Fakír z kouzelné země Bilbao

Mette Heeno

Eric Kress

Jeppe Kaas
  • drankeryth

Jednoznacne pecka a nemalo to vobec chybu:) Ale teraz vazne, nebolo to najhorsie, ale to prostredie vo filme, ako aj samotny, schatraly dom oplyval takou zahadnou aurou a aj farby vo filme boli skor tmavsieho odtienu, co ja len velmi rad:) Ale celkovo film bol urceny pre mladsie publikum, takze ti sa skor na tom absolutne zabavia. Na nervy mi liezol ten retard, ktoreho tak pomenoval jeden chalan, ktoreho vyslobodili z pera. Hmmm, to bolo fakt uletene a troska divne. Vo filme islo o jeden prsten, uz ani neviem ako sa vola, pretoze mal taky prijebly nazov. Takze boj o prsten sa moze zacat, ale kto z koho? Zlodeji, alebo banda malych smradochov spolu s tym retardovanym teplosom, ktory toho moc nepobral, co sa tyka hereckeho umenia. Komu budete fandit? Ja som nefandil ani jednemu z nich, lebo boli vsetci retardi vo filme a to specialne ten funebrak, ten absolutne prezival svoju pracu. Cisty magor:)(20.9.2011)

Pohádka, nebo spíš kouzelný příběh, mi fantasticky zpříjemnila sobotní pracovní dopoledne. (Když musím čekat na volební výsledky.) Fakt, většinou není v sobotu na co se dopoledne dívat, ale tohle bylo nad očekávání příjemné. Zpočátku jen jako kulisa, pak mne ale příběh vtáhnul a skvěle jsem si to s dvojčaty, fakítrem a mírně ujetou maminkou užila. A i když jsou závěrečné titulky s přebrepty mírně omšelým klišé, byly vtipné a pobavily stejně, jako příběh sám.(18.10.2008)

I když je to spíš pro děti, mě příběh bavil. :) Zápletka s propiskou zvláštní, ale i tak se na to podívám ještě mockrát znovu. :) Nejvíc mě bavil majitel pohřebnictví. :D :)) Fajn pokoukání. :)(5.6.2014)

Jako pohádka to byl hezký kouzelný příběh. Občas byla i sranda, zvláště majitel pohřebního ústavu mě dostával svými morbidními hláškami. Jako zaměstnankyni keramické dílny bych maminku rodinky nechtěl, protože je roztomile "mimo".(12.4.2010)

Je to film pro děti, ne? já se u toho dobře bavila. Pravda, ta zápletka s tužkou byla trochu divná, ale atmosféra filmu byla dobrá, a napětí tam také bylo. a vtipné to bylo taky.(20.1.2007)