poster

Arsen Lupin - zloděj gentleman

 • Francie

  Arsène Lupin

 • Slovensko

  Arsene Lupin

Akční / Dobrodružný / Krimi / Romantický

Francie / Itálie / Španělsko / Velká Británie, 2004, 125 min

 • Slarque
  **

  Kde jsou ty časy, kdy jsem hltal romány Maurice Leblanca o Arsénu Lupinovi a hraběnce Cagliostrové. Kde jsou ty časy, kdy Francouzi točili parádní dobrodružně-romantické filmy. Tohle má podivný scénář a je to natočené tak nevýrazně, že ani potenciálně dramatické scény mi nezrychlily tep. Jasně, je tu pár dobrých herců, ale jejich postavy se musí chovat natolik nelogicky, že se to snad ani nedalo zahrát. Slabší než nová verze Fanfána Tulipána. :((4.8.2010)

 • UncleG
  *

  Představte si, že jste právě shlédli velmi, velmi nudný film. Představte si ty dlouhé minuty, které jste strávili civěním na pohybující se placaté postavičky, čas bez známky zajímavého děje nebo dokonce vzrušení. Možná jste při tom cítili slabé cukání v palci nad ovladačem, ale bůhví proč jste to nevypli ...a spánek taky nikde... mučivé minuty mají délku hodin a půlhodina se podobá věčnosti, v níž ztracené duše hledají cestu k věčnému odpočinku. Uf! No jednou to osvobození přijít muselo, takže vaše filmová kalvárie po nekonečné době přece jen skončí. Bylo to nesnesitelné? Tak si tu dobu zkuste vynásobit dvěma. A voila! Gratulujeme, právě máte za sebou Arsena Lupina - zloděje gentlemana.(28.7.2009)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet €23miliónovTržby Celosvetovo $9,661,028║ /15%/(24.11.2007)

 • Flego
  *

  Strelil by som zaucho režisérovi a strihačovi za takýto nekonečne nudný film. Sem - tam stojí za videnie výprava, ostatné je nanič. Romain Duris nemá sexapeal ani iskru. A tak som sa na tento film tešil...(24.11.2007)

 • corpsy
  **

  Pokus o hollywoodsky ladený akčno-dobrodružný epos už francúzom mnohokrát nevyšiel, napr. VIDOCQ alebo LARGO WINCH. Tento sa k ním môže zľahka pripojiť. Suché a bez života.(1.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace