Jedno z největších překvapení, protože s panem Zombie jsme si nikdy nerozuměli a úpřímně k němu chovám dost nemilé city, jeho filmy jsem nesnášela za topornost, rádoby šokantnost a velký chtíč být sprostý a násilný, přičemž mi to vůbec nepřipadalo vtipné ani mě to nevzrušilo, jestli to byl účel? Každopádně Michael Meyers mi učaroval jako postava, když jsem byla malá, takže teď v dospělosti proč nekouknout na "jeho nové vydání"? Podařilo se, občas jsem se bála a i když opět použil pro sebe tak typická "sprostá slova, násilí, když zrovna být nemusí atd", tak jsem jako divák celkem spokojená...(21.12.2009)

V podstatě se jedná o skoro čistokrevnej remake, někdy se Rob Zombie drží původního filmu podle mě až trošku moc, kdy nedává šanci na propuknutí vyvražďování, ale snaží se to všechno držet na uzdě a to je trošku škoda, v dnešní době to čekání v podstatě na nic už působí trošku nudně, ovšem Robovi to naštěstí došlo, během minuty se vysral na původní film a konec si natočil fakt po svým a řádně krvavě a drsně. Zároveň se i Zombiemu podařilo daleko líp vykreslit postavu samotnýho Michaela Meyerse, kterýmu se tady věnuje daleko víc než Carpenter a dokonce bych si dovolil říct, že celá ta postava Meyerse je tady daleko lepší a děsivější než v Předvečeru svátku všech svatých.(9.12.2007)

Důvěra k tomuhle remaku byla na nule, o to větší je překvapení. Ještě jsem neviděl slasher, kde bych i vedlejším postavám přál přežít, kde by se atmosféra stupňovala tak plynule a kde by vrah nepůsobil jako pěst na oko. Spolu s prvním dlem a H20 zatím nejlepší Halloween. (Režisérský sestřih.)(9.6.2012)

Soundtrack Tyler Bates: 1. These Are the Eyes ,2. Halloween 2007 - Tyler Bates ,3. Is the Boogieman Real? ,4. (Don't Fear) The Reaper - Blue Oyster Cult ,5. Are You Saying Michael Did This? ,6. Love Hurts - Nazareth ,7. I Hope She Likes Cripples ,8. Baby, I Love Your Way - Peter Frampton ,9. A Taco Deluxe Supreme ,10. Tom Sawyer - Rush ,11. Driven By Pure Animal Instinct ,12. Let It Ride - Bachman-Turner Overdrive ,13. Trick Or Treat, Baby ,14. God Of Thunder - Kiss ,15. Satan's Mother ,16. 1969 - Iggy Pop ,17. Talking About the Anti-Christ ,18. Only Women Bleed - Alice Cooper ,19. Needs To Get Laid ,20. Halloween II - The Misfits ,21. Was That the Boogieman? ,22. The Shape That Stalks Laurie - Tyler Bates ,23. The Scream ,24. Mr. Sandman - Nan Vernon ,(10.5.2011)

• kiddo

Já dokážu pochopit touhu podlehnout fascinaci, nahlédnout za masku a odkrýt do nejmenších detailů její tajemství, ale už by mohlo být konečně uznáno za platné, že podobný přístup nemůže vyprodukovat nic než otřepaný, třebaže vzdáleně Zombieho stylem říznutý naturalismus o tom, že zlo vytvářejí sociální a rodinné faktory. Originál byl o tom, jak do našeho triviálního světa zasáhne zosobněné neznámé a nepoznatelné zlo, přičemž právě nemožnost jej nějak uchopit z něj dělá objekt děsu a fascinace. Nemám z principu nic proti přepsání tohoto konceptu v něco doslovnějšího, ba mě dokonce baví, jak remake zaplňuje místa, která originál nechává prázdná, a zasazuje je do celého řetězce událostí. Zombie ale pohřbil celý film, když si odmítl vybrat mezi novým náhledem a věrnou poctou originálu, kterému se nemůže vyrovnat, a rozhodl se natočit oboje, přestože obě pojetí jsou v samém jádru neslučitelná. Druhá půle filmu se té první neuzpůsobuje, nevyplývá z ní a je okopírovaná z originálu, a to včetně hudby. Jelikož k ní ale přistupujeme se znalostí událostí z první poloviny a tahle prsatá teenagerovská kopie originálu žádný radikálně přepisující přístup ve stylu první půlky nezaujme, nemůžeme ji vnímat stejně jako Carpenterův film, a ona se tak jeví nejenom jako ústupek současným prosexovaným remakům, ale strhává s sebou celý snímek včetně jeho výborné první půlky. Neopominutelný je také faktor nudy - Zombie prostě nenechává nic fantazii, a tak jediná cesta, kterou se může od padesáté minuty vydat, jsou tupá jatka, která začnou otravovat už po pěti minutách. Nebo mi na tom možná tak vadilo jen to, že tam nebyl Bill Moseley.(2.8.2010)