Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor

William Yeh

Kostýmy:

Joseph A. Porro
  • Jara.Cimrman.jr

Má to tempo, má to hlavu i patu, ale někdo tomu usekal všechno mezi tou hlavou a tou patou. Jistě to byla Violet, protože ta co uvidí, to rozseká, rozstřílí či spálí a ještě si přitom stihne změnit barvu vlasů i outfitu. Já jsem tedy nikdy v životě neviděl nic tak pitomého, aby mne to dokázalo urazit a ani tato ultra-arci pitomost není výjimkou. Jistě za to může vizáž hlavní hrdinky, se kterou bych si dal líbit nějaký ten horizontální tělocvik, ale do boje s ní bych rozhodně vyslal pouze svůj hologram. Už teď je mi ho líto.(27.4.2014)

• Falko

Mozno aj 2 hviezdicky su privela na takto odflaknuty film. Neznasam pocit, akoby som sa dival na nejaku hru Play Station. Myslim, ze chvilami som podobnu scenu videl v Bartkowiakovom akcnom sci-fi filme DOOM. Milla Jovovich je sice skvela, ale lepsie jej to pasuje predsa len v RESIDENT EVIL a o PIATOM ELEMENTE ani nehovorim. Kurt Wimmer a Uwe Boll si asi mozu podat ruky, patria medzi najhorsich reziserov sucasnosti. Dufam, ze sa medzi nich nezaradi aj Andrzej Bartkowiak, ktory na rok 2009 planuje natocit Streetfightera.......21.03.2008(14.3.2008)

• Phobia

Ultrasrajdolet. Titulky byly docela dobré, ale pak se objevili herci a zazněly dialogy, má sítnice byla přehlcena jasnými barvičkami jak na Gay Pride a zvukovodem pronikaly do dutiny lebeční takové rezonující bláboly, že jsem raději křečovitě semkla víčka a byla v osvobozujícím limbu ještě před první nekonečně opruzující sérií reklam a upoutávek. Mohla jsem si dovolit usnout - svou kvótu sračkoidních filmů jsem tento měsíc naplnila, dokonce hrubě překročila (už se projevují vážné psychické následky, snad ne trvalého rázu). Krátce jsem se probrala před závěrem tohoto přebarveného, impertinentního paskvilu, s nezájmem upřela oko na akčně vířící rej postaviček, což mi dodalo sílu doplazit se k televizi, zmáčknout čudlik OFF a nepatrně snížit ČEZu příjmy. Hodnocení se zdržím, ovšem zdejších 37% mi přijde až přemrštěně laskavých... i když Milka si za svou krásně tvarovanou tělesnou schránku a její kreace hvězdičku zaslouží, pár procent by dostal sympaťák William Fichtner a ze soucitu něco i pro toho spratka, tak jo, maximálně 35%.(30.3.2012)

• Madsbender

Generická ultimátna sračka za (ne)malé peniaze, s otrasnými efektami, pripáleným scenárom, topornými hercami (sorry, Fichtner) a maximálne skazenou réžiou. Toto by som nebral ani zadarmiko. BURN!!!(21.1.2014)

• genetique

Vizuálna a grafická stránka filmu na mne nezanechala najmenšie známky potešenia, či obdivu. Skôr mi vadila. Od toho sa evidentne odráža aj akcia, na ktorej film stavia, a ktorá sa našťastie aspoň ako-tak udržala, rovnako ako udržala celý film. Stále tu ale ostáva fakt, že Milla je stále jediná žena, ktorá dokáže film takéhoto slabého hodnotenia zachrániť. Keď sa k tomu ale pripletú tie fádne reči o láske a podobné žvásty, ktoré film s podobným zameraním a scenárom nemá šancu zvládnuť, tak ten dojem zaniká. A ani snaha o mierny náznak ubrať trošku zo slávy a dôvtipu z Wimmerovho predchádzajúceho 'Equilibrium' sa nepodarila. 45%.(20.11.2007)