejich hospodyně dicke Berta a pak už jen davy bezejmenných roštěnek. Taktikou zákopové války vedené stále týmiž prostředky bez jakékoliv znatelné známky postupu na tu či onu stranu si tahle partička získala početný zástup fanoušků, a vzhledem k průměrné metráži osolárkované ženské kůže na jeden díl seriálu je asi jasné, z jakého tábora se tento zástup rekrutuje;) Jednou za čas se na jeden díl mrknu, ale je to prostě jen solidní průměr. 60%(18.8.2008)

V Americe velmi populární seriál, za který Charlie Sheen inkasuje nemalé peníze v česku příliš neletí. Není to tím, že by nebyl kvalitní a na každých 25 minutách nepředkládal divákovi dostatek humorných scének a pohledů především Charliho Sheena, ale už samotné zařazení do podivných odpoledních hodin je od televize trochu nůž do zad. Přes kvality si osobně neumím představit, sledovat seriál o dvou bratrech a synovi jednoho z nich déle častěji než jednou za týden:). O více sezónách ani nemluvím.(20.5.2009)

Řek bych, že to vůbec není špatné, na to, že jsem o tom nikdy neslyšel, na Nově to na mě vybaflo z nenadání a ani tady na ČSFD jsem to zprvu nemohl najít, tak mě to překvapilo opravdu dost. Charlie Sheen jenom dokazuje, že na komedie byl on vždycky vysazenej. Vždycky byl a vždycky bude. Každopádně na ty nejlepší komediální seriály to určitě nemá (na který kouknu třeba třikrát za sebou), ale rozhodně to zabaví i tak. (7/10)(11.6.2008)

__Two and a Half Men: kompletná 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,993,989 //počet predaných kusov 148,852║ __Two and a Half Men: kompletná 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,831,413 //počet predaných kusov 60,363 ║ __Two and a Half Men: kompletná 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,446,777 //počet predaných kusov 101,555 ║ __Two and a Half Men: kompletná 4.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,979,930 //počet predaných kusov 68,297 ║ __Two and a Half Men: kompletná 5.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,786,374 //počet predaných kusov 96,115 ║ __Two and a Half Men: kompletná 6.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,822,475 //počet predaných kusov 144,591 ║ __Two and a Half Men: kompletná 7.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,317,866 //počet predaných kusov 74,794(18.1.2011)

Občas v TV sleduji. Od nenávisti to přišlo do stavu, kdy se u toho i zasměju...(9.7.2008)

(3,5* noo, Čárlí to se ženskýma prostě umí)(29.5.2011)

Dosť dobrý sitcom ktorý vždy pobaví.......................Soundtrack Dennis C. Brown: 1. Men men men men, manly men men men(31.12.2010)

„Jake, máš tu babičku.“ – „Ó bože.“ – „Stojí za tebou.“ – „Ó bože babička, super!“ Ak dostane známejší herec vlastnú seriálovú šou (Matt LeBlanc – „Joey“, James Belushi – „Bláznivý Jimov život“), môže ňou dosiahnuť úspech, ale nie je to nič iné, len smutný "prepad" z kino filmov do televízie. Sitkom „Dva a pol chlapa“ stavia do popredia Charlieho Sheena, niekdajšiu hviezdičku (MLADÉ PUŠKY, HORÚCE STRELY 1 - 2), slávnejšieho brata Emilia Esteveza a syna ešte slávnejšieho Martina Sheena. Charlie sa v tomto sitkome predstavuje ako sukničkár, ktorý si nie je ochotný priznať štyridsiatku na krku, ale u žien má napriek tomu úspech a vždy má pripravenú radu pre svojich dvoch chlapov, s ktorými býva. Pre nemožného mladšieho brata (Jon Cryer alias Pfaffenbach z HORÚCICH STRIEL) a jeho obézneho dospievajúceho syna (Angus T. Jones). Samotná šou nie je „nič moc“, uchádzajúci priemer. No faktom je, že samotný Sheen je profesionál, ktorý si vie vychutnať vtipnú pointu, takže pozeranie vyložene nenudí (formát sitkomu si vyskúšal, už keď nahradil Michaela J. Foxa vo „Všetkých starostových mužoch“). Tento americký sitkom sa však od tuctov iných v ničom mimoriadnom nelíši.(31.12.2004)

