Fakír z kouzelné země Bilbao

Peter Flinth

Mette Heeno

Eric Kress

Jeppe Kaas

Je to film pro děti, ne? já se u toho dobře bavila. Pravda, ta zápletka s tužkou byla trochu divná, ale atmosféra filmu byla dobrá, a napětí tam také bylo. a vtipné to bylo taky.(20.1.2007)

Pohádka, nebo spíš kouzelný příběh, mi fantasticky zpříjemnila sobotní pracovní dopoledne. (Když musím čekat na volební výsledky.) Fakt, většinou není v sobotu na co se dopoledne dívat, ale tohle bylo nad očekávání příjemné. Zpočátku jen jako kulisa, pak mne ale příběh vtáhnul a skvěle jsem si to s dvojčaty, fakítrem a mírně ujetou maminkou užila. A i když jsou závěrečné titulky s přebrepty mírně omšelým klišé, byly vtipné a pobavily stejně, jako příběh sám.(18.10.2008)

Jako pohádka to byl hezký kouzelný příběh. Občas byla i sranda, zvláště majitel pohřebního ústavu mě dostával svými morbidními hláškami. Jako zaměstnankyni keramické dílny bych maminku rodinky nechtěl, protože je roztomile "mimo".(12.4.2010)

• Compadre

Ježiš Marjá...to bylo hrozný...čim to dneska ty děcka krměj? Debilní zápletka, debilní herci, debilní celej film...odpad to neni fakt jen o fous.(20.10.2008)

I když je to spíš pro děti, mě příběh bavil. :) Zápletka s propiskou zvláštní, ale i tak se na to podívám ještě mockrát znovu. :) Nejvíc mě bavil majitel pohřebnictví. :D :)) Fajn pokoukání. :)(5.6.2014)