Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  **

  Nevyužitý potenciál a nuda! Kidman je ovšem jako naivní slečinka skvělá!(24.11.2007)

 • Indiana
  ***

  Na pohled velmi pěkná, docela příjemná romantická komedie, v níž mě překvapila Nicole Kidmanová svým sex-appealem, ale nejvíc mě posadil na zadek Will Ferrell, který i tímto potvrdil, že je opravdu vynikající komik, neboť i trapné vtipy v jeho podání působí směšně. Jinak je to ale spíše průměr, nebýt Farrella, tak se u toho asi podělám nudou.(16.1.2006)

 • Sonnery
  ***

  Kéž by ta krásná čarodějka byla moje(29.12.2008)

 • Djkoma
  ***

  Nicole Kidman nemá chybu. Sžila se příjemně s postavou do takových rozměrů, že i její mimika mě dokázala chvílemi hodně rozesmát. Oproti tomu jindy skvělá Will Ferrell byl takový nemastný neslaný a jeho roli by opravdu zvládla snad i koala. Na komedii zde není extra moc velkých vtipů, ale pár scének nemá chybu a třeba Michael Caine s Shirley MacLaine jsou opravdu skvělí a své role si užívají. Škoda, že čarodějka nevykouzlila lepší děj a více opravdu skvělých vtipů, pak by šlo o velmi dobrou komedii a takto je to čistý průměr.(31.12.2008)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $131,426,169(15.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace