Hříšný tanec 2

Hriešny tanec 2: Havanské noci

Romantický / Drama / Hudební

USA, 2004, 83 min

• Damiel

Kdo zná originál, hodně podobností najde (včetně tehdejšího hitu The Time of My Life). Snad právě proto dvojka nedosáhla výš – to by se tvůrci od jedničky museli zkrátka odpoutat. Znamenitý výkon ale podává mexický živel Diego Luna a také hudební část je dobrá. Jinak tuctový milostný příběh.(30.6.2005)

Prokletí dvojek. Odbité, ale jako mělo to děj - jakýs takýs(3.1.2011)

Čas od času si to chce dát dávku romantického filmu a je důležité mít na tento žánr náladu. Mě se hříšňák dvojka líbil velice. Děj nebyl nikterak špatný a písničky stály za to. 70%(15.1.2008)

K pozeraniu Havanskych noci som pristupoval s predsudkami. Pokladal som ich len za plagiat. Ono to vlastne aj plagiat je, ale treba povedat, ze podareny. Pre niekoho, kto nevidel jednicku (taky clovek podla mna vsak neexistuje:), dvojka moze byt celkom peknym tanecnym filmom plnym skvelej muziky. Ako pohodickovy, trochu romanticky film je Havana nights celkom dobrym filmom, ktory vam pomoze spravit si ocko u priatelky, ak si ho pozriete spolu s nou ;-) hodnotim skor na 2*, jedna navyse je za neopakovatelneho P. Swayze, ktory ukazal, ze "stale to vie"(12.10.2004)

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +prostředí, příběh na pozadí určité doby, vetšiná herců je simpatická, romantická stránka filmu je fain -avšak taneční čísla jsou méně poutavá, hudba neosloví, děj nemá žádnou úchvatnou scénu/// Mám rád hudební filmy a určitě mám rád i předešlí díl. Ovšem hudební filmy stojí především na hudbě a zde najdeme soundtrack latinskoamerické hudby, která mě neoslovila, ale to by mohl být jen můj problém. Vádí mi míchání nových a známích písniček s těmi dobovými, je to nepřesvědčivé. S postavami problém nemám, jen si nejsem jist jestli je Diego Luna pro mnohé z vás lepší než Swayze a jak vás upoutá hlavní představitelka. Její sestra je ale symopatická. V toto směru jsem celkem spokojen. Jinak film ničím dalším moc neoslový, potěží Patrick Swayze na place a překvapivě originální taneční finále, kdy dojde k převratu. Ale jak říkám film hlavně stojí, tady spíše padá s hudbou./// Celkem 60%///(13.10.2006)