Hříšný tanec 2

Hriešny tanec 2: Havanské noci

Romantický / Drama / Hudební

USA, 2004, 83 min

• BadoXXII

Oproti kultovej jednotke otrasné. Fúúúúj.(4.4.2009)

• Karlos80

Sotva za jedna, vážení, a to jen za tu salsu v žáru havanských nocí a několik lehce erotických scén. A to je zatraceně málo, s jedničkou se to nedá vůbec srovnat, i když ta mě také nikdy nijak neuchvátila...Film mě vůbec nenakopl ani po dějové stránce ani té herecké (mladí herci vůbec nezaujali). Podle mého jde jen o naprosto prostoduchý a jednoduchý film skoro bez žádné zápletky, který náročnějšího diváka nemůže vůbec zaujmout...Připadalo mi to celkově vůbec takové nedotažené a odfláknuté. Za pár let si na tento film nikdo nevzpomene a kapesníčky zůstanou i nadále suché..(30.4.2008)

• nirvanafan

Díky několika slušným tanečním scénám to není úplný propadák, ale chybí mi tu ta atmosféra jedničky, kde byl sice tanec také jednoznačným vrcholem, ale našla jsem tu i příběh, děj a pointu. To u dvojky jaksi postrádám. Celkově je o ničem.(8.10.2008)

• castor

Na klasiku mi nesahejte. A pokud možno na ni nezkoušejte parazitovat. Ti, kteří hovoří o bezvýraznosti originálu, se můžou jít se svým rádoby intelektuálstvím tak akorát zahrabat. Dvojka je bohužel dle očekávání jiné kafe. Nezkušené děvče a ohnivý kubánský hošan to rozjedou v rytmu salsy, nabídnou několik poctivých tanečních čísel i solidní technickou stránku, konflikt ani pořádný příběh ovšem nečekejme.(19.4.2016)

Horší než jednička, ale přesto dvojka překonala moje očekávání. Film je tak na jedno podívání, ale neurazí a rozhodně pobaví.(12.12.2004)