Příšerná tchyně

Monster-in-Law

Diabolská svokra

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

Zvláště scéna setkání Jane Fondy se svou matkou stojí za to. Jinak průměrná romantická zhovadilost, bez špetky hereckého talentu Jennifer Lopez.(4.6.2006)

• depony

Zbytečné, trapné a smutné. Jennifer sází na svou krásu, což ji neberu. Ale jinak? Takové "zkrocení zlé ženy" v kombinaci s dokola opakovaným tématem nesouhlasu rodičů se sňatkem jejich milovaného potomka s někým, kdo jejich srdci nepřirostl. Škoda. Jennifer kontra Jane = sázel jsem na Jane, ale ono vlastně během "příběhu" nebylo nač sázet.(1.1.2007)

• NinadeL

Jane Fonda se dobrovolně zřekla své jediné pořádné role Barbarelly, aby se stala tímhle. Fajn, její volba.(16.1.2010)

Vůbec né tak špatný, jak to tady vypadá. Prostě fajn oddychovka s krásnou J.LO a egoistickou Jane Fonda. 60%(16.1.2010)

Zenske mohli byt aspon originalnejsie, ked uz si chceli robit napriek. Kazdopadne Vartan je uzasny kus chlapceka (aj ked je stary skoro ako moj otec), skoda ze tak maly priestor na ukor ociciek a saticiek Fonda.(10.9.2007)

• - O scénář filmu se v roce 2002 strhl boj, který vyhrálo studio New Line se sumou 1,3 milionu. (imro)

• - Snímek byl nominovaný na cenu Golden Trailer v kategorii Nejlepší komedie. Z Teen Choice Arwards si odnesl celkem 6 nominací, například jako Film vhodný na rande či Nejlepší filmový lhář. (imro)

• - Pro Jane Fonda to byl první film po 15 letech herecké přestávky od filmu Stanley a Iris (r. Martin Ritt). (imro)