Nebezpečné hry 2

Nebezpečné hry 2

Thriller / Erotický

USA, 2004, 98 min

• castor

Těch překvapivých zvratů už bylo na jeden film přespříliš, na to ale už můžeme být s ohledem na další díly série docela zvyklí. O tom žádná. Nicméně i hra s divákem by měla mít nějaká pravidla, ten by ale dal v tomhle případě dohromady dobrý tucet logických lapsů. Holt, důstojně reprezentovat žánr „erotického thrilleru“ je čím dál tím obtížnější. Na koleně sešroubované a samoúčelné dějové zvraty jdou opět do extrémů. Což o to, člověk se chce u podobně laděných béček hlavně solidně zrelaxovat, víc ale zamrzí, že televizní režie jednou nabídne jakous takous solidní scénu a pak se na dlouhé minuty nechá utápět v intrikářské hře, která si sama hází klacky pod nohy. Navíc, když už nic, tak je škoda, že se tvůrci jednotlivých dílů alespoň nesnaží předhánět v tom, kdo ukáže víc odhalených částí těl ženského osazenstva!!(6.3.2012)

Když to budu hodnotit jako pokračování, nemůžu dát víc než jednu. Když to vezmu jako že "jednička nikdy nebyla", je to průměrnej film. Ale protože jsou tam docela hezky vypadající ženy, které to zbytečně nepřehání s oblékáním, tak jako chlap podlehnu a dám možná i příliš hodně .-) Ale jak říkám, je to prostě dvojka a ty už bývají slaboučké (kromě Terminátora).(29.3.2008)

WT2 je pokračování jedničky, opět ve šmrncovním sexystylu. Některé pasáže jakoby byly "copy" zminula....první minuty vznášedla na jezeře, soudní jednání, erotické scény....škoda, že je vše tak stejné ! Pokud jste ovšem první díl neviděli a nevíte co vás čeká, přeji pěknou podívanou. A opět jako minule, neodcházejte při titulcích z kin !(21.6.2004)

Brittney žije s nevlastním otcem v luxusním domě na Floridě. Krátce poté, co se mafie nevybíravě přihlásí o zaplacení otčímových dluhů, otčím zahyne při havárii soukromého letadla. Kupodivu Brittney nezdědí obrovský majetek, ale pouze roční rentu. Zbytek připadne jeho společnosti, pokud se ovšem o dědictví nepřihlásí přímý potomek. A ten se k překvapení všech přihlásí. Jde to ve šlépějích jedničky, ale už zde není tolik kvalitních nápadů a nečekané pointy jsou jen kopií jedničky. Susan Ward a Leila Arcieri jsou přitažlivé holky, ale jako herečky už se tak neosvědčily. Několik dobrých momentů v podobě kvalitního intrikaření se zde najde, ale už to nějak není ono. 60%(19.1.2009)

• jajinka

Jedničku jsem sice neviděa, ale ani dvojka mě moc nezaujala... Téměř "klasický" americký thriller, u kterého jen zabijete čas a nic vám to nedá, ani napětí, ani strach...(26.4.2005)