poster

Stroj času

 • USA

  Time Machine, The

 • Slovensko

  Časostroj

 • Slovensko

  Stroj času

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2002, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Za ty kostýmy.!(7.10.2010)

 • KevSpa
  ***

  Není to sice nic světoborného a místy děj dost vázne a dialogy nejsou z nejinteligentnějších, ale přesto jde o docela slušnou hollywoodskou zábavu. Akční scény jsou velmi povedené, stejně jako scény samotného cestování v čase, které jsou natočeny příjmně nápaditě.(20.6.2002)

 • Lima
  *

  Tragikomická ukázka toho, jak lze z hezké knihy udělat prvotřídní paskvil. První půlhodina je ještě fajn, má spád, je pomerně nápaditá a přesun v čase je mistrovsky zvládnutý. Ale od momentu, kdy se Pearce dostane do předaleké budoucnosti, ze z filmu stává čiré zoufalství. Hloupým dějem (jdoucím proto knižní předloze) počínaje, maskami morloků a papundeklovými kulisami konče. Neskutečná slátanina. A chudák Jeremy Irons vypadá jako ten bizarní týpek, co Nicolasu Cageovi nabízel v ´8 MM´ videokazety se sado-maso pornem :o) Simone Wellsi, nevím, nevím, pradědeček by asi neměl radost......(27.12.2002)

 • choze
  ***

  "VŠICHNI MÁME SVOJE STROJE ČASU. TY, CO NÁS VRACÍ DO MINULOSTI JSOU NAŠE VZPOMÍNKY A TY, CO NÁS ŽENOU VPŘED, JSOU NAŠE SNY." Nenáročné, ale svižné a zábavné béčkové dobrodružství napříč časem.(18.9.2009)

 • Skejpr
  ****

  Po celých deseti letech od premiéry filmu jsem se konečně odhodlal a po všech těch negativních ohlasech, které se na film za ta léta stihly sesypat jsem poměrně mile překvapený... Time Machine má svoje limity, ale stejně tak i přednosti, mezi ty hlavní patří především skvostný vizuál, výtečné triky (kterých je málo, takže jsou kvalitní a zároveň fungují jako něco výjimečného a fascinace jimi funguje) a solidní ruční výprava, zajímavé scénáristické momenty a v neposlední řadě také Guy Pearce, který, pokud zrovna podivně nepřehrává, hraje výtečně... Vizuální feeling Verneovek taktéž jednoznačně k dobru...(5.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace