Svěrací kazajka

The Jacket

Zvieracia kazajka

Fantasy / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA / Německo, 2005, 99 min

Ponurá nuda s dobrými herci. Vadil mi tam špatně vykreslený vztah Adriena Brodyho s Keirou Knightley. V jedný chvíli ho vyfuckuje z baráku a po střihu už mu všechno věří a ochotně s ním spolupracuje a spí. Podivné, není-liž pravda?(18.7.2010)

Minimalistické, hypnotické, logické... Takřka geniální. Keira je úchvatná(19.8.2008)

"Hodnější" a přehlednější variace na 12 opic. Hlavní předností snímku je Adrien Brody, kterému člověk opravdu věří cokoliv. Velmi dobří jsou i Kris Kristofferson a Jennifer Jason Leigh, jen Keiře jsem její utrápenou hrdinku nesežral. Škoda, že tvůrci rezignovali na nějaký hlubší a silnější závěr, mohl to být nezapomenutelný film...(25.7.2005)

Zajímavá adaptace Tuláka po hvězdách. Ale čekal jsem hlubší pointu kolem smrti, kterou pochopitelně nemohu rozebírat bez totálního spoileru. Jako by mi tam pár minut chybělo. Nemám moc rád Brodyho ani Knightley, ale v tomhle filmu mi oba dost sedli.(30.9.2012)

:::::::::::::::::::::::::: Tenhle film měl velký potenciál, ale jeho zprácování mě bohužel nezaujalo i když jsem se díval na film dvakrát hned za sebou. :::::::::::::::::::::::::::::::(23.4.2009)