poster

Dračí bouře (TV film)

 • USA

  Dragon Storm

 • Slovensko

  Dračia búrka

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2004, 104 min

Režie:

Stephen Furst

Producenti:

Jeffery Beach

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)
 • AngelAngie
  odpad!

  Aneb tohle bych nazvala: Jsem velký režisér - amatér, vezmu si svoji kameru, kterou považuji za věc mému srdci nejbližší, navléknu pár přátel do hrozných kusů hadrů a běžím natáčet. Strašnej odpad.(9.11.2008)

 • Djkoma
  odpad!

  Království ohně bylo strháno jako naprostá kravina s dvěma slušnými herci a hromadou digitálních draká. Avšak proti tomuto snímku se jedná o oscarový film, který by měl v kině vydělat 3 miliardy... Kdo neviděl neuvěří. Kdyby to natočil slepý, hluchý a labilní jedinec možná bych to vzal v úvahu a film prohlásil za slušný, ale bohužel...(27.7.2006)

 • darkrobyk
  odpad!

  S odpadem by se mělo šetřit, jelikož za chvíli jím budeme mít zasypanou planetu...ale zde nelze jinak. Snažil jsem se najít alespoň jednu hvězdičku, nu, možná za draky, ale celkově je to tak blbé, že raději ne. Snad i z deseti lidí se dá udělat vynalézavými záběry kamery dav, tady se o to však nikdo nesnaží. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji 35 let starý cyklus TV pohádek Bylo-nebylo v papírových odlupujících se kulisách. Výtvarně otřesné, herecky katastrofa...(24.8.2010)

 • Jimmi
  odpad!

  Tento film som si zohnal len pre ten odkaz na pana prstenov(no vo filme som nic take nepostrehol):(((...ale najviac ma dojalo ked asi 15 ludi s mecmi dobilo stredoveky hrad(no keby 1 z nich bol John Rambo s gulometom nic nepoviem)....ale ako:))) zabili 2 straznych a uz im nikto nestal v ceste okrem krala a este 2 "bodyguardov"...proste strasne.....(16.1.2005)

 • klerik
  *

  A zase John Rhys - Davies. Tentoraz ešte lacnejšie ako inokedy, ale aspoň lepšie ako pri OHEŇ A ĽAD: SÚBOJ DRAKOV. Je to zverina, triky slabe, značne hlúpe... ale keďže ide o TV film, dá sa to napr . počas vianoc prežiť :-) a možno aj nie...(30.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace