Hříšný tanec 2

Hriešny tanec 2: Havanské noci

Romantický / Drama / Hudební

USA, 2004, 83 min

• Arx

Kvalitnou naprosto nesrovnatelné s prvním dílem. Špatní herci, naivní a klišovitý příběh. Film o ničem který vás i napoprvé bude pěkně nudit, narozdíl od jedničky, která má i v dnešní době co nabídnout.(1.5.2008)

• Enšpígl

Možná prostředí a jedna skladba, jinak je to opravdu o hodně níže než první díl .(5.7.2006)

• Hakha

Tak tohle byl obrovský kolaps, od výborné jedničky, kterou mohu vidět stále a stále dokola natočí druhý díl, který ve všem selhal. Hlavní „herecká“ dvojice je dosti nesympatická a vůbec to mezi nimi nejiskří, žádná chemie, no prostě nic, nedalo se na ně vůbec dívat. Taneční kreace a hudba též kastrální a spíš jsem viděl film, který je nezajímavé a nevěrohodně natočen a tak tak, že jsem to přežil. Kam se poděla dobrá hudba, závěrečný gradační tanec, který mě v jedničce vždy rozpumpoval? Navíc to vypadá jak televizní zpracování, které je hodně zbytečné(tenhle film neměl nikdy vzniknout) a kterou nemohu hodnotit jinak než odpadem, i když mě mini role Patricka Swayzeho potěšila...(30.4.2008)

Prokletí dvojek. Odbité, ale jako mělo to děj - jakýs takýs(3.1.2011)

• LiVentura

Tak nějak vše tu stálo za prd..! :-(((26.11.2011)