poster

Nebezpečné hry 2

 • USA

  Wild Things 2

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 2

Thriller / Erotický

USA, 2004, 98 min

 • Hellblazer
  odpad!

  Moc, moc prekombinovaný film v ktorom sa oživlé mŕtvoly, na to, že nejde o horor, vyskytujú až príliš často + nesympatický herci = odpad, ktorému sa treba vyhnúť.(8.8.2005)

 • bouncer
  *

  Velice špatný film, který jen těží z docela dobrého příběhu prvního dílu. Ve všech ohledech hodně zaostává a i mezi videoprodukcí se zaručeně ztratí (minimálně) v průměru...(8.8.2004)

 • Peytl
  *

  Až tristně nekvalitní soft porno, ve kterém navíc skandálně chyběl David Hasselhoff, ač by se mezi tu snůšku prapenisů, pravagín, pramyšlenek a končetin do praku hodil přímo grandiózně. Nicméně opět zvítězily kozičky a já, donský kozák, nemohu této pitchovině plácnout přepad, i když by si to víc než zasloužila a naprosto neseriózně plácám dvě bradavky...chci napsat prdelky...no, sakra, my sexuálně frustrovaní adolescenti, viď verbale....psal jsem dvě? Kecám jak poštěvák, jebu...teda jednu a dost!!!(7.8.2013)

 • dopitak
  ***

  Když to budu hodnotit jako pokračování, nemůžu dát víc než jednu. Když to vezmu jako že "jednička nikdy nebyla", je to průměrnej film. Ale protože jsou tam docela hezky vypadající ženy, které to zbytečně nepřehání s oblékáním, tak jako chlap podlehnu a dám možná i příliš hodně .-) Ale jak říkám, je to prostě dvojka a ty už bývají slaboučké (kromě Terminátora).(29.3.2008)

 • kaposlav
  *

  Začnem asi tým, že tam ten žáner erotický nemá čo hladať. Ak budeme pchať tento žáner všade, kde vo filme ukážu dvakrát holé kozy, tak to môžeme považovať za erotický film každý tretí. Film je tipický americký. Vo filme budete márne hladať špatných a tlstých ludí. Ako napísal uživatel misstake vo svojom komentári. Spravili výber neznámich hercov v reklamnej agentúre a okerem pozerania na pomerene slušne vypadajúce herečky už nie je na pozeranie skoro nič. Moc tomu nepridal ani mizerný dabing, kde herci občasne melú hubou naprázdno a inokedy zase hovoria bruchomluvci. Pravdou je, že keby v popise neuviedli žáner erotický, tak by som si to ani nestiahol. Ak si chcete pozreť erotický film, alebo thriller, tak si pozrite niečo iné. Toto je podradný brak zameraný na polodebilných puberťákov.(5.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace