poster

Arsen Lupin - zloděj gentleman

 • Francie

  Arsène Lupin

 • Slovensko

  Arsene Lupin

Akční / Dobrodružný / Krimi / Romantický

Francie / Itálie / Španělsko / Velká Británie, 2004, 125 min

 • rt12
  *

  Tohle, že byl Arsen Lupin ?!(25.5.2014)

 • MM_Ramone
  **

  Film "Arsene Lupin: Zlodej gentleman" sa chce za každú cenu tváriť náramne bombasticky. Akčne dobrodružno-historická romanca natočená v coolovom hollywoodskom štýle. Niečo podobné už dlhé roky pomerne úspešne praktizuje francúzky režisér a scénarista Luc Besson, takže si jeho krajan Jean-Paul Salomé povedal, že sa pokusi ísť tou istou cestou. Zdá sa však, že mu to prerástlo cez hlavu. Natočil neprehľadný, nezaujímavý, zdĺhavý, ale zato poriadne nablískaný nezmysel. **(25.2.2013)

 • k212
  *

  Málokdy si mi stává, že bych film, který si půjčím na dvd nedokoukala. Málokdy, ale tohle se prostě nedalo. A já nechápu, jak se do názvu mohl vůbec vecpat ten gentleman, takhle si ho teda nepředstavuju, i když ho hraje-nehraje Romain Duris.(13.10.2006)

 • Tommy987
  **

  Francúzi sa chcú "zhollywoodniť" a dopadá to takto. Arsène Lupin je zlý film, na ktorom len ťažko hľadám nejaké pozitíva. Prečo potom až dve hviezdy? No jedna za film (k odpadu to malo blízko, ale predsa som už videl aj horšie záležitosti) a jedna za bohyňu menom Eva Green vo vedľajšej úlohe. Áno, som zaujatý a neprofesionálny, zbite ma.. :-P(12.3.2007)

 • Jinny
  *

  Arsene Lupin se vrátil - a v prokazatelně horší formě. Kdyby žil, nepochybně by porušil svou zásadu nezabíjet právě kvůli Salomému. Pryč je lehkonohost, kterou se kdysi honosila francouzská kinematografie, dnes jsou v módě traumata. Dobrodružství, které nudí, ačkoliv režisér zvolil videoklipový styl i hloubku.(12.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace