poster

Happy Feet

 • Austrálie

  Happy Feet

 • Slovensko

  Happy Feet

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Hudební

Austrálie / USA, 2006, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ChewieDC
  ***

  Je to tak zvláštní a originální, že prostě vystupuje z obvyklé animákové produkce. Zpívání bizarní, drama bizarní, velkolepé záběry a akční scény vyvedené.(29.11.2006)

 • Dan9K
  odpad!

  Scéna v zoo je za čtyři, ale zbytek je snad to nejtrapnější, nejdebilnější a nejotravnější, co filmový pás poznal..(27.12.2009)

 • packa
  *

  Pánové akademici jsou pěkný čuňata, dát tomuto nesmyslu v oscarovém klání přednost před Auty a V tom domě straší, považuji za další hystorický omyl. Co vyhraje příště? Že by Karcoolka2 ?(26.5.2007)

 • Djkoma
  *

  Asi nejsem jediný komu tenhle tučňák nepřišel tolik sympatický jako těm pánům akademikům a celé americké společnosti. Nevím to jsem takový rasista, že nedokážu pochopit, že nějaký tučňák se může narodit a být jiný než ostatní? Jsem tak kulturně nevzdělaný a zahleděn do společnosti, že cokoliv jiného nového neznámého mi přijde špatné? Ne tímto není, je to nudou, kterou právě tento tlapkající tlapka přináší. Nudu plnou sněhu, zpívajícího Hugh Jackamana a zase po dlouhé době několika živých herců v skoro jen animovaném filmu. Velké přestřelení akademie, které se nedá nevidět, protože potkat tučňák Porsche měl bych si co večer dát na chleba...(3.5.2007)

 • 2Pac
  ****

  Po nizkych hodnoteniach na csfd som toho vela necakl, avsak Happy feet mi poskytol skvelu zabavu. Da sa povedat, ze je to jeden velky hudobny videoklip s uzasnymi songami. Az prekvapivo dospelacky dej filmu s vyraznym enviromentalistickym odkazom odohravajuci sa na pozadi uchvacujuco "studenych" sceneriach a s uz spomenutou skvelou hudbou ma proste chytil za srdce. Relativny neuspech filmu sa mozno da prisudit az prilis tazkej teme pre maleho divaka a na druhej strane az prilis detskym prevedenim pre divaka "hlbokomyselneho".(25.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace