Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor

Scénografie:

Sung Pong Choo

Kostýmy:

Joseph A. Porro

Kravina tak neuvěřitelně stylizovaná, fetišistická, absurdní a béčkovitá, až je dokonalá v tom pravém slova smyslu nenáročné zběsilé podívané! Jak hodnotit film, který je sice extrémně pitomý, ale zároveň bezvýhradně zábavný?(10.3.2008)

• Jara.Cimrman.jr

Má to tempo, má to hlavu i patu, ale někdo tomu usekal všechno mezi tou hlavou a tou patou. Jistě to byla Violet, protože ta co uvidí, to rozseká, rozstřílí či spálí a ještě si přitom stihne změnit barvu vlasů i outfitu. Já jsem tedy nikdy v životě neviděl nic tak pitomého, aby mne to dokázalo urazit a ani tato ultra-arci pitomost není výjimkou. Jistě za to může vizáž hlavní hrdinky, se kterou bych si dal líbit nějaký ten horizontální tělocvik, ale do boje s ní bych rozhodně vyslal pouze svůj hologram. Už teď je mi ho líto.(27.4.2014)

• Gilmour93

Ultratoalet. Přestylizovaná sračka matných obličejů, lesklých oblečků a jednoho plochého sexy bříška Milly Jovovich, která je v podobných rolích okoukaná jak Moskvanům Moskvič. Chápu Wimmera, že chtěl pokračovat v tom duchu, jak končilo Equilibrium, ale musí přestat s kámošem Pitofem brát to LSD s prošlým datem spotřeby. Zoufale hloupá adaptace komiksu, Kurte - Snyder tě úplně ladně punch do tvého suckerovského nosánku..(3.12.2012)

• Phobia

Ultrasrajdolet. Titulky byly docela dobré, ale pak se objevili herci a zazněly dialogy, má sítnice byla přehlcena jasnými barvičkami jak na Gay Pride a zvukovodem pronikaly do dutiny lebeční takové rezonující bláboly, že jsem raději křečovitě semkla víčka a byla v osvobozujícím limbu ještě před první nekonečně opruzující sérií reklam a upoutávek. Mohla jsem si dovolit usnout - svou kvótu sračkoidních filmů jsem tento měsíc naplnila, dokonce hrubě překročila (už se projevují vážné psychické následky, snad ne trvalého rázu). Krátce jsem se probrala před závěrem tohoto přebarveného, impertinentního paskvilu, s nezájmem upřela oko na akčně vířící rej postaviček, což mi dodalo sílu doplazit se k televizi, zmáčknout čudlik OFF a nepatrně snížit ČEZu příjmy. Hodnocení se zdržím, ovšem zdejších 37% mi přijde až přemrštěně laskavých... i když Milka si za svou krásně tvarovanou tělesnou schránku a její kreace hvězdičku zaslouží, pár procent by dostal sympaťák William Fichtner a ze soucitu něco i pro toho spratka, tak jo, maximálně 35%.(30.3.2012)

• MM_Ramone

Neoriginálny, nevýrazný, emotivne chladný komiksový sci-fi film. Ničím ma neprekvapil, dejovo ma vôbec nezaujal. Páčila sa mi vizuálna stránka tohto diela. Svižná, videoklipová kamera s energickou, komponovanou, elektronickou hudbou. V akčných scénach, prestrelkách a súbojoch to šlape na najvyššie obrátky. Je tam však aj mnoho nudných sekvencií, ktoré to celé brzdia. Najväčšou devízou tohto snímku je krásna Milla Jovovichová, ktorá stvárnila hlavnú postavu, smrteľne nebezpečnú Violet. **(12.4.2010)

• - Film sa začal natáčať vo februári 2004. (Greenpeacak)

• - Snímek se umístil na 33. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)

• - Trailer k filmu unikol ešte predtým, ako chcel režisér a tak požadoval, aby všetky videá boli odstránené. (Greenpeacak)