rozpočet : $100 million otvárací víkend : $41,533,432 tržby celosvetovo : $384,200,317 .úžasná animácia a jeden nádherný epický záber za druhým podbarvený velkolepov hudbou mi hravo vynahradzuje všetko to čo sa mi na filme nepáči ( príliš pateticky podané ekologické posolstvo,patos,pesníčky,stepovanie ) ps : scénku v akváriu považujem tak isto za geniálnú (úplná depka ).(12.12.2006)

• Morien

Začínám mít pomalu dojem, že by to chtělo nějakou masovou vzpouru proti vzmáhajícímu se trendu postavit film na tom, že je animovaný a roztomilý. Když se podívám na obrazovku a vidím tam tisíc sexy vlnících se tučňáků, tak fyzicky cítím, jak mi IQ odtéká z hlavy.(25.12.2009)

• Psema

Dvě slova: Stepující peklo(29.11.2006)

• Ilicka

Postrádala jsem příběh, postrádala jsem myšlenku, poutavé písníčky atd. atd. Naprosto mi není jasné, za co tohle dostalo Oscara... Že by za ekologický závěr? - - - Pro mě ztráta času.(23.3.2007)

• DaViD´82

Srdéčko Ondřeje Havelky nad vším tím (eko)stepováním jistě zaplesalo, mé nikoliv.(28.12.2009)