VHS/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +Nicole Kidman, slibný námět -nemá to tah na branku, otravný Will Ferrell a hlavně zbytečný Steve Carell, slabá druhá polovina/// Podobné jak film Moje superbejvalka, ovšem svůj potenciál to ani zdaleka nevyužilo. První polovina je příjemně zábavná. Čarodějka decentně čaruje a je to oddychová podívaná. Ale jakmile na scénu vstoupí Will Ferrell jde to do kytek. Nejenže jeho hraní herce je nesnesitelné, on není ani moc zábavný jako skutečná postava. Nehledě na to, že tu lásku jsem ani jednomu z nich nevěřil. Navíc je děsná škoda, že film nemá lepší scénář a nabitější dějové zvraty. Vždyť námět tolik sliboval a já se těšil, že čarodějka to tam pořádně zamete a ona přitom jen předvedla, jak umí lítat na smetáku.No nic, přijemně jsem si u filmu odpočinul, ale přiliš mě neokouzlil./// Celkem 64%///(26.2.2009)

• choze

Málokterý film naplňuje pojem PIČOVINA tak dokonale jako tenhle. Sice je nutné vzít do úvahy, že i původní seriál byl evidentně trapný až na půdu, za zmínku by stála i jistá originalita, kdy místo klasického (celovečerního) remaku seriálu tvůrci natočili film o remaku seriálu a rovněž by nemělo být opomenuto, že vzdor s demencí hraničící naivitou své hrdinky je Nicole (která si čarodějku zahrála už v MAGICKÉ POSEDLOSTI) roztomilá, ale na mém verdiktu to nic nemění. Úchylárna nejúchylnější, zrada na kinematografii a zločin proti lidstvu.(4.11.2007)

Na pohled velmi pěkná, docela příjemná romantická komedie, v níž mě překvapila Nicole Kidmanová svým sex-appealem, ale nejvíc mě posadil na zadek Will Ferrell, který i tímto potvrdil, že je opravdu vynikající komik, neboť i trapné vtipy v jeho podání působí směšně. Jinak je to ale spíše průměr, nebýt Farrella, tak se u toho asi podělám nudou.(16.1.2006)

• Terva

CITÁT - To bylo moje poslední kouzlo! Adaptace sitcomu televize ABC, vysílaný v letech 1964 až 1972. CITÁT - Chceš dlouho nebo krátkou verzi? A měl bych tě varovat, dlouhá verze je v aramejštině.(31.3.2013)

• bassator

Co tohle prosímvás mělo být??? Už dlouho jsem neviděl tak trapnou komedii jako bylo toto... - 6. 11. 2009 - 5%(6.11.2009)