• DaviD3141

{1. séria} » (55%)▐ {2. séria} » (60%)▐ {3. séria} » (65%)▐ {4. séria} » (65%)▐ {5. séria} » (70%)▐ {6. séria} » (70%)▐ {7. séria} » (75%)▐ {8. séria} » (?)▐ Priemer 66% = 3,3*(1.4.2012)

Sice se většina vtipů točí kolem toho, že Charlie přefikne všechny ženský včetně zženštilých mužů a Alan žádnou, a když, tak jedině takovou, kterou Charlie fiknout nechce, má plíseň mezi prsty, anebo jí nohy úplně chybí... I tak je to místy sranda.(12.9.2008)

Stále je to len o tom istom. Charlie je super a Alan je debil. Postavy - Alan a susedka Rose sú naviac pre mňa niekedy neznesiteľné a otravné. Zasmiať sa však na tom dá a občas aj veľmi dobre.(12.3.2011)

Vynikající seriál od tvůrců přátel. A i když se jim kvalitou přesto nevyrovnává jde o výborný seriál na odreagování. 90%(7.12.2008)

Excelentní seriál s výborným humorem! Charlie závidím ti!(4.6.2010)

Hodně nenápadnej, ale fakt zábavnej seriál, kterej sem zprvu sledoval vždycky jen tak letmo a moc sem to nebral v potaz, když to náhodou jelo v tv, teď se sice stále koukám nepravidelně, ale o to víc se pobavim u každýho dílu co vidim. Je to fakt prdel se spoustou hlášek(9.5.2008)

Opravdový život Charlieho Sheena, ještě trochu kokainu a rozbité pokoje v luxusních hotelech s pornoherečkami. Ano je to "stále dokola", ale já se výborně bavím. Nejlepší cool seriál bitches!(3.9.2011)

• Pethushka

Charlie Sheen je hodně nesympatický a naprosto asexuální. Proto, když se pokouší (velice trapně pokouší) být vtipný, dopadá to tak katastrofálně. Paradoxem je, že tento seriál miluje tolik lidí. Já naštěstí nejsem davová a a přikláním se k menšině, která tenhle seriál nesnáší. Moje hodnocení visí nad odpadem!(23.5.2011)

jsou dvě buchty na pekáči v troubě a ta jedna povídá tý druhý "tady je ale vedro, co?" a ta druhá na to "pomooooc, mluvící buchta"...:-))) nebo tak nějak podobně to bylo... těmhle chlapům já prostě nikdy neodolám..:-)(19.5.2009)

Proti jiným sitcomům, zvláště Přátelům, příjemně nekorektní a maskulinní.(1.2.2009)

• Morien

Smát se tomuto sitkomu dle mého znamená být najatým divákem ve studiu. No, nevim jak vám, ale mně nikdo nezaplatil, takže na to kašlu.(7.4.2010)

Stejně pohodový jako Přátele a na to jaká je to ve skutečnosti, slále dokola se opakující ptákovina má Two and a Half Men neskutečně dobré hlášky a scény u kterejch člověk padá ze židle a dobře napsané charaktery hlavních postav, díky tomu si dokáže udržet sledovanost i u 7 série. Lepší díl střídá horší, slabě nadprůměrný sitcom s vynikajícím Charlie Sheenem a spoustou pěkných slečen, občasná vulgarita a 100% sarkazmus. Výborná záležitost na odreagování, která ovšem nemusí padnout do oka každému. 70 %(4.9.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48