Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellboy
  ***

  Příjemný film, který mi v daném okamžiku dost sednul, nicméně kdybych ho viděl v jiné náladě, možná bych ho nemilosrdně potopil, kdo ví. Rozhodně ale není tak špatný, jak to ze zdejších hodnocení vypadá.(22.4.2009)

 • Shakers
  ****

  Pekná animácia,veľké dobrodružstvo a veľa ďalších veci.Presne to to čo dobrý animák potrebuje. 80% - 4*(5.3.2010)

 • Jordan
  ****

  priatelia filmu, toto je pre mňa osobne prekvapivo netradične a nad očakávania pozoruhodný animák, George Miller sa svojmu projektu oddal a až na pár miest, kde už azda nezvládol vzdorovať produkčným tlakom a musel zakomponovať zopár klasicky animákovských miestečiek udržal latku dosť vysoko. Prišlo mi to pomerne originálne, miestami naozaj mrazivé, dosť často veľmi, naozaj veľmi vtipné a hlavne nadšením zopár ľudí na čele s Millerom krásne vybudované a ešte krajšie animované dobrodružstvo v doposiaľ stále neprebádanom a úchvatnom prostredí Antraktídy.V dobe, keď sa s animákmi pretrhlo vrece urobiť film, ktorý ohúri režijnou, animačnou a dokonca aj obsahovou stránkou, je výkon skoro heroický a tu to akosi vyšlo. Vážne som ostal potešený(18.2.2007)

 • 3DD!3
  ****

  ŠŤASTNÁ NOŽIČKA je klasický příběh pro děti (i když místy se mi zdál dospělý až až). O dospívání a tak podobně. Nic zvláštního. Tedy až na skvěle vybrané hlasy hlavních tučňáků a VYNIKAJÍCÍ hudbu Johna Powella, která všechno zvedá o třídu výš. Po stránce animace je HF trochu nevyrovnaný a geniální scény jak například vánice nebo akvárium střídají vyloženě obyčejní tuleni nebo rypouši sloní. Vyklubal se z toho prostě mnohem, mnohem lepší film než jsem čekal. A navíc mám tučňáčky moc rád :-).(10.8.2007)

 • Okara
  ***

  Velmi krásná animace a některé písničky jsou také velice povedené v podání roztomilých tučňáků, ale na příběhu si tvůrci absolutně vylámali zuby. Samotný příběh o zpívajících a tančících tučňácích je ujetý, ale co víc, z pěkného muzikálu se z ničeho nic ocitáme v rádoby smutném dramatu zakončeném nejkýčovitějším koncem, co jsem kdy viděl. Zachraňují to jen vtipní pidi tučňáci. 55%(10.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace