• Hong Kong

Ai shen

• Hong Kong

愛神

Eros

USA / Itálie / Hong Kong / Čína / Francie / Lucembursko / Velká Británie, 2004, 104 min

Soderbergh... OK. Antonioni...no nevim. Wong Kar-wai!!!!!!!!(2.4.2007)

• Tomco

Antonioni 40%, Soderbergh 50%, Wong 60%.(12.4.2009)

• Bebacek

Až budu mít pocit, že jsem přibrala/zhubla, řeknu svému příteli (či jiné osobě mužského pohlaví), ať mě přeměří rukama... :P(7.7.2007)

• Ruut

Tak jako už hodněkrát spojení několika dobrých režiserů za účelem natočení povídkového filmu nepřineslo nic dobrého ani tentokrát. Mě nejvíc zaujala většinou odsuzovaná první povídka AAntonioniho. Aspon trochu dostála názvu filmu. Soderberghova mi přišla naprosto zbytečná a o ničem. A Kar-wai Wong odvedl slušný standart ve třetím příběhu. EROS považuju za strátu času. Mnohem víc doporučujuke shlédnutí samostatné filmy těchto režiserů.(4.11.2006)

Ruka 2*, Nebezpečný vývoj udalostí 2*, Rovnováha 4* Priemer je teda ***, a je bezpredmetný. Rovnováha: Tento filmík môže byť o sexuálnych potrebách i sexuálnej obsesii, i o láske, no aj tak v ňom sexuálna rovina spolu so sexom (nezobrazeným) slúži len ako vyjadrovací prostriedok a Rovnováha je v prvom rade o tej sem-tam prekliatej :/ KOMUNIKÁCII. Soderbergh sa vysoko vymaňuje. Soderbergh ma presvedčil. 4*(28.9.2008)