Příšerná tchyně

Diabolská svokra

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

• Kaka

Skutečná příšernost. To, že si někdo vůbec dovolil tento snímek vpustit do kin považuji za drzost nejtěžšího kalibru. Jane Fonda se zde akorát ztrapňuje a do slušného hereckého výkonu má daleko. Vartan je poměrně sympatický, ovšem má tak tragicky napsanou postavu, že se to snad ani nedá popsat bez použití vulgarismů. Jennifer Lopez má jednu rajcovní scénu (šaty) a tím to hasne. Celé je to tisíckrát omleté klišé, bez vtipu, dynamiky a zdravého nadhledu. Těžkotonážní trapnost a pro mě rozhodně nejhrůznější filmový zážitek roku.(5.2.2006)

Místy přehnané a umělé, ale jinak jsem se náhodou docela bavil... :)(17.1.2010)

• Boogeyman

Asi něco přesně takového jsem čekal. Nepříliš vtipná komedie, kde musí člověk téměř se slzami v očích sledovat ponižující se Fondovou.(12.5.2008)

• Falcor

Nechť z nejzatuchlejších sklepení té nejzapadlejší podprůměrnosti neodvažují se ony dvě ženštiny z tohoto odpadu zvednout jediný prstík, by se ještě někdy takto připomněly.(13.10.2005)

• NinadeL

Jane Fonda se dobrovolně zřekla své jediné pořádné role Barbarelly, aby se stala tímhle. Fajn, její volba.(16.1.2010)

• - Celých 60 milionů jako investice se ukázalo být dobrým tahem, neboť již během úvodního víkendu (13. – 15. 5. 2005) snímek vydělal 23,1 mil. dolarů, což byl pro Jennifer Lopez nejlepší výsledek v kariéře. Celková tržba se v USA vyšplhala na více než 81 milonů. Celou čtvrtinu rozpočtu činila odměna Jennifer Lopez. (imro)

• - Jane Fondová se připojila k natáčení poté, co bylo natáčení Elizabethtownu (2005) pozdrženo o několik měsíců. (EbiGuetta)

• - O scénář filmu se v roce 2002 strhl boj, který vyhrálo studio New Line se sumou 1,3 milionu. (imro)