Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fingon
  ***

  Je to sice pořádná blbost, která nedosahuje ani těch Čarodějek z roku 1998, ale dá se.(24.10.2006)

 • BioGrower
  **

  Talentovaný komik z Frat Packu Will Ferrell prekvapivo v takej plytkej komédii. On síce vôbec nehral zle a Nicole Kidman je mimoriadne okúzľujúca, lenže kvôli slabému scenáru dokáže film vyprodukovať len minimum skutočne vtipných scén. Aj na to, keď si chce človek oddýchnuť, uvoľniť sa a zlepšiť si náladu existuje mnoho ideálnejších filmov. Ale hlavne vďaka tým hercom to až také zlé nie je.**a 1/2(29.9.2007)

 • LiVentura
  *

  Hodnotím jen krásu paní Kidman ..(6.11.2009)

 • flanker.27
  ***

  No, na průměr si to dosáhlo jen (malým, ale hezkým) poprsím Nicole Kidmanové.(2.1.2007)

 • Gilmour93
  **

  Inkviziční tribunál v čarodějnickém procesu s Norou Ephron vynesl následující rozsudek: Režisérka za úsvitu podstoupí tzv. "zkoušku balvanem", kdy s dvouset librovým kamenem přivázaným na zádech bude vhozena z Mostu spravedlivých do Řeky beznaděje. Když se udrží na hladině, znamená to, že je spolčena s ďáblem a bude ji následně setnuta hlava. Pokud však klesne ke dnu a utopí se, bude zproštěna veškerých obvinění z čarodějnictví a může dále režírovat snímky podobné charakteru.. Některým uživatelům stačí rozkošná naivita Nicole, či její malá prsa, což jsou však pro mě atributy pro komedii nedostačující. I když na druhou stranu, obcování na Petrových kamenech by mě asi obměkčilo..(9.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace