Nebezpečné hry 2

Nebezpečné hry 2

Thriller / Erotický

USA, 2004, 98 min

• bouncer

Velice špatný film, který jen těží z docela dobrého příběhu prvního dílu. Ve všech ohledech hodně zaostává a i mezi videoprodukcí se zaručeně ztratí (minimálně) v průměru...(8.8.2004)

Jsem asi zvrácená duše plná intrik, protože mě Nebezpečné hry opět dostaly! Mistr scénárista míchá kartami co deset minut a opět se snaží na závěr co nejvíc překvapit a deus ex machina se opět nekoná. On by se na konci mohl objevit klidně strýček Pompo a já bych mu to sežral i s navijákem. A opět jsem zjistil, že nejsem senzibil, protože jsem přestřelil a neuhádl vůbec nic. __ Jednička byla béčkovej film s áčkovým obsazením. Tohle je čstokrevný béčko, ale what ever! Sexy herečky tady jsou.(1.4.2009)

Brittney žije s nevlastním otcem v luxusním domě na Floridě. Krátce poté, co se mafie nevybíravě přihlásí o zaplacení otčímových dluhů, otčím zahyne při havárii soukromého letadla. Kupodivu Brittney nezdědí obrovský majetek, ale pouze roční rentu. Zbytek připadne jeho společnosti, pokud se ovšem o dědictví nepřihlásí přímý potomek. A ten se k překvapení všech přihlásí. Jde to ve šlépějích jedničky, ale už zde není tolik kvalitních nápadů a nečekané pointy jsou jen kopií jedničky. Susan Ward a Leila Arcieri jsou přitažlivé holky, ale jako herečky už se tak neosvědčily. Několik dobrých momentů v podobě kvalitního intrikaření se zde najde, ale už to nějak není ono. 60%(19.1.2009)

• tron

Každým ďalším rokom a ďalším čajovým „dusným prekombinovaným erotickým trilerom“ sa javia byť pôvodné DIVOKÉ HRY (1998) fakt parádnym počinom. Táto dvojka pochopiteľne žiadnou dvojkou nie je, len použila zhruba rovnakú schému scenára, prostredie a atraktívne telá. To však prekvapivo vôbec nestačí. Scenár postráda rafinovanú nepolitickú zvrhlosť originálu a čo sa hercov týka, ťažko povedať, kto sa dokáže vcítiť do kože dvojmetrových nagélovaných svalovcov a štíhlych dlhovlasých dievčat s veľkými ňadrami, bývajúcimi v luxusných dvojpodlažných floridských vilách.(24.6.2007)

• kaposlav

Začnem asi tým, že tam ten žáner erotický nemá čo hladať. Ak budeme pchať tento žáner všade, kde vo filme ukážu dvakrát holé kozy, tak to môžeme považovať za erotický film každý tretí. Film je tipický americký. Vo filme budete márne hladať špatných a tlstých ludí. Ako napísal uživatel misstake vo svojom komentári. Spravili výber neznámich hercov v reklamnej agentúre a okerem pozerania na pomerene slušne vypadajúce herečky už nie je na pozeranie skoro nič. Moc tomu nepridal ani mizerný dabing, kde herci občasne melú hubou naprázdno a inokedy zase hovoria bruchomluvci. Pravdou je, že keby v popise neuviedli žáner erotický, tak by som si to ani nestiahol. Ak si chcete pozreť erotický film, alebo thriller, tak si pozrite niečo iné. Toto je podradný brak zameraný na polodebilných puberťákov.(5.3.2013)