• Austrálie

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Hudební

Austrálie / USA, 2006, 108 min

Je to tak zvláštní a originální, že prostě vystupuje z obvyklé animákové produkce. Zpívání bizarní, drama bizarní, velkolepé záběry a akční scény vyvedené.(29.11.2006)

• Dan9K

Scéna v zoo je za čtyři, ale zbytek je snad to nejtrapnější, nejdebilnější a nejotravnější, co filmový pás poznal..(27.12.2009)

• packa

Pánové akademici jsou pěkný čuňata, dát tomuto nesmyslu v oscarovém klání přednost před Auty a V tom domě straší, považuji za další hystorický omyl. Co vyhraje příště? Že by Karcoolka2 ?(26.5.2007)

• Djkoma

Asi nejsem jediný komu tenhle tučňák nepřišel tolik sympatický jako těm pánům akademikům a celé americké společnosti. Nevím to jsem takový rasista, že nedokážu pochopit, že nějaký tučňák se může narodit a být jiný než ostatní? Jsem tak kulturně nevzdělaný a zahleděn do společnosti, že cokoliv jiného nového neznámého mi přijde špatné? Ne tímto není, je to nudou, kterou právě tento tlapkající tlapka přináší. Nudu plnou sněhu, zpívajícího Hugh Jackamana a zase po dlouhé době několika živých herců v skoro jen animovaném filmu. Velké přestřelení akademie, které se nedá nevidět, protože potkat tučňák Porsche měl bych si co večer dát na chleba...(3.5.2007)

Po nizkych hodnoteniach na csfd som toho vela necakl, avsak Happy feet mi poskytol skvelu zabavu. Da sa povedat, ze je to jeden velky hudobny videoklip s uzasnymi songami. Az prekvapivo dospelacky dej filmu s vyraznym enviromentalistickym odkazom odohravajuci sa na pozadi uchvacujuco "studenych" sceneriach a s uz spomenutou skvelou hudbou ma proste chytil za srdce. Relativny neuspech filmu sa mozno da prisudit az prilis tazkej teme pre maleho divaka a na druhej strane az prilis detskym prevedenim pre divaka "hlbokomyselneho".(25.4.2007)