Arsen Lupin - zloděj gentleman

Arsene Lupin

Akční / Dobrodružný / Krimi / Romantický

Francie / Itálie / Španělsko / Velká Británie, 2004, 125 min

• Campbell

Ani se nedivím že se tenhle film stal propadákem, vždyt se tu z ětch 2 hodin nic neděje. Ještě dlouho jsem dumal jestli jsem spal nebo na film koukal, šíleně blbé nuda. Proč se Thomasová snížila k tomu hrát v tomhle? Prostě šílená sračka. Bohužel. Potenciál tu byl.(10.4.2011)

• Tosim

Zásadní problém tohohle mišmaše je v tom, že čekáte konec a přijde další šílený dějový zvrat. A pak další. A ještě jeden. Na tomhle filmu mě snad kromě několika hereček nezaujalo vůbec nic. Některé herecké kreace Romaina Durise (jinak též hvězdy francouzských nezávislých filmů), se nedají označit jinak, než slůvkem "divné." Navíc to byla dost nuda. A žádný emocionální náboj.(19.12.2005)

• MartinNDL

Silný argument do věčné pře, jestli je gay francouzský nebo řecký vynález.(23.11.2011)

• DaViD´82

Ztěží céčkový hollywood po francouzku dochucený vydatnou dávkou špatné latinskoamerické telenovely. Ucházející technická stránka, ale to je tak vše. Přeplácanost o ničem a navíc s neskutečně špatným scénářem. Herci jsou všichni do jednoho hrozní nebo v lepším případě působí alespoň nezúčastněně. Všechna tato negativa mohl aspoň trošku zmírnit slušný režisér. To by však po hříchu nesměl být tím úplně nejslabším článkem celého soukolí tohoto "filmu". Mít to sedmdesát minut, ještě by se to možná dalo, ale se stopáží více jak dvojhodinovou ani náhodou.(9.6.2007)

• dee-key

Víc jak dvě fakt nedám. Vzhledem ke zdejšímu hodnocení jsem od toho nečekal opravdu ani zvukový záznam, ale ve výsledku to nebylo úplně nejhorší dílo na Zemi. Vedle asi tak dvou sklápěček nedostatků to ale především přepálili s délkou. Stopáž dvě hodiny je v tomto případě zbytečná jako kapavka.(11.1.2015)