Kate a Leopold

Kate & Leopold

Kate a Leopold

Romantický / Fantasy / Komedie

USA, 2001, 118 min (Director's cut: 123 min)

Z týhle romance dýchá taková pohodovost, že to prostě musím ocenit. V některých romantických filmech se autoři snaží diváka emocionálně vyždívat, co to jen jde, to já teda moc nemusím, ale v tomto případě je to spíš naopak. Nenásilný, příjemně humorný film, který navíc obohucuje fantasy námět, který z toho pro mě dělá mnohem zajímavější film (někdo to nemusí, já mám ovšem tenhle typ romantických komedií nejradši). Film se mi líbil i přesto, že Meg Ryan opravdu moc nemusím. 75%(9.9.2012)

Romanťák se vším všudy. Není nijak ohromující - mě ale každopádně hodně potěšil.(1.12.2007)

Soundtrack Rolfe Kent: 1. Until, song (for the film Kate & Leopold) - William T. Stromberg ,2. Until... - William T. Stromberg ,3. Clock in New York - William T. Stromberg ,4. I Want Him Resplendent ,5. Leopold Chases Stuart to Brooklyn ,6. That Was Your Best? ,7. Let's Go! ,8. Leopold Sees the Completed Bridge ,9. "You Did So Great" (Kate's Theme) ,10. Galloping ,11. "Dearest Kate..." ,12. Prolixin/Leopold and Charlie Buy Flowers ,13. Charlie Wins Patrice, Leopold Wins Kate ,14. Secret Drawer ,15. Time for Bed ,16. Charlie Realizes Leopold Was for Real - 1876 ,17. Kate Goes to the Awards ,18. Kate Sees the Pictures - "I Have to Go" ,19. "You Have to Cross the Girder" ,20. Back in 1876 - ,(11.5.2011)

Dobrý film, který šlape na patu čtvrté hvězdičce. Romantika, kterou mužské pohlaví moc nemusí tu není ani znát, jde takovým směrem, že nakonec podporuje Leopoldovu cestu do budoucnosti. Pěkná podívaná s dobrými herci a povedeným příběhem.(22.1.2015)

Tak. Konečne som si tento film pozrela. Prekvapil ma v zlom. Neviem, ale čakala som od toho niečo lepšie. Všetci tvrdili, že je to pekný film tak som po ňom siahla. Nápad bol síce príjemný ale nepáčil sa mi pohľad filmu. Meg Ryan a Hugh Jackman sa nám ukázali ako dobrí herci ale nie v tomto filme. Obaja síce utvorili celkom pekný hlavný pár, ale nebolo to také ako som očakávala. S ťažkým povzdychnutím a ťažkým srdcom 50%(26.8.2008)