poster

Dotek Medusy

 • český

  Dotek Medúzy

 • Velká Británie

  Medusa Touch, The

 • slovenský

  Dotyk Medúzy

Horor / Sci-Fi

Velká Británie / Francie, 1978, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ****

  Souhlasím, tohle má úroveň. Richard Burton občas působí značně hrůzostrašně a Lino Ventura díky bohu není ve své roli francouzského vyšetřovatele vůbec vtipný. Technicky má DOTEK MEDÚZY jisté TV momenty. Dává to smysl, režisér Jack Gold pak už točil jen pro televizi. Méně strašidelná variace na THE OMEN. 70%(1.12.2009)

 • Gemini
  *****

  Takhle děsivé filmy se dnes snad už netočí (PROČ, SAKRA?????), něco takhle mystického a zlého jsem viděl jenom v Přichází Satan... Richard Burton je děsivě úchvatný, Lino Ventura je prostě Lino Ventura, a ten konec... 90%(28.1.2003)

 • Boss321
  ****

  Oči Richarda Burtona mě budou strašit ve snech ještě nějaký pátek....Jinak perfektní thriller, kterému ale na pět hvězdiček něco v mých očích chybí......(15.4.2010)

 • dobytek
  ****

  Mam rád tyhle starý detektivky. Tahle je okořeněná takovou tajemnou zápletkou. Sice je to dost ujetý, ale film mě dostal svou atmosférou. Navíc Lino Ventura i Richard Burton hrajou výborně. Ale zase takovej zázrak, jakej jsem podle hodnocení čekal, to taky neni. Konec s padajícíma troskama z papundeklu mi přišel z dnešního pohledu trochu komickej. Ten film už má prostě nějaký roky. Ale zase musim ocenit, že se nekonal žádnej happy end. 75%(6.7.2011)

 • Lavran
  *****

  Ďábelsky rafinovaná "detektivka", kterou pohání vpřed zimomřivě mysteriózní feeling - a to silou parní lokomotivy! Inteligentní formou si bere to nejlepší z o dva roky starší atmosférické klasiky Přichází Satan a zdárně své hororové prvky mixuje se sedmdesátkovou vlnou katastrofických snímků. Rozhodně považuji za správné, že ne všechno je ve filmu školometsky předhozeno k povrchní konzumaci, takže divákovi vzniká volný prostor k tomu, aby si např. identitu tajemného "L" přebral po svém (muhehe). Pohled a hlas Richarda Burtona je ovšem základ!(13.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace