Příšerná tchyně

Diabolská svokra

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

• SexyAjinka

Příšerná Lopezka.. fuj.. ani božská Jane Fonda tohle nemůže napravit.(22.2.2011)

Jak někdo dokázal do snímku natlačit takové množství nepovedených vtipů asi nikdy nepochopím, přesto jsem se však u Příšerné tchýně velmi bavil. Tím hlavním důvodem je Jane Fonda, která rozehrála naprostou one woman show - pominu-li těch pár nepovedených vtípků. Zapomeňte na příběh a tu hloupou postavu, kterou hraje, ale všímejte si těch maličkých detailů, které přidává právě ona. Krom toho nejspíš nikdy nezapomenu na to, jak geniálním způsobem se jí podařilo zahrát všechny fáze, které její role nabízí - předstírání, zoufalství v osamocení, probuzení - horší je to už se samotným řáděním, které je ovšem hloupé už samo o sobě.(26.12.2007)

• choze

Hodně blbé. Koukatelné hlavně díky Jennifer.(25.10.2008)

• mysiak

Veľmi trápne, však je tam Jennifer Lopez...ani Jane Fonda ako "diabolská" svokra nezaujme...škoda materiálu(11.10.2008)

• mandes

rozpočet : $43 million tržby celosvetovo : $154,749,918(11.3.2007)