Kate a Leopold

Kate & Leopold

Kate a Leopold

Romantický / Fantasy / Komedie

USA, 2001, 118 min (Director's cut: 123 min)

Nečekala jsem, že to bude až takhle roztomilý.(24.5.2008)

Celkem příjemná a VELMI romantická podívaná, která ovšem vyprchá z hlavy dříve, než z kina dojdete domů. Co ovšem potěší, je spolehlivá Meg Ryan, u které jsou takto laděné filmy poznávacím znamením a její doménou a hlavně ona je zárukou, že se dají přežít. Jednoduše řečeno, Meg je jednou z mála životních jistot v tomto nejistém světě :o))(30.11.2002)

Mám ráda fantasy a tohle bylo vtipné fantasy. Nemám ráda romantické dojáky, ale tohle byla vtipná romantika. Nesnáším reklamy a tady dostaly krásně na frak. Za to má ode mne tento snímek jednu hvězdičku navíc.(3.3.2012)

• nash.

Tragédie. Kdysi krásná Meg Ryan ve své nové image vyhublé protivné trosky s nechutně odulými rty (jestli je to ještě před zákrokem pak je maskérka na zabití)... uprostřed časovky, která se vyznačuje absolutní demencí a největěším počtem časových i dějových lapsů na centimetr čtvereční...(27.12.2004)

• WANDRWALL

Moc pokusů, ale do konce jsem to ještě neviděl.(14.8.2010)