Fakír z kouzelné země Bilbao

Peter Flinth

Mette Heeno

Eric Kress

Jeppe Kaas

Pohádka, nebo spíš kouzelný příběh, mi fantasticky zpříjemnila sobotní pracovní dopoledne. (Když musím čekat na volební výsledky.) Fakt, většinou není v sobotu na co se dopoledne dívat, ale tohle bylo nad očekávání příjemné. Zpočátku jen jako kulisa, pak mne ale příběh vtáhnul a skvěle jsem si to s dvojčaty, fakítrem a mírně ujetou maminkou užila. A i když jsou závěrečné titulky s přebrepty mírně omšelým klišé, byly vtipné a pobavily stejně, jako příběh sám.(18.10.2008)

• hygienik

Keď už píšem nejaký scenár, tak sa aspoň snažím, aby mal hlavu a pätu a aby hlavní hrdinovia boli aspoň trochu sympatickí tým deckám, čo to budú pozerať. Toto bola len zlátanina a vykrádačka Radu nešťastných príhod. Fakír bol slabomyseľný a 12 ročné dievča bolo dabované do slovenčiny hlasom podstatne staršej ženy.(10.1.2009)

• omega_SK

Dvd Edice a ďalší z ich "supermegatrapocin". Snáď pre malé deti ešte ako-tak horkoťažko, ale pre menej náročného diváka len z núdze(20.4.2009)

I když je to spíš pro děti, mě příběh bavil. :) Zápletka s propiskou zvláštní, ale i tak se na to podívám ještě mockrát znovu. :) Nejvíc mě bavil majitel pohřebnictví. :D :)) Fajn pokoukání. :)(5.6.2014)

Je to film pro děti, ne? já se u toho dobře bavila. Pravda, ta zápletka s tužkou byla trochu divná, ale atmosféra filmu byla dobrá, a napětí tam také bylo. a vtipné to bylo taky.(20.1.2007)