• Shushika

Nora Ephron už je oblečená do rubáše, stačí už ji jen zavřít do rakve a zahrnout zeminou. Nevtipná a přitom ukecaná komedie, která mohla být o 35 min (!) kratší. Proč jen si ta Nicole vybírá takové blitky jako je tohle a Stepfordské paničky?(29.6.2005)

• D.Moore

Ani tentokrát mě Will Ferrell nepřesvědčil o tom, že je komik. Jeho samolibému blbečkovi jsem se za celý film jen párkrát pousmál (nesmál jsem se ani jednou) a víc nic. Na Bewitched jsem se ale díval hlavně kvůli přítomnosti Michaela Cainea, který díkybohu nezklamal. Scény, ve kterých se tenhle bard objevuje, patří k těm suverénně nejlepším. Škoda jen, že filmaři vůbec neuzavřeli jeho příběhovou linku.... Za Cainea tedy jednu hvězdu, druhou za (doslova) okouzlující Nicole, za pár fórů, které si střílí z natáčení sitkomů, a za závěrečný strýčkův výstup.(7.6.2010)

• gudaulin

Stylem humoru a kvalitou to odpovídá původnímu seriálu, který byl svého času k vidění na rakouské televizi. Typická slabomyslná popkulturní záležitost, kterou ze zapomění vytáhl právě tenhle film. Nic víc o jeho kvalitách nemůže vypovídat než to, že se ukrutně líbil mým dvěma dětem ve středním školním věku. Na druhou stranu musím ocenit herecké kvality a půvaby Nicole Kidman, jejíž naivita a bezprostřednost může leckterého, především mužského, uživatele motivovat k vyššímu hodnocení. Celkový dojem: 25 %.(15.1.2012)

• Fleur6

Až na malé oživenie v podobe Steva Carella to, bohužiaľ, úplne postráda iskru. Nicole Kidman je rozhodne rozkošná, Will Ferrell ako väčšinou (podľa mňa) otravný a trápny, čo by však ani tak nevadilo, kebyže Bewitched má, keďže sa jedná o komédiu, aj nejaké tie komické situácie či niečo schopné zaujať. Obviously, nemá.(24.10.2009)

• Sinecod

Will Ferrell je dle mého nesympatický, nevtipný a křečovitý herec nápadně se podobající opici a pro mě je jedním z hrozných faktorů tohoto filmu. Všechno je to strašně nudné a trapné. A nemám ráda, když se hlavní postavy chovají nelogicky. Je to pitomý film. Hvězda za milou Nicole a písničku od REM.(6.11.2011)