poster

Zredigováno

 • USA

  Redacted

 • Slovensko

  Redigované

Drama / Válečný

USA / Kanada, 2007, 87 min

Režie:

Brian De Palma

Scénář:

Brian De Palma

Kamera:

Jonathon Cliff

Producenti:

Gretchen McGowan

Střih:

Bill Pankow

Scénografie:

Phillip Barker
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Palčivých otázek se dotýká na digitální kameru natočený snímek Briana De Palmy, resumován jako naprosté pohrdání lidským životem. Výsledkem je MINIMÁLNĚ zajímavý pohled na nesmyslnost celého iráckého konfliktu, který je často i svědkem krvavých omylů a rozporuplného chování amerických jednotek (muž v autě spěchá s těhotnou ženou do nemocnice, nedbá příkazů amerických vojáků k zastavení a následný masakr si vyžádá smrt nejen ženy, ale i nenarozeného dítěte). A výsledek? Násilí plodí násilí. I přes kratičkou délku se ale u mne minul účinkem.(10.3.2008)

 • Isherwood
  *****

  De Palma extrahoval to nejlepší z Olivera Stonea, opatřil to puncem domácího videa, a přesto zůstal nezvykle svůj. Divák je totiž hozen do víru děje a z mnoha věcmi se musí vypořádat dle vlastního názoru. Pravda, v některých momentech si vypomáhá díky schematickým filmařským postupům, ale na druhou stranu dal vzniknout snímku, který se v mém případě stal podnětem k dlouhodobějšímu přemýšlení.(20.3.2008)

 • Shushika
  ****

  Myšlenkově zřejmě to nejzajímavější, co De Palma kdy natočil. Vizuálně to největší peklo, co jsem v poslední době viděl (a De Palma natočil:)(21.4.2008)

 • Ony
  ***

  Händel, Händel, Händel, fotky(7.12.2007)

 • Silas
  **

  Nejzbytečnější film posledních let...(7.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace