Tak nízké hodnocení? Nevím, co kdo od tohoto filmu čekal, ale já jsem dostal přesně to, co jsem chtěl. Totiž vtipnou komedii, která má přiměřenou stopáž, téměř nenudí a hraje tam výborná a má milovaná Nicole... jsou horší komedie, které si zaslouží 50 %, ne však tato.(25.12.2008)

• Dever

Soundtrack George Fenton: 1. City of Love - Persephone's Bees [3:45] ,2. And She Was - Talking Heads [3:38] ,3. Witchy Woman - Kristin Chenoweth [3:31] ,4. Witchcraft - Frank Sinatra [2:52] ,5. Escape (The Pina Colada Song) - Rupert Holmes [3:51] ,6. Bewitched - Steve Lawrence [2:03] ,7. Ding Dong! The Witch Is Dead - Ella Fitzgerald [3:17] ,8. L-O-V-E - Natalie Cole [2:31] ,9. Dancing on the Perimeter - The Actual [4:21] ,10. Everybody Hurts - R.E.M. [5:17] ,11. 'Bout Time - Louis Armstrong [2:52] ,12. Every Little Thing She Does Is Magic - The Police [4:21] ,13. I Love You, Samantha - Bing Crosby/Louis Armstrong [4:27],(18.5.2011)

• Sinecod

Will Ferrell je dle mého nesympatický, nevtipný a křečovitý herec nápadně se podobající opici a pro mě je jedním z hrozných faktorů tohoto filmu. Všechno je to strašně nudné a trapné. A nemám ráda, když se hlavní postavy chovají nelogicky. Je to pitomý film. Hvězda za milou Nicole a písničku od REM.(6.11.2011)

• sud

Dočkal jsem se toho, co jsem čekal - koukatelné, ano, ale zároveň slabota a místy nuda. Ale Nicol je k sežrání, ostatně jako vždycky. 40%.(26.12.2008)

• NinadeL

Hloupoučké až to bolí. V kině to bolet rozhodně muselo. A přitom námět je slušný. Aha. Zkrátka daň idiotské romantické komedii, kterou zaplatila Nicole, aby si udržela popularitu skutečně na všech frontách...(4.2.2009)