Stroj času

Časostroj

Stroj času

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2002, 96 min

Filmy o cestovani s casom je moja parketa, ale urcite boli natocene uz aj kvalitnejsie filmy, ako bol tento. Priznam sa, cakal som este väcsiu alebo nudnejsiu somarinku, ale zase az take zle to nebolo. Prekvapila ma pomerne krasna hudba od Klausa Badelta, ale ani ta nestacila zachranit cely film no a priserky, tie celkom usli :-) Reziser Simon Wells nema na konte vela filmov, najznamejsi je animovany PRINC EGYPTSKY (1998) a po Stroji casu nenatocil od roku 2002 vlastne nic, az teraz na rok 2010 nataca dalsi animak MARS NEEDS MOMS!... 27.09.2009 _____ Guy Pearce - (Alexander Hartdegen) +++ Samantha Mumba - (Mara) +++ Mark Addy - (David Filby) +++ Sienna Guillory - (Emma) +++ Phillida Law - (Pani Watchettová) +++ Omero Mumba - (Kalen) +++ Orlando Jones - (Vox) +++ Jeremy Irons - (Morlock) +++ Hudba: Klaus Badelt +++(27.9.2009)

rozpočet : $80 million tržby celosvetovo : $123,729,176(5.5.2006)

• Faidra

To, že se můj potkan, který si krátce předtím, než jsem zapnula Stroj času, vyšel na vycházku, vrátil sám od sebe do klece poté, co pár minut seděl vedle obrazovky, o něčem vypovídá.(14.5.2008)

Triky - bez výhrad. Pearce a Irons - zrovna tak. S příběhem už je to horší, je takový nemastný neslaný (a to znám předlohu a vím, že taky nepatří k nejstrhujícnějším), no a Samantha Mumba je pěkná baba, ale tak, jako hlavní hrdina, bych se kvůli ní nejspíš nerozhodl. Lehce nadprůměrný film s dobrou hudbou.(18.9.2009)

• TeeAge

Vizuálna lahôdka pre obe oči. Pre myseľ však nedostačujúce. (Prečo práve podzemní orkovia a upír z Underworld?)(19.9.2009)