Příšerná tchyně

Monster-in-Law

Diabolská svokra

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

Zenske mohli byt aspon originalnejsie, ked uz si chceli robit napriek. Kazdopadne Vartan je uzasny kus chlapceka (aj ked je stary skoro ako moj otec), skoda ze tak maly priestor na ukor ociciek a saticiek Fonda.(10.9.2007)

Mě kupodivu tento film pobavil. Smála jsem se dost často, a ne ani tak předvídatelným situacím, jako komediálnímu talentu Jane Fondové. Škoda, že tuto herečku nevídáme na plátně více - a mimochodem, vypadá stále skvěle.(22.2.2009)

• mandes

rozpočet : $43 million tržby celosvetovo : $154,749,918(11.3.2007)

Zpočátku velice příjemná romantika, avšak od chvíle, kdy se na scéně objeví Fonda je to bohužel jen další z řady tuctových (trapných) komedií. Ale jako odpočinková záležitost je to do jisté míry účinné.(13.2.2012)

• Faye

Jane Fonda se nechtěla v době své největší slávy znát k filmu „Barbarella“. Vyloženě ten film nenáviděla a vždy prohlašovala, že je dramatická herečka a tahle role byl její největší omyl. Docela by mě zajímalo jaké pocity chová ke své nejnovější „dramatické“ roli tchýně. Mám ráda odpočinkové filmy, takže i přes nevalné kritiky jsem se na film a na opětovné setkání s Jane těšila. A přestože v tomto dílku dostala značný prostor ( jak se sluší a patří na velkou a slavnou herečku) a ve kterém se dá od okamžiku, kdy dámská válka je už otevřená a vzájemná, najít i jistý vtip. Bylo mi z jejího návratu na velká plátna dost smutno.(13.4.2006)

• - Film, ktorý v noci sledujte Charlotte (Jennifer Lopez) a vystraší ju pri ňom svokra Viola Fields (Jane Fonda), je Nočná mora v Elm Street (1984). (fumatro)

• - Mark Ruffalo odmietol ponuku na hlavnú rolu Kevina Fieldsa. (Tolf)

• - Když se Viola obrátí na Tanyu s otázkou na její nejoblíbenější film, Tanya zmíní Pravou blondýnku (2001). Režisér Příšerné tchýně totiž natočil i tento film. (imro)