Pro děti jistě úžasné, ale i mi se to líbilo. Příběh malého outsidera ve světě tučňáků je zajímavý i dojemný. Trailery: http://www.csfd.cz/film/135439-happy-feet/videa/(25.12.2009)

Kásný animovaný hudební film,kde spěv je na prvním místě.Tučnák Mambo který se nedávno narodil,jako jediný z tučnáků v okolí neumí spívat,ale snaží se aspon trošku.Jediné co umí je stepovat do rytmu nějaké melodie.Všicni zpěváci a herci vytvořili krásnou atmosféru svým unikátním spěvem.Můžu jmenovat například Brittany Murphy, Nicole Kidman,Robin Williams,Hugh Jackman a další.Tento snímek režíroval George Miller jeho známé dílo je třeba Čarodějky z Eastwicku a za Happy Feet získal oceněním oscarem za nejlepší animovaný celovečerní film.Vinikající dabing jak anglický tak český, v češtině se hlavní role ujal Vojtěch Kotek .Vhodnocení moc neboduje,se svými 60 procenty ze sta asi svého soupeře film Auta nepřesáhne.Mě se Happy Feet moc líbil.(21.4.2007)

Pri roztomilosti to celé ostať nemalo, lebo celý príbeh mal naviac. Filmu z môjho pohľadu najviac neprospievajú muzikálové čísla, ktoré vlastne okrem príbehového torza neplnili žiadnu úlohu, iba pre divácky efekt. Ďalšie, čo bolo chybou, bolo pomerne zlé rozlišovanie tučniakov, aj preto sa asi rozhodli vstúpiť do deja len s minimom postáv, čo sa nakoniec tiež nevyplatilo. Mumble totiž ako postava veľa nepredviedol, i keď ako stepujúci tučniak bol veľmi milučký a jeho päť strelených kamošov toho po humornej stránke predviedlo patričný kus. Takže uspokojujúci nadpriemer, ale spomedzi animo-oscarov dosť prešvihnúté rozhodnutie. 65%.(10.9.2008)

ŠŤASTNÁ NOŽIČKA je klasický příběh pro děti (i když místy se mi zdál dospělý až až). O dospívání a tak podobně. Nic zvláštního. Tedy až na skvěle vybrané hlasy hlavních tučňáků a VYNIKAJÍCÍ hudbu Johna Powella, která všechno zvedá o třídu výš. Po stránce animace je HF trochu nevyrovnaný a geniální scény jak například vánice nebo akvárium střídají vyloženě obyčejní tuleni nebo rypouši sloní. Vyklubal se z toho prostě mnohem, mnohem lepší film než jsem čekal. A navíc mám tučňáčky moc rád :-).(10.8.2007)

• Dan9K

Scéna v zoo je za čtyři, ale zbytek je snad to nejtrapnější, nejdebilnější a nejotravnější, co filmový pás poznal..(27.12.2009)