Nebezpečné hry 2

Wild Things 2

Nebezpečné hry 2

Thriller / Erotický

USA, 2004, 98 min

WT2 je pokračování jedničky, opět ve šmrncovním sexystylu. Některé pasáže jakoby byly "copy" zminula....první minuty vznášedla na jezeře, soudní jednání, erotické scény....škoda, že je vše tak stejné ! Pokud jste ovšem první díl neviděli a nevíte co vás čeká, přeji pěknou podívanou. A opět jako minule, neodcházejte při titulcích z kin !(21.6.2004)

• Tosim

Je dobře, že všechny nebezpečné hry se odehrávají na maloměstě u moře, kde bohatí týpci proháněj svoje...fára a holky v bikinách dají každýmu...co proto. Exteriéry by šly, s filmem je to horší. Pokud jste viděli jedničku, nemá vás co překvapit. Pokud někdo žehral v jedničce na samoúčelné dějové zvraty, na dvojku by se neměl dívat ani jedním okem. Závěrečné prostřihy nemají prakticky žádnou funkci a jsou pro blbé, kterým to nedošlo (jsou-li tací.) Erotické scény jsou odvážnější (jedna partie), ale to je celkem logické, uvážíme-li, že se film točil pro video. Ztráta času.(30.3.2005)

VHS/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +je na co koukat, nenudí -předvídatelný scénář, průměrné zpracování/// Rozhodující je zda-li jste viděli jedničku či nikoliv. V případě že ne, tak na tohle se klidně podívejte. Bude vám to připadat originální, napínavé a zažijete pár (možná) šokujících zvratů. A když nic jiného tak je relativně na co koukat. V druhém případě vás tento film bohužel ničím nepřekvapí. Sice se snaží, ale v zásadě opakuje podobné postupy, které ste vyděli v jedničce. Nehledě na to, že ve všech oblastech je film průměrný. Nabídne slabou atmosféru, téměř žádné vraždy a když už, tak vraždy nijak vypečené. Uvidíte podobnou zápletku o tom jak zbohatlící mají hodně, ale chtějí ještě víc a tak spolu upečou malé spiknutí. Prostě divák co viděl jedničku, tak by čekal aspoň to že pokračování bude nabitější, bude mít rychlejší tempo a něčím ho film zase překvapí. Nestalo se tak a film brázdí vody průměru. Moje doporučení znáte, teď je to na vás./// Celkem 52%///(23.7.2008)

• jajinka

Jedničku jsem sice neviděa, ale ani dvojka mě moc nezaujala... Téměř "klasický" americký thriller, u kterého jen zabijete čas a nic vám to nedá, ani napětí, ani strach...(26.4.2005)

• kaposlav

Začnem asi tým, že tam ten žáner erotický nemá čo hladať. Ak budeme pchať tento žáner všade, kde vo filme ukážu dvakrát holé kozy, tak to môžeme považovať za erotický film každý tretí. Film je tipický americký. Vo filme budete márne hladať špatných a tlstých ludí. Ako napísal uživatel misstake vo svojom komentári. Spravili výber neznámich hercov v reklamnej agentúre a okerem pozerania na pomerene slušne vypadajúce herečky už nie je na pozeranie skoro nič. Moc tomu nepridal ani mizerný dabing, kde herci občasne melú hubou naprázdno a inokedy zase hovoria bruchomluvci. Pravdou je, že keby v popise neuviedli žáner erotický, tak by som si to ani nestiahol. Ak si chcete pozreť erotický film, alebo thriller, tak si pozrite niečo iné. Toto je podradný brak zameraný na polodebilných puberťákov.(5.3.2013)