poster

Nebezpečné hry 2

 • USA

  Wild Things 2

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 2

Thriller / Erotický

USA, 2004, 98 min

 • tron
  **

  Každým ďalším rokom a ďalším čajovým „dusným prekombinovaným erotickým trilerom“ sa javia byť pôvodné DIVOKÉ HRY (1998) fakt parádnym počinom. Táto dvojka pochopiteľne žiadnou dvojkou nie je, len použila zhruba rovnakú schému scenára, prostredie a atraktívne telá. To však prekvapivo vôbec nestačí. Scenár postráda rafinovanú nepolitickú zvrhlosť originálu a čo sa hercov týka, ťažko povedať, kto sa dokáže vcítiť do kože dvojmetrových nagélovaných svalovcov a štíhlych dlhovlasých dievčat s veľkými ňadrami, bývajúcimi v luxusných dvojpodlažných floridských vilách.(24.6.2007)

 • AngelAngie
  **

  ÚCHYLKA. MOJE... :)(30.5.2008)

 • castor
  **

  Těch překvapivých zvratů už bylo na jeden film přespříliš, na to ale už můžeme být s ohledem na další díly série docela zvyklí. O tom žádná. Nicméně i hra s divákem by měla mít nějaká pravidla, ten by ale dal v tomhle případě dohromady dobrý tucet logických lapsů. Holt, důstojně reprezentovat žánr „erotického thrilleru“ je čím dál tím obtížnější. Na koleně sešroubované a samoúčelné dějové zvraty jdou opět do extrémů. Což o to, člověk se chce u podobně laděných béček hlavně solidně zrelaxovat, víc ale zamrzí, že televizní režie jednou nabídne jakous takous solidní scénu a pak se na dlouhé minuty nechá utápět v intrikářské hře, která si sama hází klacky pod nohy. Navíc, když už nic, tak je škoda, že se tvůrci jednotlivých dílů alespoň nesnaží předhánět v tom, kdo ukáže víc odhalených částí těl ženského osazenstva!!(6.3.2012)

 • jajinka
  **

  Jedničku jsem sice neviděa, ale ani dvojka mě moc nezaujala... Téměř "klasický" americký thriller, u kterého jen zabijete čas a nic vám to nedá, ani napětí, ani strach...(26.4.2005)

 • maxi6
  ***

  WT2 je pokračování jedničky, opět ve šmrncovním sexystylu. Některé pasáže jakoby byly "copy" zminula....první minuty vznášedla na jezeře, soudní jednání, erotické scény....škoda, že je vše tak stejné ! Pokud jste ovšem první díl neviděli a nevíte co vás čeká, přeji pěknou podívanou. A opět jako minule, neodcházejte při titulcích z kin !(21.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace