poster

Ultraviolet

 • USA

  Ultraviolet

 • Slovensko

  Ultraviolet

 • Velká Británie

  Ultraviolet

Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 2006, 88 min

Režie:

Kurt Wimmer

Scénář:

Kurt Wimmer

Kamera:

Arthur Wong

Hudba:

Klaus Badelt

Střih:

William Yeh

Kostýmy:

Joseph A. Porro
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  *

  Oblíbené klišé recenzí a diváckých dojmů posledních let "je to jak dívat se na počítačovou hru, kterou paří někdo jinej" platí v tomto případě stoprocentně a líp než u kteréhokoliv jiného filmu. Jedinou výhodou je rychlost, s níž se špatně (co špatně... přímo neuvěřitelně zoufale) renderované helikoptéry jak z Maxe Paynea honí za digitální motorkou Milly Jovovich a jejím přebarveným obličejem. Neskutečný guláš, který by ale každý filmový fanoušek měl povinně prozkoumat - dílo je to doopravdy jedinečné, i v tom ne úplně "ed-woodovském" slova smyslu.(26.5.2006)

 • 666teen
  *

  Milin herecký výkon v Resident Evilu (libovolném) je proti jejímu konání v těchto naspeedovaných omalovánkách bez hlavy a paty záležitostí na zlatého bludišťáka. Jenže tahle pestrobarevná noční můra je film tak blbej, že za to Míla vlastně ani nemůže. Takže jednu za předlohu.(20.3.2011)

 • lesumir
  odpad!

  Jsem rád, že nejsem jediný kdo si pochutnal na Ultraviolet odpadem, protoze tohle jinak snad ani nejde! Ten, kdo dal ctyri hvezdy bud neni normalni, nebo je veliky fanda Millči Jovovich :) Nevím, co to vůbec celé mělo znamenat, dost mi to pripominalo Aeon Flux, ktery dopadl na verejnosti mozna o trochu lepe, ale na mem zebricku stejne odpadove, jako "opus dementus" Kurta Wimmera!!!! Je dost filmů. na které se nedokoukám, ale nepamatuji si, že bych něco vypnul dvacet minut po zacatku. Jo a nesmim zapomenout na efekty, to je jak z Playstationu one...(25.2.2007)

 • genetique
  **

  Vizuálna a grafická stránka filmu na mne nezanechala najmenšie známky potešenia, či obdivu. Skôr mi vadila. Od toho sa evidentne odráža aj akcia, na ktorej film stavia, a ktorá sa našťastie aspoň ako-tak udržala, rovnako ako udržala celý film. Stále tu ale ostáva fakt, že Milla je stále jediná žena, ktorá dokáže film takéhoto slabého hodnotenia zachrániť. Keď sa k tomu ale pripletú tie fádne reči o láske a podobné žvásty, ktoré film s podobným zameraním a scenárom nemá šancu zvládnuť, tak ten dojem zaniká. A ani snaha o mierny náznak ubrať trošku zo slávy a dôvtipu z Wimmerovho predchádzajúceho 'Equilibrium' sa nepodarila. 45%.(20.11.2007)

 • Enšpígl
  **

  Tenhle film vypadá jako hodně dobrý digitální omalovánky, který se přilepili k sobě hodně špatným lepidlem . Některé akční jsou hodně dobré,ale shazují je zase některé zcela dementní ve stylu : záběr na Millu - čarování s kamerou - nic nevidíme - spousty mrtvol - záběr na žijící Millu . Tak takhle prosím ne !! Ovšem Milla od té doby co se vrátila z modré laguny se pěkně rozjela a je sexy jak málokterá to s ejí musí nechat. Tenhel film chtěl být tak strašně ultracool až je ultrazbytečný.(16.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace