Hříšný tanec 2

Hriešny tanec 2

Hriešny tanec 2: Havanské noci

Romantický / Drama / Hudební

USA, 2004, 83 min

Rozpočet $25miliónovTržby USA $14,161,590Tržby Celosvetovo $27,685,016(21.2.2009)

• BadoXXII

Oproti kultovej jednotke otrasné. Fúúúúj.(4.4.2009)

Nevím sice proč se remake maskuje jako pokračování, ale v žádném ohledu mě nezklamal. Tanec je hříšnější, Romula Garai je opravdu sexy (a navíc skvěle tančí), hudba více odpovídá mému vkusu a ústřední pár ve své romantické linii spolehlivě funguje. Nostalgici navíc zjistí, že Patrick Swayze ještě žije.(22.9.2004)

Myslím že tento film by si zasloužil lepší hodnocení a k tomu se i vázající název. Špatně uděláno jako rádoby pokračování klasiky ale pod názvem Havana Nights by to byl super taneční film. No pro mě i tak je to krásný film.(17.3.2010)

• Enšpígl

Možná prostředí a jedna skladba, jinak je to opravdu o hodně níže než první díl .(5.7.2006)

• Mýa

• - Diego Luna (Javier), který se naučil tančit za šest týdnů, přiznal, že normálně nejlépe tančí, když má v sobě několik piv. (Bauer)

• - Film byl natáčen v Portoriku, přestože se děj odehrává na Kubě. (Bauer)

• - Ani Romola Garai (Katey) ani Diego Luna (Javier) neměli před natáčením žádný profesionální taneční výcvik ani zkušenosti. Deset týdnů před začátkem natáčení odjeli do Portorika a tam denně trénovali osm hodin s producentkou JoAnn Fregalette Jansen a čtyřmi dalšími tanečníky a choreografy. (Bauer)