poster

Nebezpečné hry 2

 • USA

  Wild Things 2

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 2

Thriller / Erotický

USA, 2004, 98 min

 • kingik
  ***

  Brittney žije s nevlastním otcem v luxusním domě na Floridě. Krátce poté, co se mafie nevybíravě přihlásí o zaplacení otčímových dluhů, otčím zahyne při havárii soukromého letadla. Kupodivu Brittney nezdědí obrovský majetek, ale pouze roční rentu. Zbytek připadne jeho společnosti, pokud se ovšem o dědictví nepřihlásí přímý potomek. A ten se k překvapení všech přihlásí. Jde to ve šlépějích jedničky, ale už zde není tolik kvalitních nápadů a nečekané pointy jsou jen kopií jedničky. Susan Ward a Leila Arcieri jsou přitažlivé holky, ale jako herečky už se tak neosvědčily. Několik dobrých momentů v podobě kvalitního intrikaření se zde najde, ale už to nějak není ono. 60%(19.1.2009)

 • Tosim
  **

  Je dobře, že všechny nebezpečné hry se odehrávají na maloměstě u moře, kde bohatí týpci proháněj svoje...fára a holky v bikinách dají každýmu...co proto. Exteriéry by šly, s filmem je to horší. Pokud jste viděli jedničku, nemá vás co překvapit. Pokud někdo žehral v jedničce na samoúčelné dějové zvraty, na dvojku by se neměl dívat ani jedním okem. Závěrečné prostřihy nemají prakticky žádnou funkci a jsou pro blbé, kterým to nedošlo (jsou-li tací.) Erotické scény jsou odvážnější (jedna partie), ale to je celkem logické, uvážíme-li, že se film točil pro video. Ztráta času.(30.3.2005)

 • Hellblazer
  odpad!

  Moc, moc prekombinovaný film v ktorom sa oživlé mŕtvoly, na to, že nejde o horor, vyskytujú až príliš často + nesympatický herci = odpad, ktorému sa treba vyhnúť.(8.8.2005)

 • Enšpígl
  **

  Nebezpečně si hrají akorát tvůrci filmu s mou trpělivostí.Kdyby tam nebyli sexy holky, tak je to na odpad.(24.8.2006)

 • castor
  **

  Těch překvapivých zvratů už bylo na jeden film přespříliš, na to ale už můžeme být s ohledem na další díly série docela zvyklí. O tom žádná. Nicméně i hra s divákem by měla mít nějaká pravidla, ten by ale dal v tomhle případě dohromady dobrý tucet logických lapsů. Holt, důstojně reprezentovat žánr „erotického thrilleru“ je čím dál tím obtížnější. Na koleně sešroubované a samoúčelné dějové zvraty jdou opět do extrémů. Což o to, člověk se chce u podobně laděných béček hlavně solidně zrelaxovat, víc ale zamrzí, že televizní režie jednou nabídne jakous takous solidní scénu a pak se na dlouhé minuty nechá utápět v intrikářské hře, která si sama hází klacky pod nohy. Navíc, když už nic, tak je škoda, že se tvůrci jednotlivých dílů alespoň nesnaží předhánět v tom, kdo ukáže víc odhalených částí těl ženského osazenstva!!(6.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace