Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Děj je průměrný a obsahuje celkem málo komických situací. Ferrell je snaživý, leč slabý scénář mu poměrně často svazuje roce. Rozkošná je ovšem Nicole Kidman, jejíž roztomilá variace naivní čarodějky jí dostala na vrchol mých oblíbených hereček a pro tento slabý film vybojovala tři hvězdičky...(12.8.2005)

 • Matty
  ***

  Odhodlání nehodnotit film s mou nejoblíbenější herečkou v hlavní roli méně než čtyřmi hvězdičkami mi vydrželo skoro třicet minut, pak jsem musel – ač nerad – od svého úmyslu upustit. Ne, že by Moje krásná čarodějka byla naprostou pohromou. Je hezky barevná a má příjemný soundtrack, ale děje je v ní i americkou romantickou komedii příliš málo. Občasné „zpestření“ nějakým tím Isabeliinym kouzlem vyznívá spíše křečovitě (za samotný nápad „převíjecího“ kouzla by měl byt někdo podroben inkvizičním praktikám). Ač Herci se herci snaží, seč můžou, mdlou režii a nevtipnost filmu odkouzlit nedovedou. 60% Zajímavé komentáře: Faye, wipeout, Honza dAve(22.1.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Krásna čarodejka Isabel Bigelow sa rozhodne, že zanechá čarovanie a presťahuje sa do luxusnej štvrte v Los Angeles. Tam chce žiť prostým životom smrteľníka. Zo všetkého najviac, ale túži spoznať pravú lásku. Toľko zhruba k obsahu tejto prisprostlej, povrchnej zlátaniny. Skrátka blbosť. Lenže ono tam hrá Nicole Kidman. Nikdy som ju nemal zrovna v obľube, ale rešpektoval som fakt, že sa jedná o talentovanú herečku. To asi budem musieť tiež prehodnotiť. V tomto filme sa upísala do úlohy, ktorá by pasovala skôr nejakej mladej afektovanej teenagerskej hviezdičke. A myslím, že aj tá by ju zvládla lepšie. Pretože primadona Nicole sa tu len trapne poťahuje za uši a nechutne krúti nosom ako po poriadnej laine kokaínu. No a jej partner Will Ferrell? Ešte horšie. Nuž, tak to dopadá, keď homosexuál má zahrať milovníka. Veľmi zlý film. *(19.10.2009)

 • Malarkey
  **

  Děsně nezáživná a nudná komedie u které jsem se zasmál opravdu jen ojediněle. Zaujali mě hlavně mini-role S. Carella a M. Caine a samozřejmě samotná Nicol Kidman, která díky svému půvabu dokázala, že samotný film nespadne do absolutní trapnosti. Will Ferrell mi ani zde nedokázal, že je dobrý komik ani herec, a že jsem s ním už pár filmů viděl. Jako rodinný film je to sice vcelku dobré, ale jen pokud se s Vámi dívají malé děti, které tento film na necelé dvě hodiny rozhodně zabaví. --- Chceš dlouho nebo krátkou verzi? A měl bych tě varovat, dlouhá verze je v aramejštině.(9.12.2006)

 • B!shop
  ****

  Znacne podhodnocena velice prijemna romanticka komedie. Pribeh neni buhvijak podstatnej, i kdyz napad to je vcelku fajn. Tady jde o hlavni dvojku, na ktery to vse stoji. Ferrell je perfektni at uz jako do sebe zahledenej neprijemnej herec, tak jako zamilovany hovadko. Kidman je zase perfektni at uz jako neskutecne naivni a pitomoucka carodejka, tak kdyz se na Ferrella nastve. A mezi nima to paradne jiskri, takze je porad se cemu smat, obzvlast, kdyz to je parkrat ozvlastneny nejakym tim trikove slusne zvladnutym kouzlem, nebo sympatickym Cainem. Ja se celou dobu dobre bavil, tak nevidim duvod pro nizky hodnoceni.(19.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace