poster

Vetřelec vs. Predátor

 • USA

  AVP: Alien Vs. Predator

 • Slovensko

  Votrelec vs. Predátor

Akční / Sci-Fi / Thriller / Dobrodružný

USA / Německo / Česko / Velká Británie, 2004, 87 min (Director's cut: 109 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ***

  Vetřelec vs. Predátor přináší především příběh o tom, jak se uprostřed jedné nelítostné mezidruhové bitvy zrodilo jedno mimořádné přátelství:) Kdo by to byl řekl, že Predátor dokáže být i docela přátelský tvor. A ještě k tomu, když se jedná o sličnou, odvážnou černovlásku, která mu nejednou zachrání "kůži." Navzdory tomu, o jakého krutého a udatného zabijáka se jedná, oplývá Predátor smyslem pro spravedlnost, uznání a má své zásady. Nemluvě o vysoké inteligenci a organizovanosti Predátoří komunity. Velmi vydařené triky a kulisy. Nejvíce působivý je důmyslně propracovaný systém pyramidového komplexu. Predátoři na mě sice místy působili trochu gumově, ale to, ani pár dalších žánrových nedostatků, mi nezkazilo dynamickou podívanou na tuto mimozemskou bitevní "párty." Závěr vskutku velkolepý:) SPOILER Měla letět s nima:) Taková bojovnica by se jim mohla hodit:) KONEC SPOILERU.(8.6.2009)

 • novoten
  *

  Vetřelec je degradován na slintajícího hopsala, který zbytky své rafinovanosti nechal v původní tetralogii - a hlavně kvůli tomu to u mě Anderson i tentokrát prohrává. Dokud se nesympatické hlavní postavy seznamují s mrazivým prostředím i samy se sebou, je to spíš nuda než zásadní otrava. Když se ale vetřelčí novorozeně líhne pár minut po setkání s facehuggerem, královna čiperně pobíhá a predátor nesmyslně respektuje nicotného člověka, schovávám unaveně hlavu v dlaních a odcházím. Ostuda.(28.12.2004)

 • Djkoma
  *

  Něco zajímavého se začne dít po půl hodině. Po 45 minutách je první akce. Celkově v celém filmu max. 3 slušné akční scény z nichž jedna je fakt moc dobrá. Bohužel se prakticky celý film nudíte. K nikomu z celé skupiny(asi kromě černošské "tvrdé" průvodkyně)si neuděláte vztah, protože vždycky po chvíli umřou. Závěrečná naivní scéna a naprostý konec opět ponechaný jako dveře (BRÁNA) k pokračování. Celkově to bylo špatné. vytratila se všechna snaha o navázání na alespoň jednu sérii a celý děj jde úplně jiným, špatným, směrem. Lidstvo hraje jen předmět, do kterého se vetřelci touží dostat, aby se z nás mohl vyklubat jejich další bratříček a predátoři figurují jako policie, která utrženým psům nakažených vzteklinou, chce zpátky uvázat obojek z jejich laseru a kopí. Paul W. S. Anderson neumí pořádně točit a sám se ztrácí v neschopnosti nejen své režijní, ale i scenáristické. Je to smutné kam spadl výtvor H.G.Gigera.(27.8.2004)

 • flanker.27
  **

  Na jedné straně slušné technické zpracování a docela slušná atmosféra, na druhé nablbý scénář a velmi slabí herci (snad kromě Henriksena). Celkově se to jednou vidět bez následků dá a je to lepší než Alien: Ressurrection (o druhym dílu AvP nemluvě). Ale horší než na koleně natočenej fandovskej AvP: Redemption.(15.11.2005)

 • pan Hnědý
  **

  P.W.S. Anderson by měl zůstat u Resident Evil a "neničit" tak dokonalou mimozemskou rasu. 45%(4.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace