Nebezpečné hry 2

USA, 2004, 98 min

• AngelAngie

ÚCHYLKA. MOJE... :)(30.5.2008)

• Tosim

Je dobře, že všechny nebezpečné hry se odehrávají na maloměstě u moře, kde bohatí týpci proháněj svoje...fára a holky v bikinách dají každýmu...co proto. Exteriéry by šly, s filmem je to horší. Pokud jste viděli jedničku, nemá vás co překvapit. Pokud někdo žehral v jedničce na samoúčelné dějové zvraty, na dvojku by se neměl dívat ani jedním okem. Závěrečné prostřihy nemají prakticky žádnou funkci a jsou pro blbé, kterým to nedošlo (jsou-li tací.) Erotické scény jsou odvážnější (jedna partie), ale to je celkem logické, uvážíme-li, že se film točil pro video. Ztráta času.(30.3.2005)

VHS/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +je na co koukat, nenudí -předvídatelný scénář, průměrné zpracování/// Rozhodující je zda-li jste viděli jedničku či nikoliv. V případě že ne, tak na tohle se klidně podívejte. Bude vám to připadat originální, napínavé a zažijete pár (možná) šokujících zvratů. A když nic jiného tak je relativně na co koukat. V druhém případě vás tento film bohužel ničím nepřekvapí. Sice se snaží, ale v zásadě opakuje podobné postupy, které ste vyděli v jedničce. Nehledě na to, že ve všech oblastech je film průměrný. Nabídne slabou atmosféru, téměř žádné vraždy a když už, tak vraždy nijak vypečené. Uvidíte podobnou zápletku o tom jak zbohatlící mají hodně, ale chtějí ještě víc a tak spolu upečou malé spiknutí. Prostě divák co viděl jedničku, tak by čekal aspoň to že pokračování bude nabitější, bude mít rychlejší tempo a něčím ho film zase překvapí. Nestalo se tak a film brázdí vody průměru. Moje doporučení znáte, teď je to na vás./// Celkem 52%///(23.7.2008)

// Production Companies: Destination Films //(16.5.2011)

• Peytl

Až tristně nekvalitní soft porno, ve kterém navíc skandálně chyběl David Hasselhoff, ač by se mezi tu snůšku prapenisů, pravagín, pramyšlenek a končetin do praku hodil přímo grandiózně. Nicméně opět zvítězily kozičky a já, donský kozák, nemohu této pitchovině plácnout přepad, i když by si to víc než zasloužila a naprosto neseriózně plácám dvě bradavky...chci napsat prdelky...no, sakra, my sexuálně frustrovaní adolescenti, viď verbale....psal jsem dvě? Kecám jak poštěvák, jebu...teda jednu a dost!!!(7.8.2013)