poster

Dračí bouře (TV film)

 • USA

  Dragon Storm

 • Slovensko

  Dračia búrka

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2004, 104 min

Režie:

Stephen Furst

Producenti:

Jeffery Beach

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)
 • AngelAngie
  odpad!

  Aneb tohle bych nazvala: Jsem velký režisér - amatér, vezmu si svoji kameru, kterou považuji za věc mému srdci nejbližší, navléknu pár přátel do hrozných kusů hadrů a běžím natáčet. Strašnej odpad.(9.11.2008)

 • Hitman_47
  odpad!

  Dobrý, lepší příklad toho, jak si podkopávat nohy by člověk hledal asi marně. Když je ve filmu řečeno, že draka dokáže zabít JEDNA PŘESNĚ MÍŘENÁ STŘELA do SRDCE a potom jednomu drakovi prostřelí horní čelist (ale pozor na ocasy draků... ocasy žijí svůj vlastní život). Nebo ještě jedna dobrá rada pro všechny: Kdyby na vás běžela nějaká šelma, ta šelma má jediný jasný cíl - sejmout vás a jenom vás- tak nejchytřjší taktika je čekat, až bude od vás šelma vzdálená 5 metrů a potom začít zdrhat............ že by to nikdo z vás neudělal???? To znamená, že jste banda kreténů, kteří nikdy nečetli příručku "Přežij v divočině" od Stephena Fursta. Nene, tohle je prostě naprostá zhovadilost... režisér a scénárista by si měli navzájem lisknout. Ale zase... ta princezna měla pekné středověké kalhotky :) Ruku na srdce.. tohle film nezachrání.(15.5.2006)

 • Djkoma
  odpad!

  Království ohně bylo strháno jako naprostá kravina s dvěma slušnými herci a hromadou digitálních draká. Avšak proti tomuto snímku se jedná o oscarový film, který by měl v kině vydělat 3 miliardy... Kdo neviděl neuvěří. Kdyby to natočil slepý, hluchý a labilní jedinec možná bych to vzal v úvahu a film prohlásil za slušný, ale bohužel...(27.7.2006)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $1milión║ Silná káva, fúha, natočiť takúto prázdnu báchorku potrebuje mať u režiséra a štábu moc talentu. Nuda, nuda, nuda v plochom prázdnom príbehu. /0%/(21.12.2009)

 • Spinosaurus
  *

  Pouze za draky.(16.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace