Stroj času

Stroj času

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2002, 96 min

• dobytek

Na tohle jsem se díval dvakrát. Poprvé se mi nechtělo věřit, že to byla fakt taková sračka, takže jsem se zkusil podívat ještě jednou a opravdu to je hrozná sračka. Jakž takž zajímavě vypadalo několik triků a pak Samantha Mumba, která se ve filmu celou dobu producírovala v takovym oblečku ze sítě a kozy si musela zakrývat vlasama.(1.9.2006)

Povedené v první polovině, které vládnou bok po boku přitroublá romance roztržitého vědátora s parádními trikovými časosběry. Díky krátké stopáži jsem vlastně bez problémů přetrpěl i polovinu druhou - už jen kvůli tomu, že je celkem povzbuzující zkoumat, co má pod trikem Samantha Mumba. Bohužel, obsahově je Stroj času neuvěřitelně naivní, tupoučký, zkratovitý a povrchní, přestože rád filozoficky blábolí. Stupidní finále raději nezmiňovat... Neškodná jednohubka.(3.1.2014)

V prvom rade, nieje dobry napad sa na tento film pozerat s niekym, kto prisne berie ohlad na kazdu chybu. Tento film ma totizto "mierne" deravy scenar, doplneny o "par" nelogickosti. Vysledok by bol kysla grimasa na vasej tvari. Ale ak si pustite film sami, len tak pre oddych, a viac ako o detaily sa budete zaujimat o paradny vizual a niekolko skvelych napadov a vychytavok, moze to byt podobne ako v mojom pripade velmi prijemne straveny cas. A zaverecny epilog je naozaj velmi, velmi prijemny a pekne koresponduje s obsahom filmu. (7/10)(26.10.2007)

Moc hezký po stránce provedení. Děj taky není špatný, ale bohužel je tam pár věcí, který z toho plátna křičej: 'Jsem velice hloupá a nelogická scéna'. Moc se mi to líbilo a přitom nelíbilo. Něco tomu prostě chybí. Omlouvám se předem za tak pitomej komentář, ale snad to vystihuje moje rozpoložení po shlédnutí T.M. Já nevim, jsem z toho takovej zmatenej, ale asi se mi to líbilo, 3*+(4.8.2002)

"VŠICHNI MÁME SVOJE STROJE ČASU. TY, CO NÁS VRACÍ DO MINULOSTI JSOU NAŠE VZPOMÍNKY A TY, CO NÁS ŽENOU VPŘED, JSOU NAŠE SNY." Nenáročné, ale svižné a zábavné béčkové dobrodružství napříč časem.(18.9.2009)