Celkom priemerná pohodová komédia. Nič extra som nečakal a preto ani nie som sklamaný. Opäť sa mi raz potvrdilo pravidlo, že aj podpriemerný námet a scenár môže na úroveň priemeru alebo aj viac vyzdvihnúť dobrý a skúsený herec. A v prípade Willa Ferrella to platí na sto percent. Svojou charizmou a herectvom dokázal tento film vylepšiť aspoň na priemer. A preto filmy s ním sklamú iba málokedy, proste dokáže aj z blbiny urobiť niečo pozerateľné. Nicole Kidman nie je zlá herečka, ale v tomto prípade mu vyložene nestíhala, pôsobila na mňa až moc strnulo. 55/100(5.11.2013)

• Handle

Pohodovej film, který ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Místy mě to nudilo, ale jinak docela dobré, ač je to všechno samozřejmně stupidní, já proti takovým filmům nic nemám i když mě to dříve vadilo víc :) Ale s vypnutým mozkem, proč ne..(6.11.2009)

komu by se nelíbilo, jen tak lusknout prstem, když se něco nedaří a bylo by po problému. prostě být tak trochu (spíš víc) čaroděj. 70 minut má celkem obstojné tempo, hlavně díky N.C., která opravdu umí být nádherně veselá. občas zazní i slušnej ftípek - ,,spojte se s mým agentem!" ,,nemáte agenta." ,,tak se spojte s mým lékařem!" potom to začne sklouzávat k romantice (to by mi nevadilo), ale hlavně to začíná trošku nudit. a tak posledních 20 minut možná prozíváte, aby jste zjistili, že to byla taková lehoučká komedie s miloučkou N.C.(15.1.2006)

• Dever

Soundtrack George Fenton: 1. City of Love - Persephone's Bees [3:45] ,2. And She Was - Talking Heads [3:38] ,3. Witchy Woman - Kristin Chenoweth [3:31] ,4. Witchcraft - Frank Sinatra [2:52] ,5. Escape (The Pina Colada Song) - Rupert Holmes [3:51] ,6. Bewitched - Steve Lawrence [2:03] ,7. Ding Dong! The Witch Is Dead - Ella Fitzgerald [3:17] ,8. L-O-V-E - Natalie Cole [2:31] ,9. Dancing on the Perimeter - The Actual [4:21] ,10. Everybody Hurts - R.E.M. [5:17] ,11. 'Bout Time - Louis Armstrong [2:52] ,12. Every Little Thing She Does Is Magic - The Police [4:21] ,13. I Love You, Samantha - Bing Crosby/Louis Armstrong [4:27],(18.5.2011)

rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $131,426,169(15.12.2006)