Odhodlání nehodnotit film s mou nejoblíbenější herečkou v hlavní roli méně než čtyřmi hvězdičkami mi vydrželo skoro třicet minut, pak jsem musel – ač nerad – od svého úmyslu upustit. Ne, že by Moje krásná čarodějka byla naprostou pohromou. Je hezky barevná a má příjemný soundtrack, ale děje je v ní i americkou romantickou komedii příliš málo. Občasné „zpestření“ nějakým tím Isabeliinym kouzlem vyznívá spíše křečovitě (za samotný nápad „převíjecího“ kouzla by měl byt někdo podroben inkvizičním praktikám). Ač Herci se herci snaží, seč můžou, mdlou režii a nevtipnost filmu odkouzlit nedovedou. 60% Zajímavé komentáře: Faye, wipeout, Honza dAve(22.1.2007)

• MM_Ramone

Krásna čarodejka Isabel Bigelow sa rozhodne, že zanechá čarovanie a presťahuje sa do luxusnej štvrte v Los Angeles. Tam chce žiť prostým životom smrteľníka. Zo všetkého najviac, ale túži spoznať pravú lásku. Toľko zhruba k obsahu tejto prisprostlej, povrchnej zlátaniny. Skrátka blbosť. Lenže ono tam hrá Nicole Kidman. Nikdy som ju nemal zrovna v obľube, ale rešpektoval som fakt, že sa jedná o talentovanú herečku. To asi budem musieť tiež prehodnotiť. V tomto filme sa upísala do úlohy, ktorá by pasovala skôr nejakej mladej afektovanej teenagerskej hviezdičke. A myslím, že aj tá by ju zvládla lepšie. Pretože primadona Nicole sa tu len trapne poťahuje za uši a nechutne krúti nosom ako po poriadnej laine kokaínu. No a jej partner Will Ferrell? Ešte horšie. Nuž, tak to dopadá, keď homosexuál má zahrať milovníka. Veľmi zlý film. *(19.10.2009)

Nicole Kidman nemá chybu. Sžila se příjemně s postavou do takových rozměrů, že i její mimika mě dokázala chvílemi hodně rozesmát. Oproti tomu jindy skvělá Will Ferrell byl takový nemastný neslaný a jeho roli by opravdu zvládla snad i koala. Na komedii zde není extra moc velkých vtipů, ale pár scének nemá chybu a třeba Michael Caine s Shirley MacLaine jsou opravdu skvělí a své role si užívají. Škoda, že čarodějka nevykouzlila lepší děj a více opravdu skvělých vtipů, pak by šlo o velmi dobrou komedii a takto je to čistý průměr.(31.12.2008)

• Gilmour93

Inkviziční tribunál v čarodějnickém procesu s Norou Ephron vynesl následující rozsudek: Režisérka za úsvitu podstoupí tzv. "zkoušku balvanem", kdy s dvouset librovým kamenem přivázaným na zádech bude vhozena z Mostu spravedlivých do Řeky beznaděje. Když se udrží na hladině, znamená to, že je spolčena s ďáblem a bude ji následně setnuta hlava. Pokud však klesne ke dnu a utopí se, bude zproštěna veškerých obvinění z čarodějnictví a může dále režírovat snímky podobné charakteru.. Některým uživatelům stačí rozkošná naivita Nicole, či její malá prsa, což jsou však pro mě atributy pro komedii nedostačující. I když na druhou stranu, obcování na Petrových kamenech by mě asi obměkčilo..(9.11.2009)

Ústředním problémem tohoto filmu je, že je postaven na předpokladu, že VŠICHNI jeho diváci znají původní televizní seriál a že ho milují. Český divák se tedy může bavit přinejlepším částečně. Navíc humor v tomto filmu je takový „každý pes, jiná ves“. Za sebe dodávám, že bezkonkurenčně nejlepší postavou mi přišel Michael Caine, který byl zábavný pokaždé, když se na plátně objevil. A pokaždé stejným způsobem.(20.4.2009)