Fakír z kouzelné země Bilbao

Peter Flinth

Mette Heeno

Eric Kress

Jeppe Kaas

I když je to spíš pro děti, mě příběh bavil. :) Zápletka s propiskou zvláštní, ale i tak se na to podívám ještě mockrát znovu. :) Nejvíc mě bavil majitel pohřebnictví. :D :)) Fajn pokoukání. :)(5.6.2014)

Jako pohádka to byl hezký kouzelný příběh. Občas byla i sranda, zvláště majitel pohřebního ústavu mě dostával svými morbidními hláškami. Jako zaměstnankyni keramické dílny bych maminku rodinky nechtěl, protože je roztomile "mimo".(12.4.2010)

Kdyby to bylo protkáno více humorem a triky, tak by o nebylo béčko ale áčko. Jinak jelenovitost je tak rochu spací prokletí, to je fakt.(6.8.2016)

Pohádka, nebo spíš kouzelný příběh, mi fantasticky zpříjemnila sobotní pracovní dopoledne. (Když musím čekat na volební výsledky.) Fakt, většinou není v sobotu na co se dopoledne dívat, ale tohle bylo nad očekávání příjemné. Zpočátku jen jako kulisa, pak mne ale příběh vtáhnul a skvěle jsem si to s dvojčaty, fakítrem a mírně ujetou maminkou užila. A i když jsou závěrečné titulky s přebrepty mírně omšelým klišé, byly vtipné a pobavily stejně, jako příběh sám.(18.10.2008)

• omega_SK

Dvd Edice a ďalší z ich "supermegatrapocin". Snáď pre malé deti ešte ako-tak horkoťažko, ale pre menej náročného diváka len z núdze(20.4.2009)