Příšerná tchyně

Monster-in-Law

Diabolská svokra

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

Rozpočet $43miliónovTržby USA $82,931,301Tržby Celosvetovo $154,749,918/videl v kine: 60%/(4.9.2005)

• dzej dzej

JLO oskliva k zakousnuti, smutny pohled na exBarbarellu Jane Fonda, varovani vsem cestujicim se Student Agency - pri velke porci smuly vam behem cesty muzou pustit tenhle film!(24.10.2006)

• depony

Zbytečné, trapné a smutné. Jennifer sází na svou krásu, což ji neberu. Ale jinak? Takové "zkrocení zlé ženy" v kombinaci s dokola opakovaným tématem nesouhlasu rodičů se sňatkem jejich milovaného potomka s někým, kdo jejich srdci nepřirostl. Škoda. Jennifer kontra Jane = sázel jsem na Jane, ale ono vlastně během "příběhu" nebylo nač sázet.(1.1.2007)

• Gilmour93

S tchýní můžete mít buď dobrý vztah a nebo když ji vidíte s koštětem, přemýšlíte, jestli se chystá zametat nebo odletět.. Monster-in-Law je ten druhý případ, jen v možná pro nás netradičním gardu "maminka synáčka" a já musím konstatovat, že s výjimkou pár vtipných momentů, o které se postarala navrátivší J.Fonda (při některých hysterických výstupech jí snad měli zavolat exorcistu), se jedná o typ komedie, jenž z rektálního otvoru Hollywoodu vyleze za rok veletucet. Mám jednu, čistě hypotetickou otázku. Kdyby měla Lopézovic Jennifer pozadí podobných proporcí jakýma disponuje Roseanne (tzn. penzionovaný tažný valach), byla by stále obsazována do rolí hispánských krásek prostého původu, co k bohatému štěstí přišli, jen pro své vskutku mistrovské herectví..?(1.8.2011)

Prva polovica komedie sa mi zdala byt pritiahnuta za vlasy, ale ta druha sa mi pacila o nieco viac. Cakal som trosku vaznejsie postavy hercov, ale uslo to.(17.10.2007)