poster

Kate a Leopold

 • USA

  Kate & Leopold

 • Slovensko

  Kate a Leopold

Romantický / Fantasy / Komedie

USA, 2001, 118 min (Director's cut: 123 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sepp
  ***

  Docela mila romanticka oddechovka. Komedie urcite ne, nezasmal jsem se ani jednou, ale presto prijemne.(2.1.2004)

 • castor
  ***

  Kdesi nad Brooklynským mostem v New Yorku se rozléhá skladba Moon River a na střeše domu se za tónů smyčce koná romantická večeře šarmantního anglického vévody a emancipované Američanky. Láska jako trám? Možná? Je mezi nimi totiž propast 125ti let. Trošku tak pošilháváme po žánru sci-fi, i když v romanci je možné takřka vše. Romantická komedie (jejíž druhá část je kupodivu povedenější) naštěstí nečerpá jen z trablů galantního gentlemana v moderní společnosti. V omezeném čase se milenci sbližují relativně slibně, slušně jim sekunduje i dvojice Meyer/Schreiber. Hlavní devízou je ale duo Meg Ryan a Hugh Jackman, kdy první jmenovaná se v žánru pohybuje už nějaký ten pátek a stále má co nabídnout a Jackman je jednoduše přesný. Zejména v situacích (znalosti opery a francouzštiny, gastronomické zvyklosti), kdy může projevit své schopnosti vychovaného a vzdělaného elegána z dob minulých.(18.1.2007)

 • RHK

  Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(30.9.2012)

 • Snorlax
  ****

  Mám ráda fantasy a tohle bylo vtipné fantasy. Nemám ráda romantické dojáky, ale tohle byla vtipná romantika. Nesnáším reklamy a tady dostaly krásně na frak. Za to má ode mne tento snímek jednu hvězdičku navíc.(3.3.2012)

 • klerik
  ***

  Príjemná romantika so štandardnou Ryan a gantlemanským Jackmanom...(21.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace