Fakír z kouzelné země Bilbao

Peter Flinth

Mette Heeno

Eric Kress

Jeppe Kaas

Jako pohádka to byl hezký kouzelný příběh. Občas byla i sranda, zvláště majitel pohřebního ústavu mě dostával svými morbidními hláškami. Jako zaměstnankyni keramické dílny bych maminku rodinky nechtěl, protože je roztomile "mimo".(12.4.2010)

Kdyby to bylo protkáno více humorem a triky, tak by o nebylo béčko ale áčko. Jinak jelenovitost je tak rochu spací prokletí, to je fakt.(6.8.2016)

• hygienik

Keď už píšem nejaký scenár, tak sa aspoň snažím, aby mal hlavu a pätu a aby hlavní hrdinovia boli aspoň trochu sympatickí tým deckám, čo to budú pozerať. Toto bola len zlátanina a vykrádačka Radu nešťastných príhod. Fakír bol slabomyseľný a 12 ročné dievča bolo dabované do slovenčiny hlasom podstatne staršej ženy.(10.1.2009)

Pohádka, nebo spíš kouzelný příběh, mi fantasticky zpříjemnila sobotní pracovní dopoledne. (Když musím čekat na volební výsledky.) Fakt, většinou není v sobotu na co se dopoledne dívat, ale tohle bylo nad očekávání příjemné. Zpočátku jen jako kulisa, pak mne ale příběh vtáhnul a skvěle jsem si to s dvojčaty, fakítrem a mírně ujetou maminkou užila. A i když jsou závěrečné titulky s přebrepty mírně omšelým klišé, byly vtipné a pobavily stejně, jako příběh sám.(18.10.2008)

• Compadre

Ježiš Marjá...to bylo hrozný...čim to dneska ty děcka krměj? Debilní zápletka, debilní herci, debilní celej film...odpad to neni fakt jen o fous.(20.10.2008)