• Francie

New York Taxi

Akční / Komedie / Krimi

USA / Francie, 2004, 97 min

• Dubro

Jimmy Fallon je strašná lopata.(6.9.2008)

• AngelAngie

Americký a zcela zbytečný remake francouzského originálu, který už tak nebyl žádná pecka a tohle je prostě průser. Ačkoli se Queen snaží...(23.8.2008)

• Bauer

Takže asi tak takhle: Američani, jděte do hajzlu, podělali jste to naprosto. Když to neumíte, tak nedělejte remake francouzských filmů. Neumíte to! To by bylo na úvod. Tenhle film je nehorázná kravina takových rozměrů, že to není ani možné. Pouze okopírovaný francouzský hit, který nepřínáší nic nového. Francouzská verze je dost možná i kult. Americká verze je určitě průser! Automobilové honičky měli možná ohromit, ale mně neohromili a na to, že je to od američanů byli docela chabě natočeny. Největší mínus je ale v hereckém obsazení. Queen Latifah? Pro Kristovy rány!!! Proč nemohly obsadit do hlavní role nějaký chlapa? Proč museli být američané tak idiotsky originální, že do hlavní role obsadí 150 kilogramovou ženu, která by se do toho taxika ani nevešla! Strašný! Jimmy Fallon v roli policisty, co neumí řídit. Kde ho vyhrabali? Taky něco příšerného!!! Aspoň, že se bylo na co koukat v podobě Gisele Bündchen. Moc sexy!!! Jediný, co se mi líbílo víc, než ve francouzském taxi, tak je auto. Ford Crown Victoria je prostě autíčko s dokonalými tvary a když se hodilo do sportovní podoby, tak dokonalost sama o sobě. Takže Peugote jdi se klouzat. Na konec vzkaz americkým tvůrcům této debility: FUCK OFF YOU FUCKING IDIOTS!(20.9.2008)

• Torision

Tak tohle je něco tak strašnýho. Queen Latifah je furt stejná tlustá kráva, o kterou bych si neopřel ani lítající koště, a Jimmy Fallon je tragéd až to bolí. Ale tihle dva jsou asi nejsilnější stánkou filmu. Naprosto kokotovní scénář, kterej dost hnusně vykrádá originál, a ještě debilnější režie. Fakt nevim, proč jsem si z toho něco sliboval. No, nedokoukal jsem to celý, páč mi ten film už brnkal na nervy, ale o první hodině můžu říct, že je to snůška toho nejtrapnějšího, co můžete hledat.(29.12.2007)

Nesnášim Queen Latifah, a čekal jsem, že to bude opravdu sra*ka, ale nakonec jsem se i docela zasmál, i když místama dost trapný. Ta scéna s rajským plynem mě asi rozesmála nejvíc. Dá se dokoukat.. jednou a dost..(22.3.2012)

• - Aj keď sa prevažná časť filmu natáčala v New Yorku, takmer všetky scény, v ktorých vidno jazdiť taxík, vznikli v Los Angeles. (m.a.t.o.)

• - Pôvodne mal film režírovať Kevin Bray. (m.a.t.o.)

• - Keď Belle Williams (Queen Latifah) vstáva v kancelárii zo stoličky, tak ju zhodí na zem, avšak v nasledujúcom zábere je už opäť na nohách. (toscho)