poster

Stroj času

 • USA

  The Time Machine

 • Slovensko

  Časostroj

 • Slovensko

  Stroj času

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2002, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack Klaus Badelt: 1. Professor Alexander Hartdegen ,2. Wish Me Luck ,3. Emma ,4. The Time Machine ,5. Bleeker Street ,6. I Don't Belong Here ,7. Time Travel ,8. Eloi ,9. Good Night ,10. Stone Language ,11. Morlocks Attack ,12. Where The Ghosts Are ,13. The Master ,14. "What If?" ,15. Godspeed ,(14.5.2011)

 • Jhershaw
  ***

  Tento film je mírně nadprůměrná sci-fi, ale abyste si jej vychutnali, musíte úplně zapomenout na knížku H. G. Wellse. S tou má film společné jen cestování časem a rozdělení lidské rasy na 2 druhy. Vše ostatní je jiné, více hollywoodské, míň depresivní. Nejpovedenější na filmu je určitě hudba a triky (obzvláště ta cesta časem). Herecké výkony taky nejsou špatné, ale s příběhem to už je horší. a) je plný klišé a b) je to velmi krátké. Když jsem si po 70 minutách začal libovat, jak se to pěkně rozjíždí, byl konec.(7.8.2002)

 • kOCOUR
  **

  Nějak se ve všech těch efekt pozapomnělo na film! Scénář se navíc při cestování v čase kdesi vytratil a nikho ani moc netrkne, že má profesor univerzity, denně zavřený ve svém příbytku, zhruba takovou tělesnou schránku jako nejyvspělešjí člen přátelského kmene a hravě vymlátí všechno kolem...hm. Celé to nezalepí ani ultra-hyper (ne)zajímavá double-lovestory, ani směšný Jeremy Irons (Lolita rulez), ani slučná hromádečka osvědčených filmových klišé a už vůbec trapné divadelní kulisy. Uá.(21.8.2002)

 • gudaulin
  *

  Jak jen tuhle záležitost zhodnotit...Vysokorozpočtový snímek vzniklý jako cílevědomý kalkul studia a režiséra. Investované prachy jsou znát na vizuální stránce, řada triků je zajímavých i s odstupem času, jenže scénář je hloupoučký až urážlivým způsobem. Pro tenhle druh produkce nemám nejmenší pochopení, dělá mému oblíbenému žánru jenom ostudu. Scény z budoucnosti působí jako odstrašující případ tvůrčí demence. Celkový dojem 25 %.(25.11.2007)

 • TeeAge
  **

  Vizuálna lahôdka pre obe oči. Pre myseľ však nedostačujúce. (Prečo práve podzemní orkovia a upír z Underworld?)(19.9.2009)

 • - V nose kostýmu Morloka byla kamera a herci uvnitř se orientovali pomocí černobílého obrazu, z ní promítaného v brýlích uvnitř kostýmu. (Ravi)

 • - Pro věrohodnost byl na popsání tabulí v Alexanderově pracovně najat fyzik. Vzorce jsou sice v pořádku, ale mnoho jich pochází až z 20. století. (Ravi)

 • - Guy Pearce většinu kaskadérských úloh dělal sám a byl zklamaný, když mu to nebylo umožněno pokaždé. (akisha)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace