poster

Dračí bouře (TV film)

 • USA

  Dragon Storm

 • Slovensko

  Dračia búrka

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2004, 104 min

Režie:

Stephen Furst

Producenti:

Jeffery Beach

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)
 • Jimmi
  odpad!

  Tento film som si zohnal len pre ten odkaz na pana prstenov(no vo filme som nic take nepostrehol):(((...ale najviac ma dojalo ked asi 15 ludi s mecmi dobilo stredoveky hrad(no keby 1 z nich bol John Rambo s gulometom nic nepoviem)....ale ako:))) zabili 2 straznych a uz im nikto nestal v ceste okrem krala a este 2 "bodyguardov"...proste strasne.....(16.1.2005)

 • darkrobyk
  odpad!

  S odpadem by se mělo šetřit, jelikož za chvíli jím budeme mít zasypanou planetu...ale zde nelze jinak. Snažil jsem se najít alespoň jednu hvězdičku, nu, možná za draky, ale celkově je to tak blbé, že raději ne. Snad i z deseti lidí se dá udělat vynalézavými záběry kamery dav, tady se o to však nikdo nesnaží. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji 35 let starý cyklus TV pohádek Bylo-nebylo v papírových odlupujících se kulisách. Výtvarně otřesné, herecky katastrofa...(24.8.2010)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $1milión║ Silná káva, fúha, natočiť takúto prázdnu báchorku potrebuje mať u režiséra a štábu moc talentu. Nuda, nuda, nuda v plochom prázdnom príbehu. /0%/(21.12.2009)

 • klerik
  *

  A zase John Rhys - Davies. Tentoraz ešte lacnejšie ako inokedy, ale aspoň lepšie ako pri OHEŇ A ĽAD: SÚBOJ DRAKOV. Je to zverina, triky slabe, značne hlúpe... ale keďže ide o TV film, dá sa to napr . počas vianoc prežiť :-) a možno aj nie...(30.12.2009)

 • Hitman_47
  odpad!

  Dobrý, lepší příklad toho, jak si podkopávat nohy by člověk hledal asi marně. Když je ve filmu řečeno, že draka dokáže zabít JEDNA PŘESNĚ MÍŘENÁ STŘELA do SRDCE a potom jednomu drakovi prostřelí horní čelist (ale pozor na ocasy draků... ocasy žijí svůj vlastní život). Nebo ještě jedna dobrá rada pro všechny: Kdyby na vás běžela nějaká šelma, ta šelma má jediný jasný cíl - sejmout vás a jenom vás- tak nejchytřjší taktika je čekat, až bude od vás šelma vzdálená 5 metrů a potom začít zdrhat............ že by to nikdo z vás neudělal???? To znamená, že jste banda kreténů, kteří nikdy nečetli příručku "Přežij v divočině" od Stephena Fursta. Nene, tohle je prostě naprostá zhovadilost... režisér a scénárista by si měli navzájem lisknout. Ale zase... ta princezna měla pekné středověké kalhotky :) Ruku na srdce.. tohle film nezachrání.(15.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace