Tak nízké hodnocení? Nevím, co kdo od tohoto filmu čekal, ale já jsem dostal přesně to, co jsem chtěl. Totiž vtipnou komedii, která má přiměřenou stopáž, téměř nenudí a hraje tam výborná a má milovaná Nicole... jsou horší komedie, které si zaslouží 50 %, ne však tato.(25.12.2008)

• Boogeyman

Nevyužitý potenciál a nuda! Kidman je ovšem jako naivní slečinka skvělá!(24.11.2007)

Utahaná komedie, která je příjemně barevná, ale nepříjemně disponuje pachutí „neromantického“. Upřímně řečeno, Nora Ephron pro mě nikdy nepředstavovala nějakou královnu romantických komedií, jak jí řada lidí nazývala. Film naštěstí zachraňují dva hlavní herečtí představitelé (zejména rozkošná Nicole), výtvarně zajímavé momenty (plechovkový rozhovor v supermarketě) a šarmantní Michael Caine. Jinak se ale chtě nechtě utápí v dialozích, které sice nejsou nějak tragicky napsané, jen postrádají ucelenější dějovou linku a nedokáží zasáhnout to správné místo!!(8.4.2007)

Nicole Kidman nemá chybu. Sžila se příjemně s postavou do takových rozměrů, že i její mimika mě dokázala chvílemi hodně rozesmát. Oproti tomu jindy skvělá Will Ferrell byl takový nemastný neslaný a jeho roli by opravdu zvládla snad i koala. Na komedii zde není extra moc velkých vtipů, ale pár scének nemá chybu a třeba Michael Caine s Shirley MacLaine jsou opravdu skvělí a své role si užívají. Škoda, že čarodějka nevykouzlila lepší děj a více opravdu skvělých vtipů, pak by šlo o velmi dobrou komedii a takto je to čistý průměr.(31.12.2008)

Odhodlání nehodnotit film s mou nejoblíbenější herečkou v hlavní roli méně než čtyřmi hvězdičkami mi vydrželo skoro třicet minut, pak jsem musel – ač nerad – od svého úmyslu upustit. Ne, že by Moje krásná čarodějka byla naprostou pohromou. Je hezky barevná a má příjemný soundtrack, ale děje je v ní i americkou romantickou komedii příliš málo. Občasné „zpestření“ nějakým tím Isabeliinym kouzlem vyznívá spíše křečovitě (za samotný nápad „převíjecího“ kouzla by měl byt někdo podroben inkvizičním praktikám). Ač Herci se herci snaží, seč můžou, mdlou režii a nevtipnost filmu odkouzlit nedovedou. 60% Zajímavé komentáře: Faye, wipeout, Honza dAve(22.1.2007)